• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Wiśniczem

(133)
  • Działka budowlana Lipnica Murowana
    Działka budowlana Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 95 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca pod domek letniskowy czy przyczepę campingową - ta działka jest idealna! Do sprzedania działka 733/7 przeznaczona w MPZP pod budowę domu całorocznego lub let...

  • Działka siedliskowa Chronów gm. Nowy Wiśnicz
    1 / 9
    Działka siedliskowa Chronów gm. Nowy Wiśnicz

    Chronów

    • 109 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedamy działkę w Chronowie, numer ewidencyjny 367. Powierzchnia 6200 m2 (62 ar). Kształt nieregularny, szerokość od strony drogi gminnej ponad 80m. Na sąsiedniej działce star...

  • Działki po osiedle domów jednorodzinnych Czchów
    1 / 2
    Działki po osiedle domów jednorodzinnych Czchów

    Czchów

    • 728 700 zł cena
    • 7 287 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoje miejsce z widokiem na historię – działki w Czchowie! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem na Basztę Czchowską? Teraz to możliwe! Ul. Ogrodowa, Czchów – spo...

  • Działka budowlana Bochnia
    1 / 11
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 1 650 000 zł cena
    • 3 238 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę 3 budynków po 8 mieszkań Idealna okazja dla dewelopera! Na sprzedaż działka inwestycyjna o ogromnym potencjale...

  • Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,
    1 / 4
    Sobolów, Wola Nieszk.działka bud. rolna 13a,las,

    Wola Nieszkowska

    • 175 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna w wyjątkowej lokalizacji- Wola Nieszkowska. Polana pod lasem a jednocześnie zjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej. Całość powierzchni to 1370, 1200m2...

  • Działka w Lipnicy Dolnej - 99 arów
    1 / 8
    Działka w Lipnicy Dolnej - 99 arów

    Lipnica Dolna

    • 99 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: Na sprzedaż: duża atrakcyjna działka w Lipnicy Dolnej, gm. Lipnica Murowana – malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym Biuro Fenomen Nieruchomości prezent...

  • Las w Lipnicy Dolnej - 6 hektarów
    1 / 9
    Las w Lipnicy Dolnej - 6 hektarów

    Lipnica Dolna

    • 230 000 zł cena
    • 61 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż urokliwy, zadbany las o powierzchni ponad 6 hektarów, położony w miejscowości Lipnica Dolna, na terenie gminy Lipnica Murowana w województwie małopolski...

  • Lipnica Dolna-malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym
    1 / 16
    Lipnica Dolna-malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym

    Lipnica Dolna

    • 95 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki w Lipnicy Dolnej, gm. Lipnica Murowana – malownicze miejsce z potencjałem inwestycyjnym Biuro Fenomen Nieruchomości prezen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OKAZJA ! Sprzedam działkę leśną
    OKAZJA ! Sprzedam działkę leśną

    Gosprzydowa

    • 90 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną; -1,14 ha - las, Gmina Gnojnik, Gosprzydowa. W załączniku zrzut mapki z geoportalu .

  • 1 / 4
    Działka Iwkowa

    Iwkowa

    • 135 000 zł cena
    • 2 216 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę bu...

  • Na sprzedaż: działka 79 arów- Domosławice

    Domosławice

    • 230 000 zł cena
    • 79 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka siedliskowa – Domosławice, 79 arówNa sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Domosławice, w gminie Czchów, powiat brzeski. Nieruchomość z...

  • Działka Dębno

    Dębno

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna przy drodze krajowej DK94!!! Wyłączność - działka tylko w naszej ofercie!!! Lokalizacja i dostępność: - Tarnów 12 km (ok. 10 minut jazdy) - Brz...

  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana w Tworkowej

    Tworkowa

    • 170 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 32 arów, położoną w miejscowości Tworkowa, w gminie Czchów, powiat brzeski.Nieruchomość ma wymiary około 69 x 51 metr...

  • Działka budowlana w Zagórzanach
    1 / 2
    Działka budowlana w Zagórzanach

    Zagórzany

    • 220 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 21 ar. Dobra lokalizacja z ładnym widokiem.

  • Działka Brzezie ul. Spokojna

    Brzezie » ul. Spokojna

    • 890 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 810 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięk...

  • Przyborów gm. Borzęcin działka budowlano-rolna 33 ar
    1 / 3
    Przyborów gm. Borzęcin działka budowlano-rolna 33 ar

    Przyborów

    • 48 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. 33 ar na terenie msc. Przyborów, gm. Borzęcin. Dla nieruchomości została wydana decyzja WZ - zabudowa mieszkalna jednorodzinn...

  • Działka budowlana 34a Liplas
    1 / 2
    Działka budowlana 34a Liplas

    Liplas

    • 720 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka do zabudowy nr 141 oznaczona jako RM17 (dopuszczalne MN), usytuowana w spokojnej i cichej części miejscowości Liplas, sąsiadująca z miejscowościami Gdów oraz Bilczyce, przy...

  • Działka Gnojnik

    Gnojnik

    • 380 000 zł cena
    • 29 534 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż prawie 3 ha gruntów z dużym potencjałem, idealne miejsce na realizację Twoich marzeń o gospodarstwie rolnym, stawach rybnych, stadninie koni czy agroturystyce. Lokal...

  • sprzedaż

    Kierlikówka

    • 220 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlano-usługowa nr 274 o pow. 50 a. w miejscowości Kierlikówka pow. Bochnia Małopolska na początku beskidu wyspowego 50 m od drogi asfaltowej. Na...

  • Działka zalesiona w Zagórzanach koło
    1 / 8
    Działka zalesiona w Zagórzanach koło

    Zagórzany

    • 165 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zalesioną w Zagórzanach gm. Gdów o pow. 1,65ha. Dojazd do działki drogą gminną nieutwardzoną.