• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki leśne Kąty

(1)
  • Sprzedam leśną działkę pod rekreacje

    Kąty

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam fajną działkę leśną o pow. 1000m2 leżącą przy drodze gruntowej w Katach k/Góry Kalwarii W drodze idzie elektryka i kanalizacja miejska,Działka z jednej strony ogrodzona ,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 412 500 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż działkę leśną o pow.1650m2 ( wymiary ca.:szerokość 36mx45m-długość) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła, rejon Groszówka. Możliwość zakupu dwóch działek o tych s...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 468 400 zł cena
    • 6 171 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o pow. 6171m2 (wymiary: długość-125m, szerokość-49m2) ,zlokalizowaną w zielonej części Wesołej. Na chwilę obecną działka...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 345 125 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż działkę o charakterze leśnym o pow. 1255m2 zlokalizowaną w części Groszówka Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy. Możliwość zakupienia działki sąsiedniej o pow.1255...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 413 478 zł cena
    • 4 836 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o statusie działki leśnej o łącznej pow.4836m2 ( wymiary: ca.83mx -szerokość x 59m- długość). Klasyfikacja gruntu: Ls V. Nieruchomość stanowią d...

  • Działka Mąkosin ul.

    Mąkosin

    • 180 000 zł cena
    • 16 164 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Serdecznie zapraszam na prezentację działki w miejscowości Mąkosin, około 10 minut od Chynowa. Działka ma powierzchnię 1,6 ha i jest w całości zalesiona. Część stanowi stary, 80 le...