działka na sprzedaż
3 wrz 2022

Działka z widokiem na Pieniny pod domki letniskowe

woj. Małopolskie pow. nowotarski gm. nowotarski
Odświeżone 3 lata temu, Sobota, 3 wrzesień 2022 17:43
350 000 zł 4 341 m2
350 000 zł 4 341 m2 81 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 4 341 m2
Cena za metr 81 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K22052394

Opis

Działka z widokiem na Pieniny pod domki letniskowe
Na sprzedaż 3 działki rolne o numerze ewid. 3257 , 3235 oraz 3354 obręb 1 w Szczawnicy na ulicy Widok.

Działki łącznie mają łączną powierzchnię 4341 m2 , teren wpisany jako R rolny w mapach. Działki nie są objęte MPZP. Na działkach istnieje możliwość budowy domków rekreacji indywidualnej takie jak te w pobliżu dzięki brakowi Parku Narodowego oraz jego otuliny. Istnieje możliwość podłączenie do sieci elektrycznej. Na działce jest miejsce w
który można wykopać studnie wodną. Posiadają one bezpośredni dostęp do drogi publicznej gminnej. Dojazd od ulicy Widok do numeru 50 jest możliwy samochodem osobowym , ostatnie 400 m dojazd droga terenowa w bardzo dobrym stanie. Brak problemu z dojazdem lub dowozem materiałów budowlanych , droga płaska bez wzniesień.

Działki znajduje się w Południowej części Szczawnicy . W bliskiej odległości są liczne atrakcje turystyczne takie jak Wyciąg na górę Palenicę , Promenada spacerowa, koniec Spływu Dunajcem oraz Ścieżka rowerowa. Roztacza się piękny widok na panoramę Szczawnicy oraz okoliczne szczyty Pienin

Teren na działkach jest zadbany i wykoszony, brak zadrzewienia co pozwala cieszyć się pięknymi widokami.

Kupno bezpośrednio od właściciela.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz osobistego. Jeśli nie odbieram proszę o telefon po godzinie 17.
  • Data aktualizacji: 2022-10-03
  • ID ogłoszenia: K22052394
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!