• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Września

(1)
  • Piękna działka w znakomitej lokalizacji we Wrześni
    1 / 9
    Piękna działka w znakomitej lokalizacji we Wrześni

    Września

    • 340 800 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej we Wrześni, od ul. Kwarcowej. Działka położona w spokojnej i pięknej okolicy. To doskonałe miejsce na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę w Obłaczkowie pow. 2167m2

    Obłaczkowo

    • 360 000 zł cena
    • 2 167 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nr 97/1 w gminie Obłaczkowo o powierzchni 2167m2. Teren ogrodzony, posiada warunki zabudowy dla dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej o wysokości do 9m. Działka...

  • 1 / 3
    Działki budowlane Barczyzna

    Barczyzna

    • 110 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży 8 działek położonych w miejscowości Barczyzna gm. Nekla , vis-a-vis Hotelu Barczyzna Media: woda, prąd i gaz są w drodze głównej, do zakupu każdej działki...

  • Sprzedam działkę 3300 m lub wynajmę
    1 / 6
    Sprzedam działkę 3300 m lub wynajmę

    Pietrzyków-Kolonia

    • 90 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Sprzedam działkę o powierzchni 3300 m w pełni uzbrojoną przy drodze trasa Słupca Pyzdry idealnie się nadaje na komis samochodowy przydrożny bar lub ustawienie dużej reklamy billb...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA...

    Podstolice

    • 119 500 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA | PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | MPZP | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] LOKA...

  • Działka na sprzedaż, Nekla (gw), Podstolice

    Podstolice

    • 119 500 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | NEKLA, PODSTOLICE | 901m2 | DOBRA LOKALIZACJA | PROSTOKĄTNY KSZTAŁT | MPZP | PILNE!!! Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url...

  • Działka Wierzyce ul. osiedle Akacjowe

    Wierzyce » ul. Osiedle Akacjowe

    • 811 860 zł cena
    • 7 732 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż znakomitą działkę dla dewelopera lub pod inwestycję! Świetna lokalizacja zaledwie ok 1,3 km od drogi ekspresowej S5. Bezpośrednie sąsiedztwo urządzonej...

  • Działka Wierzyce ul. Wierzyce

    Wierzyce

    • 305 775 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - Gniezna (ok 15min), - Kostrzyna (ok 10...

  • Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo 8 ar ul Wodociąg
    1 / 5
    Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo 8 ar ul Wodociąg

    Witkowo

    • 129 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – działka nr 652/6 Witkowo Kameralna działka budowlana w Witkowie – 8 ar, wjazd od drogi wewnętrznej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 ar położona w mi...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA
    1 / 5
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA

    Strzałkowo

    • 129 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA Atrakcyjna lokalizacja | Media w drodze | Garaże w budowie | Linia gazowa przy działce Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18,33 a...

  • Działka budowlana
    1 / 16
    Działka budowlana

    Nekla

    • 520 000 zł cena
    • 4 041 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nekielka, ul. Konwaliowa, powiat Września. Prostokątna narożna działka budowlana 4041 m2 ze zgodą podziału na dwie. Dostęp do działki z trzech stron, pięknie położona wśród lasó...

  • Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce
    Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce

    Wierzyce

    • 260 000 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - Gniezna (ok 15min), - Kostrzyna (ok 10min),...