• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Zawada

(3)
  • Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ
    1 / 9
    Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ

    Zawada

    • 950 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami  zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał inw...

  • Działka budowlana-Zawada-Tarnów-Małopolska
    1 / 12
    Działka budowlana-Zawada-Tarnów-Małopolska

    Zawada

    • 610 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży  działkę budowlaną pod rezydencję. Kształt nieregularny o dominujących wymiarach 65x64m i powierzchni 29 arów, z lekkim nachyleniem w północnej stronie d...

  • 1 / 2
    Działka Zawada ul. Zawada

    Zawada

    • 2 000 000 zł cena
    • 43 600 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 4 HEKTARY , POD OSIEDLE DOMÓW ZAWADA 10 km od Olkusza , 12 km od Krzeszowic. Z pięknym lasem który jest częścią działki . W obowiązującym planie zagospodarowania , możliwoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka SANKA ul. Sanka

    Sanka

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    20 arowa z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU O NOWOCZESNEJ BRYLE i powierzchni 300 m kw INDYWIDUALNY PROJEKT dopasowany do parametrów działki . Dojazd asfaltowy , w pobliżu las. [i]...

  • 1 / 3
    Działka Mników ul. Mników

    Mników

    • 729 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    68 AROWA objęta miejscowym planem zagospodarowania : 26ar arów tereny budowlane ,a reszta tereny rekreacyjne . Mników gm Liszki . Możliwa zabudowa wolnostojąca oraz bliźniacza....

  • Działka Morawica ul. Morawica

    Morawica

    • 690 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - MORAWICA . Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej ,...

  • Działka Modlnica ul. Modlnica

    Modlnica

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    10 arowa , w zacisznym miejscu . prostokątna , płaska w otoczeniu eleganckich domów . Są wszystkie media : woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowód. W pobliżu szkoła , przedsz...

  • Działka Czubrowice ul. Czubrowice

    Czubrowice

    • 5 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] 2,5 HEKTARA Czubrowice kierunek na Olkusz.[/i] Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania . Są dwa dojazdy do działki.W planie dodatkowo kolejne dwie drogi. Na działce...

  • 1 / 4
    Działka Karniowice ul. Krakowska

    Karniowice » ul. Krakowska

    • 589 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    70 AROWA ,WIDOKOWA , zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania budowlano rolna.Działka rozłożysta , widokowa pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą . Około 36arów to teren...

  • Sprzedam dzialki
    1 / 2
    Sprzedam dzialki

    Wola Filipowska

    • 2 999 888 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 6 dzialek w Woli Filipowskiej - przy drodze głownej

  • Działka Karniowice ul. Rycerska

    Karniowice » ul. Rycerska

    • 489 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SZEROKA ,PŁASKA , NASŁONECZNIONA, 8arowa [i] Pozwolenie na budowę domu z garażem II stanowiskowym/ indywidualny projekt . [/i] Okolica ul Rycerskiej , działka przy spokojnej uli...

  • Działka Nieporaz

    Nieporaz

    • 749 000 zł cena
    • 40 710 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIeporaz niewielka miejscowoś w gminie Alwernią nieopodal A4 Do Chrzanowa zaledwie 14 min, do Krakowa ok 30 min. Do sprzedania 7 działek o łącznej powierzch 40710 m2. Działki zlo...

  • Działka Modlnica ul. Częstochowska

    Modlnica » ul. Częstochowska

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 860 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 AROWA , POD ZABUDOWĘ WOLNOSTOJĄCĄ LUB BLIŹNIACZĄ z możliwością usług Działka płaska , szeroka , cicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania . Media pełne :woda , prąd , g...

  • Działka Modlnica ul. Modlnica

    Modlnica

    • 3 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka ,płaska działka o powierzchni 1ha . możliwa zabudowa: -jednorodzinna , -bliźniacza , -usługowa Działka z dostępem do asfaltowej gminnej drogi Media : woda , prąd ,...

  • Działka Czajowice ul. Łokietka

    Czajowice » ul. Władysława Łokietka

    • 329 000 zł cena
    • 2 786 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej w Czajowicach przy ulicy Łokietka. Działka zaczyna się szerokim na ok. 10m wjazde...

  • Działka Morawica ul. Morawica

    Morawica

    • 940 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 41 arów W pobliżu Lotnisko Balice , węzeł Balice ,A4. Działka w otoczeniu domów wolnostojących oraz terenów rolnych . Wszystkie media : woda , gaz , k...

