• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Wiśniczem

(133)
  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 750 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka Przemysłowo-Usługowa (PU) o powierzchni 20,1a, położona w miejscowości Targowisko, w gminie Kłaj. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizac...

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 99 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 31 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku. Teren płaski w kształcie zbliżonym do prostokąta...

  • Działka Liplas

    Liplas

    • 499 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 58 arów (5800 m²) położona w miejscowości Liplas , gmina Gdów . Nieruchomość o bardzo szerokich możli...

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 120 000 zł cena
    • 4 184 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 41,84 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku z dostępem do Rzeki Raba. Teren płaski w kształcie zbliżony...

  • Działka budowlana Bochnia
    1 / 9
    Działka budowlana Bochnia

    Bochnia

    • 200 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bochnia ul. Na Kąty Płaska działka o numerze 858 o powierzchni 1770 m2 Bez obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Budować można na Wzetkę. Sąsiednie d...

  • DZIAŁKA 6100 m2 przy drodze Kraków - Krynica E75 k. A4
    1 / 3
    DZIAŁKA 6100 m2 przy drodze Kraków - Krynica E75 k. A4

    Gosprzydowa

    • 450 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną działkę położoną w miejscowości Gosprzydowa powiat brzeski, woj. małopolskie, położoną obok Drogi Krajowej 75 - trasa Kraków - Nowy Sącz - Krynica-Zdrój w pobliżu za...

  • Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Złota gm. Czchów

    Złota

    • 99 000 zł cena
    • 2 245 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czchowa Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowaną w miejscowości Złota, (gmina Czchów, powiat brzeski). N...

  • Działka budowlana Brzezie gm. Zabierzów, Spokojna
    Działka budowlana Brzezie gm. Zabierzów, Spokojna

    Brzezie

    • 960 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 873 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BUDOWLANA, SZEROKA , 11 AROWA . WSZYSTKIE MEDIA W DRODZE OBOK DZIAŁKI Spokojna okolica z pięknymi widokami . Spokojne otoczenie nowych rezydencji . Domy na dużych działkach dzięki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Bogucice gm. Bochnia
    1 / 6
    Działka budowlana Bogucice gm. Bochnia

    Bogucice

    • 90 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Bogucice (powiat bocheński). Nieruchomość posiada dogodny dojazd oraz dostę...

  • Działka budowlana Ostrów Królewski gm. Rzezawa
    1 / 11
    Działka budowlana Ostrów Królewski gm. Rzezawa

    Ostrów Królewski

    • 90 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostrów Królewski w Gminie Rzezawa Miejscowość pomiędzy Bochnią a Brzeskiem. Dobry dojazd do Krakowa około 30 minut poprzez autostradę A4. Płaska działka budowlana 800m2 na powst...

  • Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia
    1 / 10
    Działka budowlana Łapczyca gm. Bochnia

    Łapczyca

    • 520 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobry dojazd to ważna sprawa. Dzisiaj mam do zaprezentowania działkę w Łapczycy, która bezpośrednio sąsiaduje z dwoma drogami. Od północy jest przystanek przy E94 a od południa...

  • Działka budowlana Lipnica Górna gm. Lipnica Murowana
    1 / 15
    Działka budowlana Lipnica Górna gm. Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 189 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękne miejsce na rekreację, w otulinie Rezerwatu Kamień-Grzyb w Lipnicy Górnej. Ładna działka lekko wznosi się nad drogą w zacisznym, spokojnym miejscu. Działka budowlana o powie...

  • Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa

    Jodłówka

    • 2 986 052 zł cena
    • 28 561 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jodłówka w gminie Rzezawa powiat Bocheński. Miejscowość znajduje się 30min od Krakowa, pomiędzy Brzeskiem a Bochnią. Duża działka o powierzchni 28 561m2 z możliwością podziału na...

  • Działka usługowa Brzesko
    1 / 13
    Działka usługowa Brzesko

    Brzesko

    • 145 000 zł cena
    • 3 293 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mieszkasz w pobliżu Brzeska a potrzebujesz miejsca na działalność lub magazyn ? Mam dla Ciebie działkę w Brzesku numer 920 na sprzedaż o powierzchni 3293m2. Przybliżone Wymiary 12...

  • Działka budowlana Bucze gm. Brzesko
    1 / 15
    Działka budowlana Bucze gm. Brzesko

    Bucze

    • 73 000 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 działek budowlanych, które mogą stać się Twoim miejscem na ziemi. Tylko 7km od autostrady A4 wjazd w Brzesku. Okoliczne lasy przepełnione są...

  • Działka budowlana Uszew gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka budowlana Uszew gm. Gnojnik

    Uszew

    • 150 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w okolicy Brzeska ? 2600 m2 z mediami pod budowę domu wystarczy ? Uszew w gminie Gnojnik zaprasza. Numer działki to 751. Idealne wymiary działki 30m x 80 m. M...

  • Działka budowlana Jasień gm. Brzesko
    1 / 11
    Działka budowlana Jasień gm. Brzesko

    Jasień

    • 800 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Brzesko zyskuje na znaczeniu, budują się nowe bloki, powstaje nowa droga na Nowy Sącz. Jasień ul. Klonowa jest dobrze skomunikowana a lokalizacja przy lesie pozwala na spokojną ko...

  • Działka budowlana Borek gm. Rzezawa
    1 / 6
    Działka budowlana Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 189 760 zł cena
    • 1 186 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż w miejscowości Borek gmina Rzezawa. Ładnie wysoko położona działka, która sąsiaduje z lokalną piekarnią. Wszę...

  • Działka budowlana Mokrzyska gm. Brzesko
    1 / 7
    Działka budowlana Mokrzyska gm. Brzesko

    Mokrzyska

    • 130 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy w Mokrzyskiej obok Brzeska. Dojazd do działki drogą polną wzdłuż nowej drogi asfaltowej około 800m. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. D...

  • Działka rolno-budowlana Łąkta Górna gm. Żegocina
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Łąkta Górna gm. Żegocina

    Łąkta Górna

    • 145 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąkta Górna w powiecie Bocheńskim, gminie Żegocina. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno budowlaną o powierzchni 90ar. Zgodnie z miejscowym planem dojazd drogą w...