• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Racibórz

(3)
  • Działka Racibórz ul.

    Racibórz

    • 670 000 zł cena
    • 9 652 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 9652 m. Działka zlokalizowana w strategicznej i dynamicznie rozwijającej się części Raciborza - przy ul. Podmiejskiej. Dzięki unikal...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD na ulicy Opawskiej
    1 / 7
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD na ulicy Opawskiej

    Racibórz

    • 32 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 3 arów,połozona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ulicy Opawskiej (za działkami Tulipan obok dzielnicy Ocice).Działka ma ks...

  • Duże działki budowlane na inwestycję, obrzeża Raciborza
    1 / 6
    Duże działki budowlane na inwestycję, obrzeża Raciborza

    Racibórz

    • 2 315 740 zł cena
    • 13 622 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wybuduj osiedle w bajkowym miejscu! Perełka wśród nieruchomości trafia się tylko raz! Podziel na mniejsze i zagospodaruj wg własnego pomysłu! Działka na sprzedaż bez pośrednikó...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Czernica

    Czernica

    • 219 000 zł cena
    • 3 233 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka o powierzchni 3233 m2, zlokalizowana w Czernicy. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jed...

  • 1 / 3
    Działka Bogunice

    Bogunice

    • 139 000 zł cena
    • 3 887 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 3887 m2 położoną w gminie Lyski obręb Bogunice. Nieruchomość znajduje się pod samym lasem w...

  • Okazja w tej cenie

    Olza

    • 110 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke nr 136 na Olzie to jedna z ostatnich dzialek z dostepem do duzej wody ,,raj dla wedkarza na dzialce znajduja sie -- przyczepa campingowa 5,5 m stan bardzo dobry ,a...

  • 1 / 2
    Działka Zwonowice

    Zwonowice

    • 159 000 zł cena
    • 3 275 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Masz oszczędności i nie masz na nie pomysłu? Nie wiesz w co zainwestować zamiast trzymać trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie? Mam dla Ciebie świetną okazje...

  • Sprzedam dzialke- OKAZJA

    Olza

    • 97 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 588 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OKAZJA dla wedkarza i nie tylko Sprzedam dzialke nr 136 na Olzie to jedna z ostatnich dzialek z dostepem do duzej wody ,,raj dla wedkarza na dzialce znajduja sie -- przyczepa campi...

  • Działka inwestycyjna - budowlana Czyżowice 0,51ha
    1 / 4
    Działka inwestycyjna - budowlana Czyżowice 0,51ha

    Czyżowice

    • 449 000 zł cena
    • 5 111 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/budowlana w Czyżowicach (44-352) położona przy strefie przemysłowej, ulica NOWA Powiat Wodzisław Śląski, gmina Gorzyce Powierzchnia 5111 m2, składa się z 2 dz...

  • Działka Jankowice

    Jankowice

    • 94 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | REZERWACJA!!! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchnia 852m2. Nieruchomość ogrodzona , dojazd drogą asfaltową. Wymiary 21x29 x32 plus droga 5x32....

  • Działka Adamowice

    Adamowice

    • 400 000 zł cena
    • 6 270 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6270 metrów w kształcie odwróconej litery "L" o wymiarach 32*90 od drogi oraz około 70 *50 zlokalizowana w miejscowości Adamowice k/Mszczonowa. D...

  • 1 / 4
    Działka Jejkowice

    Jejkowice

    • 270 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2292 m2 zlokalizowana w Jejkowicach. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej...

  • 1 / 4
    Działka Syrynia

    Syrynia

    • 1 900 000 zł cena
    • 16 858 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka budowlana 17 000 m2, zlokalizowana w Syryni. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu przy ulicy Raciborskiej, niedaleko DW936. Dane techniczne:...

  • Działka Sumina

    Sumina

    • 250 000 zł cena
    • 9 680 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 3805 m2 oraz 5875 m2 , zlokalizowane w Suminie. W miejscowym planie zagospodarowania działki są oznaczone symbolem P01 - zabudowa...

  • Działka Rogów

    Rogów

    • 125 000 zł cena
    • 1 193 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Okazałą Działkę położoną w Gminie Gorzyce Miasto Rogów bezpośrednio przy ul. Czyżowickiej Parcela o powierzchni 1193m2 o wymiarach około 23m...

  • Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na
    1 / 4
    Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na

    Pstrążna

    • 2 904 347 zł cena
    • 67 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowy kompleks działek 6,73 ha – Pstrażna, gm. Lyski Idealny pod osiedle domów, zabudowę jednorodzinną lub inwestycję premium Cena ogłoszenia: 2 904 347 zł (do negocjacji) Moż...

  • 1 / 3
    Działka, 1 020 m², Krzanowice

    Krzanowice

    • 30 550 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Warunki sprzedaży z wolnej ręki dot. prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Krzanowice, opisanej w ewidencji gruntów działką numer 180...

  • 1 / 3
    Udział w nieruchomości - Lyski

    Lyski

    • 11 094 zł cena
    • 1 151 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Działka przemysłowa Gorzyce
    1 / 8
    Działka przemysłowa Gorzyce

    Gorzyce

    • 734 000 zł cena
    • 4 593 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa zlokalizowana w Gorzycach przy ul. Bogumińskiej - w sasiedztwie Nautica, Biedronki oraz pobliskiej myjni samochodowej. - powierzchnia cał...

  • 13 działek budowlanych Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    13 działek budowlanych Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 76 200 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam działki budowlane w Czyżowicach , ul. Graniczna. Cena : 100 zł / m2. Działka nr : 1201/113 – 889 m2 1202/113 – 761 m2 1203/113 – 762 m2 1204/113 –...

  • Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 100 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 942 m. Bluszczów
    Działka budowlana 942 m. Bluszczów

    Bluszczów

    • 115 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bluszczowie przy drodze asfaltowej, dojazd tylko do kilku posesji ,mało ruchliwa ,spokojna okolica. Prąd,woda i kanalizacja w granicy działki , do teg...

  • Działka budowlana 1135 m² – ul. Jarzębinowa, Łańce, gm. Korn
    1 / 5
    Działka budowlana 1135 m² – ul. Jarzębinowa, Łańce, gm. Korn

    Łańce

    • 95 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1135 m², położona przy ul. Jarzębinowej w miejscowości Łańce (gmina Kornowac, powiat raciborski). Atuty działki: -Teren przezna...

  • Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 8
    Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 147 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1090 m2 zlokalizowaną w Czernicy ul. Jana. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 42x26 m...

  • Działka Rzuchów gm. Kornowac
    1 / 14
    Działka Rzuchów gm. Kornowac

    Rzuchów

    • 650 000 zł cena
    • 4 811 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-mieszkaniowa w Rzuchowie - gmina Kornowac Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4811 m² w Rzuchowie, położona przy drodze asfaltowej. Teren jest płaski,...

  • Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 405 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w Czernicy - 7500 m² Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 7500 m² w Czernicy, idealna dla osób szukających spokojnej lokalizacji i dużej prz...

  • 1 / 4
    Działka Gaszowice

    Gaszowice

    • 125 000 zł cena
    • 682 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 682 m2 zlokalizowana w miejscowości Gaszowice. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy dr...

  • Działka Szczerbice

    Szczerbice

    • 210 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej zielonej okolicy idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja na przyszłość. Dzialka o powierzchni 1400 m2 w...

  • Działka Dzimierz ul.

    Dzimierz

    • 315 000 zł cena
    • 5 093 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka w Dzimierzu rolno/budowlana z powierzchnią 5093 m ,w spokojnej okolicy - idealna pod budowę domu lub inwestycjęOferuję na sprzedaż przestronną działk...

  • Działka Krzyżanowice ul. Kolejowa

    Krzyżanowice » ul. Kolejowa

    • 109 000 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Krzyżanowicach, przy ul. Kolejowej, w spokojnej i zielonej części miejscowości, idealną pod budowę domu jednorodzin...

  • Działka Krzyżanowice ul. Kolejowa

    Krzyżanowice » ul. Kolejowa

    • 165 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1164 m², położoną w Krzyżanowicach przy ulicy Kolejowej. Większa powierzchnia działki daje szerokie możliwości...

  • 1 / 3
    Działka Krzyżanowice ul. Kolejowa

    Krzyżanowice » ul. Kolejowa

    • 383 000 zł cena
    • 2 695 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Krzyżanowicach przy ulicy Kolejowej, w spokojnej i zielonej części miejscowości. Nieruchomość składa się z trzech sąsiadujących...

  • Działka Jankowice ul.

    Jankowice

    • 105 900 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Jankowicach Rybnickich, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o powierzc...