• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Stare Skoszewy

(1)
  • 1 / 3
    Działka Stare Skoszewy ul.

    Stare Skoszewy

    • 599 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonego miejsca na swój dom? Przy lesie, a może częściowo na jego terenie? Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1533 m2 w miejscowości Skoszewy Stare czeka właś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka na sprzedaż

    Osiny

    • 798 000 zł cena
    • 9 983 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana przy drodze gminnej, media w drodze. Około 1 km do drogi powiatowej, i najbliższych sklepów, 300m do lasu, 2,5 km do galerii handlowej , sklepów, marketów, aptek...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz
    1 / 6
    Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz

    Kwilno

    • 75 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwie położone działki pod lasem, przeznaczone w planie przestrzennego zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną w Kwilnie, gmina Zgierz. Powierzchnia oferowanej...

  • Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie
    Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie

    Jeżewo

    • 214 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania dwie przylegające do siebie działki łącznie na 3300 m2 (jedna działka ma powierzchnię 1300 m2 a druga 2000 m2). Teren działki jest położony w leśnym otoczeniu w...

  • Działka 2147m2 z MPZP//Staw//
    1 / 16
    Działka 2147m2 z MPZP//Staw//

    Anielin Swędowski

    • 180 000 zł cena
    • 2 147 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 2147 m2 w Anielinie S...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy w Eufeminowie

    Eufeminów

    • 169 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka położona w Eufeminowie gm. Brzeziny, o powierzchni 1055m2 w kształcie prostokąta. Wymiary działki ok 22x47m Media: prąd w ulicy- podpisana jest u...

  • Działka Łódź Bałuty rynek pierwotny ul. Józefa Zaliwskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Zaliwskiego

    • 449 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 1 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Łódź, ul. Zaliwskiego 33Chcesz się budować? Ale obawiasz się papierologii i biegania po urzędach? Mamy dla Ciebie rozwiązan...

  • Sprzedam działkę budowlaną z domkiem
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną z domkiem

    Zelgoszcz

    • 125 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, ogrodzoną, na działce prąd i woda, domek letniskowy drewniany z tarasem nowy i wyposażony 16m., liczne nasadzenia, drzewa. Działka położona 5 minut od...

  • Sprzedam działkę budowlaną - Orzechówek

    Orzechówek

    • 104 000 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniowąz warunkami zabudowy. Powierzchnia ok. 945 m2,Lokalizacja: Orzechówek, gm. Kobiele Wielkie.Nowe Osiedle domów jednorodzinnychWymiary dz...

  • Sprzedam działkę w Glinniku (gm. Zgierz)
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Glinniku (gm. Zgierz)

    Glinnik

    • 600 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój kawałek natury — Glinnik, powiat zgierski! Marzysz o przestrzeni, ciszy i zieleni — a jednocześnie chcesz być blisko udogodnień? Ta działka 3 100 m² w Glinniku to idealna ok...

  • Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP
    1 / 10
    Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP

    Łódź

    • 2 600 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta,...

  • Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja
    1 / 8
    Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja

    Łódź

    • 3 190 000 zł cena
    • 8 450 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedna z najpiękniejszych, naturalnie położonych posiadłości na terenie Łodzi. Działka niemal 8500m2 + Dom o powierzchni 217 m2. Idealna do cichego zamieszkania z rodziną, ale także...

  • Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana
    1 / 10
    Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana

    Lipiny

    • 200 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość niezabudowana. Łączna powierzchnia: 1,38 ha Nieruchomość rolna, część działki przyległa do drogi publicznej z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku domu jednorodzinn...

  • Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem
    1 / 12
    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem

    Dzierżązna

    • 400 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem, letniskowym domkiem oraz przyczepą kempingową. Nieruchomość położona w Dzierżąznej (gmina Zgierz). Na działkę zostały wydan...

  • Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 2
    Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu

    Kwilno

    • 118 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położona działka 1040 m, pod lasem, z pozwoleniem na budowę domu parterowego o pow. użytkowej 111,6 m; zabudowy 171,5 m; [url] w Kwilnie - gmina Zgierz. W c...

