• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Żorami

(141)
  • Działka budowlana w Orzeszu + GRATIS działka niebudowlana 1042 m2...

    Orzesze

    • 406 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Nowej w Orzeszu-Zawadzie (numer działki 121/2) plus GRATIS działkę niebudowlaną w Bełku, na łonie natury (przy granicy Bełku i Zawady, numer dzi...

  • Działka Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 1 720 000 zł cena
    • 4 206 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Wodzisławiu Śląskim na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 933 czyli ulicy Jastrzębskiej oraz ulicy Łużyckiej. Nieruchomość...

  • K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2
    K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2

    Zarzecze

    • 2 550 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania 1.5ha gruntu budowlanego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe i usługowe w Katowicach Zarzeczu.Media w drodze.Wjazd z drogi publicznej asfaltowej. Zapraszam...

  • Sprzedam działkę w Porębie pow. 1091 m2 Cena 95 000 zł

    Poręba

    • 95 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłączność!!! Do sprzedaży ładna działka budowlana o pow. 1091 m2, położona w w spokojnej i urokliwej okolicy w miejscowości Poręba. Działka znajduje się w miejscowości nieobjęte...

  • Działka Rybnik Chwałęcice

    Rybnik » Chwałęcice

    • 199 000 zł cena
    • 1 740 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i]Na sprzedaż działka budowlano - usługowa w Rybniku w dzielnicy Chwałęcice przy ul. Bronisława Czecha. [/i] Działka ma powierzchnię 1740 mkw. Położona jest bezpośrednio przy...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Szczejkowice

    • 115 000 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las mieszany o powierzchni 5200m2, położony w Szczejkowicach. Droga Żory - Knurów, bezpośrednio przy ul. Gliwickie .Dobra inwestycja na przyszłość./ Złożono wniosek do Pla...

  • Działka usługowa Rybnik Chwałowice
    Działka usługowa Rybnik Chwałowice

    Rybnik

    • 269 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka na start - Chwałowice czekają! Teren: 4051 m², podzielony na 3000 m² pod usługi i 1000 m² na zieleń urządzoną, płaski i uzbrojony. Lokalizacja: Chwałowice, w s...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 219 000 zł cena
    • 2 679 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 679m2 - terenu budowlanego ok. 2 000 m2, 670m -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 259 000 zł cena
    • 2 762 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 762m2 - terenu budowlanego ok. 2 700 m2, 62m -...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 489 000 zł cena
    • 5 631 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Ofertę Trzech Działek Budowlanych graniczących z sobą - położone w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzch...

  • Działka inwestycyjna 1ha
    Działka inwestycyjna 1ha

    Jastrzębie-Zdrój

    • 850 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną 1ha w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Rozwojowej.

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Chybie

    • 35 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w gminie CHYBIE przy ul. DWORCOWEJ ,uzbrojenie w granicy , mozna zobaczyć w planie przestrzennym gminy Chybie pod nr.63/4 , przeznaczona pod MN , lub działalność nieuciązl...

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 133 000 zł cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 137 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 139 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Studzionka ok. 900m2
    Działka Studzionka ok. 900m2

    Pawłowice

    • 98 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Studzionka ok. 900m2 prąd , woda, gaz , . Działka budowlana kształt prostokąta. Większość działek sprzedanych to jest ostatnia działka do sprzedaży. W tej erze dynamiczny...

  • Działka Mnich

    Mnich

    • 75 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana 1064 m² - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Sprzedam działke P.O.D Zacisze w Jastrzębiu Zdroju
    Sprzedam działke P.O.D Zacisze w Jastrzębiu Zdroju

    Jastrzębie-Zdrój

    • 25 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OKAZJA . Sprzedam dzialke rekreacyjna P.O.D Zacisze w Jastrzebiu Zdroju, murowana altanka ,drzewa i krzewy owocowe . Tel kontaktowy [tel]

  • 1 / 4
    Działka Frelichów

    Frelichów

    • 179 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana - Chybie, 1500 m² Idealna lokalizacja blisko jeziora, w otoczeniu natury i z pełnym dostępem do mediów! Na sprzedaż atrakcy...