• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Kosewo

(2)
  • Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim
    1 / 4
    Działki pomiędzy dwoma jeziorami Kosewkim i powidzkim

    Kosewo

    • 125 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 19/36 w miejscowości Kosewo, gmina Ostrowite. Atrakcyjna lokalizacja pomiędzy Jeziorem Powidzkim a Jeziorem Kosewskim. Działka objęta planem zagospodarowania...

  • Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat
    1 / 2
    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat

    Kosewo

    • 120 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna – Kosewo 23 ary, gmina Ostrowite, Powiat Słupecki Rodzaj gruntu: rolny – rekreacyjny Cena: 120 zł/m² (do niewielkiej negocjacji) Forma: sprzedaż lub dzierżawa d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki rekreacyjno-budowlane !!!!

    Ostrówek

    • 35 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki rekreacyjno budowlane w pełni uzbrojone w bardzo atrakcyjnej okolicy. Czyste jeziora i duże kompleksy leśne. Działka położona jest w obszarze Natura 2000 i na tere...

  • Kupie działkę - Ślesin i okolice

    Ślesin

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany zakupem działki rekreacyjnej, nad Jeziorem Ślesińskim, Mikorzyńskim lub Pątnowskim, najlepiej w pierwszej linii brzegowej.

  • Działka Nad Jeziorem Ślesińskim

    Żółwieniec

    • 390 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Wynajem działki w celach turystycznych nad jeziorem Powidz Skorzę...

    Wiekowo

    • 3 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Wynajmę działkę w celach turystycznych pod przyczepę kempingową do 100m kw w miejscowości Wiekowo działki nr 196-200 nad jeziorem Niedzięgiel tzw Skorzęcińskie koło Powidza . Bardz...

  • Sprzedam ranczo, działkę 13h

    Wiekowo

    • 9 800 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę położoną nad jeziorem Niedzięgiel w miejscowości Wiekowo. Zainteresowała mnie ta nieruchomość. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

  • Sprzedam działkę ROD w Koninie ul. Świętojańska

    Konin

    • 48 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD przy ul. Świętojańskiej w Koninie o powierzchni 300 m2. Na działce znajduje się murowana altana z tarasem o powierzchni 35m2 w środku kuchnia i pokój (z wypos...

  • Sprzedam zadbana działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną, zadbaną działkę w Koninie przy ul. Kleczewskiej ROD Relax, o powierzchni 304 m2. Działka bardzo ładnie usytuowana, dookoła cisza, świeże powietrze, spokój. Prąd,...

  • 1 / 3
    ŻÓŁWIENIEC DZIAŁKA OKOŁO 100M OD JEZIORA

    Ślesin

    • 280 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 9 arów znajdującą się na terenie Gminiy Ślesin (wielkopolska), w miejscowości Żółwieniec. Działka znajduje się około 100m od Jeziora Ślesińskiego. Działka położona...

  • Działka ROD Gniezno

    Gniezno

    • 70 000 zł cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD imieniem Powstańców Wielkopolskich o powierzchni 367m² położona przy ulicy Górnej ( parking znajduje się wzdłuż działek natomiast do centrum można dojść spacerkiem okoł...

  • Działka rekreacyjna ROD przy ul.Świętojańskiej
    1 / 9
    Działka rekreacyjna ROD przy ul.Świętojańskiej

    Konin

    • 24 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka rekreacyjna w ROD im. Zofii Urbanowskiej w Koninie przy ul. Świętojańskiej. Działka o powierzchni 300m2 ogrodzona z miejscem na bramę wjazdow...

  • Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 464 100 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka z linią brzegową - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 2 100 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie

    Żółwieniec

    • 280 000 zł cena
    • 1 011 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Jezioro Gopło – Działka z linią brzegową

    Połajewo

    • 900 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Działka rekreacyjna Powidz Ługi,
    1 / 6
    Działka rekreacyjna Powidz Ługi,

    Powidz

    • 310 000 zł cena
    • 699 m2 powierzchnia
    • 444 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę, położoną w malowniczej miejscowości Ługi, zaledwie 550 m od Jezioro Niedzięgiel - idealne miejsce na wypoczynek i relaks w otoczeniu natury. Powierz...

  • Działki na sprzedaż w uroczej lokalizacji w Mielnicy Dużej!
    1 / 9
    Działki na sprzedaż w uroczej lokalizacji w Mielnicy Dużej!

    Mielnica Duża

    • 40 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Prezentujemy na sprzedaż działki o łącznej powierzchni około 1,70 ha, położone w malowniczej miejscowości Mielnica Duża. To unikalna oferta dla osób, które marzą o posiadaniu dział...

  • 1 / 4
    Działka rekreacyjna ROD

    Konin

    • 28 200 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke rekreacyjna ROD mieszczaca sie przy ulicy Kleczewskiej na rodzinnych ogrodach działkowych Relax. Działka ma powierzchnie 376m2. Na działce znajduje sie altanka. W...

  • Działka ROD
    1 / 5
    Działka ROD

    Konin

    • 10 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Na sprzedaż działka ROD. Na działce zostało zrobione nowe ogrodzenie, posadzone zostały rośliny oraz zasiany trawnik. Działka zadbana. Działka do własnej aranżacji. Nie dale...

  • Sprzedam ranczo, działkę 13h
    1 / 15
    Sprzedam ranczo, działkę 13h

    Wiekowo

    • 20 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę położoną nad jeziorem Niedzięgiel w miejscowości Wiekowo.

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 5
    Sprzedam działkę ROD

    Gniezno

    • 88 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *Działka ROD do sprzedaży - raj na ziemi! * Sprzedam uroczą działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy. Działka jest idealnym miejscem n...

  • działka ROD Świętojańska
    1 / 8
    działka ROD Świętojańska

    Konin

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD przy ulicy Świętojańskiej, działka nr 34 , blisko bramy głównej. Na działce znajduje się domek o powierzchni ok 35 m kw oraz garaż blaszny. W domku są dwa poko...

  • Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie
    1 / 10
    Działki Letniskowe - Jezioro Ślesińskie

    Ślesin

    • 700 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjne działki letniskowe w świetnej lokalizacji. Nieruchomości o regularnym kształcie i powierzchniach: 663 m2, 531 m2, 693 m2, 500 m2. Płaskie działki w blisk...

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jeziora

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior
    1 / 8
    Obrzeża Skulska - Działka w pierwszej linii brzegowej jezior

    Skulsk

    • 549 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam bardzo atrakcyjnie położoną nieruchomość zlokalizowaną w pierwszej linii brzegowej jeziora na obrzeżach Skulska. Działka o pow. 6200 m2 (Wymiary: 114m x 54 m), zalesiona i...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD

    Konin

    • 45 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Konin -Goslawice.Na działce znajduje się altana z dwoma pokojami kuchnia i WC oraz garaż blaszany i huśtawka dodatkowo jest zestaw ogrodowy i inne akcesoria...