  • Gałkówek-Kolonia-działka b.blisko Łodzi, Justynowa, Brzezin
    Gałkówek-Kolonia-działka b.blisko Łodzi, Justynowa, Brzezin

    Gałkówek-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 16 980 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Gałkówku Kolonii budowlano-rolna w tym część budowlana 2.200m2 z MPZP oraz dodatkowo znaczna część działki min. 5000m2 do ok. 8000 m2 z możliwymi warunkami zabudow...

  • Działka na sprzedaż, Bukowiec
    1 / 5
    Działka na sprzedaż, Bukowiec

    Bukowiec

    • 430 950 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz żeby zamieszkać w wyjątkowej okolicy ? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana objęta MPZP - idealna pod zabudowę jednorodzinna. Działka o powierzchni 2873 m2 położona w m...

  • działka budowlana w Bukowcu
    1 / 13
    działka budowlana w Bukowcu

    Bukowiec

    • 720 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlana w Bukowcu ul.Gorna Gmina Brojce, urocza, spokojna okolica, dojazd asfalt, wszystkie media, dobry dojazd do Lodzi, nowe domy jednorodzinne w sąsiedztwie

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Łódź

    • 65 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam na sprzedaż działkę w lesie w Księżych Mlynach nie daleko Poddebic powierzchnia 400m2 ale wydaje sie wieksza to nie jest ROD Działka w lesie nie daleko kurort Jezior...

  • Działka budowlana Niesułków-Kolonia gm. Stryków
    1 / 15
    Działka budowlana Niesułków-Kolonia gm. Stryków

    Niesułków-Kolonia

    • 185 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w rejonie Stryków- Niesułków. Spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych. Działka ogrodzona siatką, brama wjazdowa metalowa, garaż blaszany...

  • Działka Łódź Stoki ul. Sikawa

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działki budowlane w malowniczej okolicy Łodzi o pow.1387m2, o wym.21mx68m, 999m2 o kształcie trójkąta o wym.40mx43mx55m, z projektem domu Azuryt o pow.170m2, o...

  • Działka Łódź Górna, Ruda Pabianicka ul. Popioły

    Łódź » Górna » ul. Popioły

    • 1 725 750 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja w sąsied...

  • Działka Łódź Bałuty, Bałuty ul. Młynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Młynarska

    • 345 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższe...

  • Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!
    1 / 16
    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja Inwestycyjna w Łodzi – Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym...

  • Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio
    1 / 3
    Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio

    Grabina

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2500 mkw położona w malowniczej wsi Grabina, w powiecie poddębickim, w gminie Zadzim. Działka położona jest w idealnym miejscu do realizacji...

  • Działka blisko Łodzi
    Działka blisko Łodzi

    Anielin Swędowski

    • 165 000 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Anielinie Swędowskim, ul. Świerkowa 9, 1107m2, Warunki Zabudowy. Działka o powierzchni 1107m2, o wymiarach ok. 35m x 32m, przy ul. Świerkowej 9, w Anielinie Sw...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 685 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska
    1 / 16
    Nowa cena —Działka z WZ okolice Jeziorska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pięknym otoczeniu lasu oraz innych nowych zabudowań całorocznych oraz rekreacyjnych. Około 5 minut samochodem do zalewu Jeziorsko. Dojazd do działki utwardzony. Do dział...

  • Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²
    1 / 6
    Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²

    Leonów

    • 250 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu - idealna okazja do dokończenia wymarzonej inwestycji! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1304 m², położona w miejsc...

  • Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 507 150 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane z PnB zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztw...

  • 1 / 2
    Działka Łódź Polesie, Zdrowie-Mania

    Łódź » Polesie

    • 14 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do wynajęcia teren o pow. ok 8000 m2 na Polesiu w okolicach al. Włókniarzy z własnym, niezależnym wjazdem bezpośrednio od ulicy. Grunt ogrodzony, nieutwardzony, częściowo wy...