• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(201)
  • Atrakcyjna działka budowlana 14 arów!
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana 14 arów!

    Stryszów

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działka budowlana w Stryszowie, 14,06 arów Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 14,06 arów, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczen...

  • Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów,
    1 / 6
    Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów,

    Kłokoczyn

    • 205 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kłokoczyn - płaska działka budowlana o powierzchni 953 m2 Działka płaska, równa o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach około 24,7 x 38,0 metrów. Nieruchomość położona w tr...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w sąsiedztwie lasu

    Sucha Beskidzka

    • 330 000 zł cena
    • 2 207 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w sąsiedztwie lasuKUP ZANIM ZROBI TO KTOŚ INNY!Na sprzedaż oferujemy Państwu pięknie zlokalizowaną działkę budowlaną znajdującą się w urokliwym miejscu na tere...

  • Działka nad Jeziorem Mucharskim

    Skawce

    • 650 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad Jeziorem Mucharskim – potencjał na przyszłość!Marzysz o własnym miejscu nad jeziorem, które możesz zagospodarować według własnych pomysłów? Ta działka w Skawcach to wyj...

  • Działka usługowa idealna pod budowę magazynu/hali

    Maków Podhalański

    • 1 290 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoTA OFERTA DOSTĘPNA JEST TYLKO W NASZYM BIURZE!Posiadamy na sprzedaż teren pod inwestycję składający się z kilku działek graniczących ze sobą. Całość...

  • Działka rekreacyjna przy lesie, 3571 m2, cisza!

    Sucha Beskidzka

    • 310 000 zł cena
    • 3 571 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nowa, obniżona cena - teraz 310.000 zł!Marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od codziennego zgiełku i cieszyć się naturą? Ta urokliwa działka pod zabudowę rekreacji indywidual...

  • działka budowlana Harbutowice
    1 / 7
    działka budowlana Harbutowice

    Harbutowice

    • 149 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Na sprzedaż działka budowlana – Harbutowice, Małopolska – 14 arów – 149000 zł* Oferuję działkę o powierzchni ok. 14 arów, położoną w Harbutowicach (woj. małopolskie), w pięknym i...

  • Działka Zakrzów

    Zakrzów

    • 189 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka 60 arów, Zakrzów, gm. Wojnicz. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 60 arów, położoną w miejscowości Zakrzów, w gminie Wojnicz. Nieruchomość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Rączna ul. Rączna

    Rączna

    • 650 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ponad 29arowa przy drodze gminnej są wszystkie media. Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej Miejscowość...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 12,6 A W MYŚLENICACH
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA 12,6 A W MYŚLENICACH

    Myślenice

    • 405 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ładną atrakcyjną działkę budowlaną 12,6 a sprzedam. Działka prostokątna o wymiarach 25 x 51 m, lekko pochyła,równa, ogrodzona częściowo nowym wybudowanym ogrodzeniem ,reszta stara...

  • Działka Łękawica

    Łękawica

    • 219 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka 59 arów Łękawica k. Tarnowa | Możliwość podziału | Widokowa lokalizacja | Media w zasięgu Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 59 ar...

  • Działka Wielkie Drogi ul. Krakowska

    Wielkie Drogi » ul. Krakowska

    • 1 190 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 HEKTAR okolice Skawiny .Plan zagospodarowania o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym . Możliwa zabudowa wolnostojąca , bliźniacza z usługami. Plan MU: 55% powierzchni zabudowy...

  • 1 / 4
    Działka Skawina ul. Skawina

    Skawina

    • 11 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    2,2 hektara Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 2 HAL ORAZ BUDYNKU BIUROWEGO , ŁĄCZNIE 3162 M KW. Działka usługowa w strefie "Aktywności Gospodarczej Skawina" . Jest dojazd TIR POZWOLENIE NA...

  • Działka Skawina ul. Bogucianka

    Skawina » ul. Bogucianka

    • 1 718 000 zł cena
    • 5 027 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA POD ZABUDOWĘ SZEREGOWĄ, BLIŹNIACZĄ, WOLNOSTOJĄCĄ , Płaska , szeroka , przy spokojnej , wewnętrznej ulicy . Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego - z...

  • Działka Skawina ul. Tyniecka

    Skawina » ul. Tyniecka

    • 709 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 arowa pod bliźniaki lub wolnostojące Przy spokojnej , wewnętrznej ulicy . Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostoją...

  • Działka Wysoka ul. Dział

    Wysoka » ul. Dział

    • 220 000 zł cena
    • 24 069 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nieruchomoś...

  • Działka Radziszów ul. Torowa

    Radziszów » ul. Torowa

    • 230 000 zł cena
    • 3 485 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Biuro Kukla Nieruchomości zaprasza do zakupu działki Rolno - Budowlanej w Miejscowości Radziszów na Ul. Torowej. Lokalizacja: Usytuowana w urokliwej miejscowości Radziszów, m...

  • Działka Kojszówka

    Kojszówka

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Kukla Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów w malowniczej miejscowości Kojszówka położonej pomiędzy Makowem Podhalańskim a...

  • Widokowa działka w Krzeszowie
    1 / 7
    Widokowa działka w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 120 000 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech działek położonych w malowniczej...

  • 1 / 2
    Działka budowlana przy lasku Wielkie Drogi/Zelczyna/Krzęcin

    Krzęcin

    • 299 000 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka dostępna przy lasku. Dojazd drogą powiatową. Wszystkie media znajdują się w drodze lub na działce - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Szybki dojazd do Skawiny - 7k...