  • Działka Regulice ul. Kwarcowa

    Regulice » ul. Kwarcowa

    • 319 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Kukla Nieruchomości oferuje w pełni budowlaną działkę o wielkości 38 arów na sprzedaż. Lokalizacja: Idealna lokalizacja, zaledwie 4 km od zjazdu z Autostrady A4, oferu...

  • Działka Bębło ul. Leśna

    Bębło » ul. Leśna

    • 832 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa 26 arowa budowlano rolna są wszystkie media : prąd , woda, gaz , kanalizacja . 14 arów budowlne, 12 arów rolne. Objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwa zabudo...

  • Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ
    1 / 16
    Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ

    Trzyciąż

    • 399 900 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 20 arową budowlaną, uzbrojoną działkę z murowanym garażem i drewnianym domkiem letniskowym położoną w malow...

  • Atrakcyjne działki budowlane
    1 / 4
    Atrakcyjne działki budowlane

    Szklary

    • 160 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane 7 i 8 ar położone w miejscowości Szklary gmina Jerzmanowice-Przeginia powiat krakowski. Piękne okolice Parku krajobrazowego Dolina Szk...

  • Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Pod Lasem
    1 / 11
    Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Pod Lasem

    Morawica

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 569 m2 powierzchnia
    • 721 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę, położona w miejscowości Morawica, gm. Liszki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2569 m2, w skład której wchodzą działki...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POW.0,57 ha Tarnawa - Równie
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ O POW.0,57 ha Tarnawa - Równie

    Tarnawa

    • 570 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 309 położoną w miejscowości Tarnawa - Równie ,Gmina Łapanów. Działka ma powierzchnię 5667 m2 ,położona jest na płaskim terenie blisko Centrum Tarnawy...

  • Działki do sprzedania w Tarnawie koło Łapanowa.
    Działki do sprzedania w Tarnawie koło Łapanowa.

    Tarnawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane nr 278 i nr 287 położone po przeciwnych stronach drogi w miejscowości Tarnawa Gmina Łapanów. Działki położona jest na lekkim pagórku w Centrum Tar...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA REGULICE GMINA ALWERNIA
    1 / 6
    DZIAŁKA BUDOWLANA REGULICE GMINA ALWERNIA

    Regulice

    • 243 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2800 m², położoną w malowniczej miejscowości Regulice, w gminie Alwernia. To idealne miejsce dla osób poszukujących s...

  • Działki budowlane na sprzedaż, Tarnawa
    1 / 16
    Działki budowlane na sprzedaż, Tarnawa

    Tarnawa

    • 99 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchni od 15 do 35 arów w miejscowości Tarnawa w gminie Łapanów, 43 km od Krakowa. Działki można nabyć wszystkie razem lub każdą z osobna....

  • Piękna, szeroka działka w okolicach Ojcowa
    1 / 10
    Piękna, szeroka działka w okolicach Ojcowa

    Stoki

    • 298 000 zł cena
    • 7 432 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, szeroka działka w okolicach Ojcowskiego Parku Narodowego. Działka nr 39/4, Powierzchnia 7432,06 m2, Szerokość ok. 47 metrów, długość ok. 152 metry Około 1500 m2 to tere...

  • Działka 920m² z warunkami zabudowy Luszowice gmina Chrzanów
    1 / 2
    Działka 920m² z warunkami zabudowy Luszowice gmina Chrzanów

    Luszowice

    • 135 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka obszar wiejski obręb Luszowice przy ul. Jeziorki w gminie Chrzanów. Z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z możliwością wbudowania garażu do dwóch stan...

  • Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Morawica
    Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Morawica

    Morawica

    • 750 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - MORAWICA . Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej , a...

  • Działka budowlana Rudno gm. Krzeszowice Borki,
    1 / 14
    Działka budowlana Rudno gm. Krzeszowice Borki,

    Rudno

    • 675 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro RaMa Home oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę o pow. 51 arów: 35 arów budowlane oraz 16 arów tereny zielone. Działka budowlana o  przeznaczeniu budowlano - usługowym pod z...

  • Działka budowlana Mników gm. Liszki
    1 / 15
    Działka budowlana Mników gm. Liszki

    Mników

    • 749 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą) - usługową w Mnikowie....

  • DZIAŁKA BUDOWLANA DOMANIEWICE GMINA WOLBROM
    DZIAŁKA BUDOWLANA DOMANIEWICE GMINA WOLBROM

    Domaniewice

    • 768 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleń, przestrzeń, piękne widoki i cisza, to atuty nieruchomości, którą Ci proponuję. Zapraszam na prezentację działki budowlanej, o powierzchni 6000 m2 , położonej w miejscowośc...