• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki rekreacyjne ROD Gliczarów Górny

(1)
  • Działka Gliczarów Górny ul.

    Gliczarów Górny

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domkiem na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie Leśnica/Gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.AktualnieTrzy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Nowy Targ

    • 60 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną, idealna pod budowę domku letniskowego lub altany. Cicha, spokojna okolica otoczona zielenią, blisko lasu. Okolica Nowego Targu

  • Trzy domki rekreacyjne w Rabce-Zdrój
    1 / 16
    Trzy domki rekreacyjne w Rabce-Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 950 000 zł cena
    • 1 453 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    3 DOMKI DREWNIANE RABKA-ZDRÓJ | 1453 m² | UL. GILÓWKA INWESTYCJA TURYSTYCZNA GOTOWY BIZNES W GÓRACH Na sprzedaż kompleks trzech domków drewnianych zlokalizowanych w Rabce-Zdroju p...

  • Szczawnica- Sprzedam 2/3 działek rekreacyjno, inwestycyjne
    1 / 10
    Szczawnica- Sprzedam 2/3 działek rekreacyjno, inwestycyjne

    Szczawnica

    • 350 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Cena za dwie działki do małej negocjacji . Sprzedam 2/3 własności dwóch działek : 1/Pierwsza 808 M2 do przekształcenia pod zabudowę po podziałe (539 m2) Doprowadzony prąd....