• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Widuchowa

(1)
  • Działka Widuchowa ul.

    Widuchowa

    • 65 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieduża działka budowlana o powierzchni 6 arów (ok. 600 m²) położona w Widuchowej, 10 minut drogi od Buska-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 30AR, rolno-budowlana, Skotniki Duże, dzialka ogrodzona z gara...

    Skotniki Duże

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż DZIAŁKA rolno-budowlana, 30 arów, z warunkami zabudowy, w Skotnikach Dużych, na terenie Szanieckiego Parku Krajobrazowego, w województwie świętokrzyskim. Do działki...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę

    Busko-Zdrój

    • 4 750 000 zł cena
    • 13 560 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow 13560m2 położona w obrębie 09 miasta Busko-Zdrój w strefie B uzdrowiska.W 2008r. został uchwalony PZP dla tej części miasta ;Uchwała Nr. XX /240/2008.D...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 30ar koło Buska Zdroju
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 30ar koło Buska Zdroju

    Skotniki Duże

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ogrodzona z podłączonymi mediami, gotowa pod budowę domu, ponad 30ar w Skotnikach Dużych 1km od modernizowanego Zalewu Radzanów. Księga Wieczysta. Warunki zabudowy...

  • działka na sprzedaż o pow. 6886 m2
    działka na sprzedaż o pow. 6886 m2

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6886 m², zlokalizowana w miejscowości Janina, gmina Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie). Działka znajduje się w spokojnej okolicy z dogo...

  • Super Tania Działka Strożyska NOWY Korczyn BuskoMedia
    1 / 16
    Super Tania Działka Strożyska NOWY Korczyn BuskoMedia

    Busko-Zdrój

    • 44 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane powierzchnia 7- 8 ar/700-800 m2/. Działki przy drodze gminnej asfaltowej. Na I przy działkach dostępne media/ prad/gaz/woda. Można kupić więcej niż jedną dzi...

  • Działka Busko-Zdrój Mikułowice
    1 / 6
    Działka Busko-Zdrój Mikułowice

    Busko-Zdrój

    • 65 000 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 924m2 zlokalizowana w Mikułowicach, gmina Busko-Zdrój. Działka o wymiarach ok. 18m (front) x 52m, pochyła, niezagospodarowana. Nieruchomość położona w pi...

  • Działka Busko-Zdrój Wolica
    1 / 8
    Działka Busko-Zdrój Wolica

    Busko-Zdrój

    • 129 000 zł cena
    • 1 988 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1988 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica tuż obok Buska-Zdroju . Wymiary działki ok. 21x91m, szerokość frontu ok. 21m. Działka ogrodzona (ogrodze...

  • Działka Busko-Zdrój Owczary
    1 / 6
    Działka Busko-Zdrój Owczary

    Busko-Zdrój

    • 195 000 zł cena
    • 1 921 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1921m2 zlokalizowana w miejscowości Owczary tuż obok Buska-Zdroju. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 13x101x23x65x4x30, początkowa szerokość frontu 13m...

  • Działka Busko-Zdrój Budzyń
    1 / 15
    Działka Busko-Zdrój Budzyń

    Busko-Zdrój

    • 270 000 zł cena
    • 25 055 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) zlokalizowana w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Nieruchomość zabudowana domem w stanie do generalnego remontu lub wyburz...

  • Działka Busko-Zdrój Widuchowa
    1 / 9
    Działka Busko-Zdrój Widuchowa

    Busko-Zdrój

    • 160 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 5400 m2 zlokalizowana w Widuchowej obok Buska-Zdroju. Działka o przybliżonych wymiarach: 27 x 207 x 20 x 3 x 4 x 209 , o kształcie zbliżonym do prostokąt...

  • Działka Busko-Zdrój Młyny
    1 / 4
    Działka Busko-Zdrój Młyny

    Busko-Zdrój

    • 85 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny, gm. Busko-Zdrój. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 28x56x20x14x8x41 , szerokość frontu ok. 28m....

  • 1 / 3
    Działka Skorzów rynek pierwotny ul.

    Skorzów

    • 110 000 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 1.217m2 w miejcowości Skorzów gmna Busko Zdrój. Idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku - dookoła cisza i spokój oraz piękn...

  • działka sprzedam
    działka sprzedam

    Janina

    • 76 000 zł cena
    • 6 886 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka na sprzedaż w miejscowości Janina gm. Busko-Zdrój o pow.6886 m2 nr. działki 542/8. Kontakt tel. [tel] . Cena do negocjacji.