• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(201)
  • Działka budowlana przy lasku / 21 arów / Wadowice
    1 / 4
    Działka budowlana przy lasku / 21 arów / Wadowice

    Wadowice

    • 420 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 21 arów z drogą dojazdową przy lasku Wadowicach. Inwestycja posiada dostęp do drogi publicznej poprzez istniejący zjazd prowad...

  • Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń
    1 / 13
    Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń

    Izdebnik

    • 212 500 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA IZDEBNIK – 1 025 m² (10 ARÓW) GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY – SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO KRAKOWA NIEDROGA DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI – IDEALNA POD DOM...

  • Działka budowlana Mogilany, Chorowice
    Działka budowlana Mogilany, Chorowice

    Mogilany

    • 2 750 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 96arów z pozwoleniem na budowę . Wyjątkowy projekt w wyjątkowym miejscu . Pozwolenie dotyczy obiektu o powierzchni całkowitej 1238,96 m2 . Przewiduje 38 łóż...

  • Działka Kaszów gm. Liszki
    1 / 3
    Działka Kaszów gm. Liszki

    Kaszów

    • 2 800 000 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4642 m² (46,42 ara), położona w miejscowości Kaszów, gmina Liszki. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, co...

  • Działka budowlana Ponikiew gm. Wadowice
    1 / 6
    Działka budowlana Ponikiew gm. Wadowice

    Ponikiew

    • 142 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w drugiej linii zabudowy we wsi Ponikiew. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek i łącznie tworzy powierzchnię 17 arów. Dojazd do nieruchomo...

  • Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów
    1 / 3
    Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów

    Kłokoczyn

    • 388 000 zł cena
    • 3 058 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKI BUDOWLANE 30,58 AR - KŁOKOCZYN, GM.CZERNICHÓW Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 3 sąsiadujących bezpośrednio ze sobą działek, o łącznej pow. 3058...

  • Działka Grabie ul.

    Grabie

    • 155 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    |Sprzedam działkę budowlaną - Grabie, gm. Łapanów, powiat bocheński|Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w spokojnej i malowniczej miejs...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia
    1 / 12
    Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Tere...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana Chocznia gm. Wadowice
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Chocznia gm. Wadowice

    Chocznia

    • 199 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana. Łączna powierzchnia to 63ar, z czego 12 ar to działka budowlana, pozostała część jest oznaczona jako działka rolna. Szerokość działki to 12 met...

  • Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica
    1 / 15
    Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica

    Marcyporęba

    • 298 000 zł cena
    • 2 847 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka w Marcyporębie - atrakcyjna lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Marcyporęba, w gminie Brzeźnica. To idea...

  • WZ BEZTERMINOWA – Twój dom na Podhalu!
    1 / 14
    WZ BEZTERMINOWA – Twój dom na Podhalu!

    Leśnica

    • 224 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym azylu u stóp Tatr, ale przerażają Cię lata oczekiwania na decyzje administracyjne? Ta oferta to Twój "skrót" do własnego domu. Sprzedajemy wyjątkową działkę w mie...

  • sprzedaż działki
    1 / 3
    sprzedaż działki

    Rączna

    • 450 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 8 arów + działkę rolną 41 arów – Rączna, Gmina Liszki Na sprzedaż oferuję łącznie 49 arów nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Rączna, gmina Liszk...

  • Działka budowlana Spytkowice
    1 / 4
    Działka budowlana Spytkowice

    Spytkowice

    • 99 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 9,43 ar | płaska | media | Spytkowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,43 ar, położona w miejscowości Spytkowice przy ul. Wiślanej. Najważniejsze...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!
    1 / 12
    Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzesz...

  • Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 109 000 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŁĘKAWICY - ATRAKCYJNE MIEJSCE NA TWÓJ NOWY DOM Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w podtarnowskiej miejscowości Łękawica, w gminie...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 662 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną lub deweloperską Buków gm. Mogilany 26,62ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli:...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 750 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną Buków gm. Mogilany 13,31ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny zabudowy m...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 2 210 000 zł cena
    • 6 459 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 Działki na sprzedaż idealne pod inwestycję deweloperską Buków gm. Mogilany 26,49ar + 38,10 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działki w planie zag...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 710 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Buków gm. Mogilany 38 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny...

  • Działka budowlana WYSOKA gm. Gm. Jordanów
    1 / 5
    Działka budowlana WYSOKA gm. Gm. Jordanów

    Wysoka

    • 260 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYSOKA. Działka budowlana położona w spokojnej okolicy bezpośrednio przy lokalnej drodze asfaltowej w sąsiedztwie łąk i lasów. Nieruchomość w kształcie trapezu o średniej szerok...