• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sanokiem

(110)
  • Działka rolno - leśna położona w miejscowości Pisarowce
    1 / 4
    Działka rolno - leśna położona w miejscowości Pisarowce

    Pisarowce

    • 47 000 zł cena
    • 10 151 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno – leśna położona w miejscowości Pisarowce, gmina Sanok. Jest to działka o powierzchni 1,0151 ha, w wąskim wydłużonym kształcie, znajdująca...

  • Działka w spokojnej okolicy w Bieszczadach!

    Bezmiechowa Górna

    • 270 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Górna, o powierzchni 1,28 ha. Nieruchomość znajduje się w zacisznej lokalizacji, w otoczeniu lasu, z d...

  • Działka z w pięknej miejscowości - Bezmiechowa!

    Bezmiechowa Górna

    • 485 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 97 arów – Bezmiechowa Górna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 97 arów, położona w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Górna – miejscu cenionym za cis...

  • Działka budowlana w Bieszczadach!

    Huzele

    • 165 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 22 ary – Bieszczady, Huzele (powiat leski, woj. podkarpackie)Szukasz miejsca w sercu Bieszczad? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę bud...

  • Działka w spokojnej okolicy, gm. Zagórz

    Poraż

    • 90 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 18 arów (1800 m²), położona w malowniczej miejscowości Poraż, w gminie Zagórz, powiat sanocki, województwo podkarpackie – w otoczeniu la...

  • Działka z możliwością zabudowy położona w dolinie rzeki San
    1 / 13
    Działka z możliwością zabudowy położona w dolinie rzeki San

    Kreców

    • 240 000 zł cena
    • 24 792 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Kreców, gmina Tyrawa Wołoska, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych, na trasie pomiędzy Sanokiem, a Przemyśle...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w powiecie Sanockim

    Strachocina

    • 49 000 zł cena
    • 1 018 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 arów, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Strachocina w gminie Sanok , województwo podkarpackie.Lokalizacja:Nieruchomość...

  • 1 / 3
    Działki budowlane Pakoszówka w malowniczej okolicy

    Pakoszówka

    • 154 750 zł cena
    • 1 238 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w m. Pakoszówka gm. Sanok o powierzchni 10 – 14 ar o numerach ewidencyjnych 1406/1, 1406/2, 1406/3, 1406/4, 1406/5, 1406/6, 1406/7....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Budowlana widokowa działka rekreacyjna- pozwolenie na domek letni...

    Humniska

    • 39 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 7,5 ara – Humniska nr ewid. 4317, k. Brzozowa, woj. podkarpackie – 39 900 zł z wydanym pozwoleniem na budowę budynku letniskowego do 35m²- na zgłoszenie. Na sp...

  • Domek rekreacyjny z panoramicznym widokiem – Twoje miejsce
    1 / 9
    Domek rekreacyjny z panoramicznym widokiem – Twoje miejsce

    Średnia Wieś

    • 270 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz swojego azylu w Bieszczadach? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1700 m2 z domkiem w malowniczej Średniej Wsi czeka na Ciebie! Działka położona na lekkim wzniesieniu z pi...

  • Widokowa działka w Bieszczadach - blisko Sanu!
    1 / 5
    Widokowa działka w Bieszczadach - blisko Sanu!

    Średnia Wieś

    • 159 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Marzysz o własnym kawałku Bieszczad? Ta wyjątkowa działka w malowniczej Średniej Wsi czeka na Ciebie! Działka znajduje się w Średniej Wsi – najstarszej miejscowości w Bieszczadach...

  • OKAZJA! Piękna 15-arowa działka w Bieszczadach
    1 / 10
    OKAZJA! Piękna 15-arowa działka w Bieszczadach

    Nowosiółki

    • 95 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża 60-arowa działka z warunkami zabudowy, każda podzielona na 30 arów w Bieszczadach, Nowosiółki (gm. Baligród). Jesteś zaledwie 20 minut od tętniącego życiem „serca i płuc” Bies...

  • 1 / 3
    Działka Zboiska

    Zboiska

    • 4 328 000 zł cena
    • 54 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo atrakcyjna działka, położona w cichym i spokojnym miejscu.Z uwagi na swoje położenie działka o dużym potencjale.Doskonały dojazd do trasy katowickiej , a tym samym do Warsza...

  • Zboiska gm. Radziejowice | MPZP | 1300m2 | S8

    Zboiska

    • 200 000 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, sucha, równa działka w miejscowości Zboiska, Gmina Radziejowice. Cicha i spokojna okolica.Miejscowość położona jest 4 minuty od Radziejowic w pobliżu zjazdu z trasy S8...

  • Działka rolno - leśna nad rzeką na Pogórzu Dynowskim
    1 / 15
    Działka rolno - leśna nad rzeką na Pogórzu Dynowskim

    Temeszów

    • 85 000 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek położony w miejscowości Temeszów, gmina Dydnia, na Pogórzu Dynowskim i Przemyskim, w Dolinie rzeki San. Kompleks o charakterze rolno –...

  • Działka - Las Bieszczady 64 ar

    Uherce Mineralne

    • 49 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka, w dokumentach LS. Działka znajduje się w miejscowości Uherce Mineralne, zjazd do działki bezpośrednio z DK 84. Jak to Las Teren zróżnicowany . Nr. Działki Uhe...

  • Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady
    1 / 13
    Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady

    Siemuszowa

    • 85 000 zł cena
    • 2 402 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Siemuszowa, gmina Tyrawa Wołoska, w północnej części powiatu sanockiego, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnyc...

  • Działka Wańkowa

    Wańkowa

    • 690 000 zł cena
    • 7 320 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Wańkowa Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży nieruchomości, która stanowi idealne połą...

  • Działka Bachlawa

    Bachlawa

    • 135 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w malowniczej wsi jaką jest Bachlawa. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego wymar...

  • Działka Lesko

    Lesko

    • 165 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentowanie Państwu, piękne działki budowlane, położone w malowniczym miejscu - centrum Leska, przy ul. Ogrodowej. Jeśli poszukujesz widokowej działki pod bu...