• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Puck

(2)
  • Działka Puck (gw) Gnieżdżewo ul. Polna

    Puck » ul. Polna

    • 320 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    To propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce rekreacyjne albo zarabiać sezonowo - bez budowy, bez formalności, bez czekania. Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m,...

  • 1 / 2
    Działka Puck

    Puck

    • 210 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] PUCK Centrum Kupujący nie płaci wynagrodzenia . Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną narożną z warunkami zabudowy szeregowej. Uzbrojenie przy działce, -założona skr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Władysławowo ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Władysławowo » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 1 050 000 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 1 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta bez prowizji od kupującego!Atrakcyjnie położona działka budowlana usługowo-wielorodzinna w samym sercu Władysławowa, zaledwie ok 700 metrów w linii prostej od plaży. Ok 250...

  • Działka budowlana Widlino

    Widlino

    • 241 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z MPZP, działka budowlano-uslugowa. Działka nieuzbrojona, blisko słup energetyczny, wszystkie pozostałe media w drodze głównej.Działka doskonale zlokalizowana do Redy 7 km,...

  • 1 / 4
    Działka Gnieżdżewo

    Gnieżdżewo

    • 249 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] GNIEŻDŻEWO K/ Pucka [/i] [i] kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] cena do negocjacji [/i] [i] Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Gnieżdżewie z pr...

  • Działka Strzelno ul. Bursztynowa

    Strzelno » ul. Bursztynowa

    • 185 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Strzelno / Łebcz [/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia.[/i] [i]Do sprzedaży działki budowlane w Lebczu k/Jastrzębiej Góry w spokojnej okolicy o powierzchni od 1004...

  • 1 / 4
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 339 000 zł cena
    • 1 662 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Łebcz k/ Pucka [/i] [i] kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży działka budowlano-usługowa w Łebczu [/i][i] przy ul Puckiej o powierzchni 1662m2. [/i][i]...

  • 1 / 3
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 199 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Łebcz gm.Puck [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] Oferuję do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1000m2 w Łebczu na nowo powstającym osiedlu . [/i]...

  • 1 / 2
    Działka Połczyno

    Połczyno

    • 277 800 zł cena
    • 926 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i]Połczyno Bis / Puck[/i] [i]Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i]Sprzedam działkę budowlaną w Połczynie Bis [/i] [i]o powierzchni 926m2 , Symbol MN ,[/i] [i] Połcz...

  • Działka Darzlubie ul. Pucka

    Darzlubie » ul. Pucka

    • 260 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    nowa niższa cenaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2800 m2 w miejscowości Darzlubie przy ul. Puckiej w odległości ok. 6 km od Pucka i Zatoki Puckiej, ok. 14 km od Władysła...

  • Działka Osłonino ul.

    Osłonino

    • 5 100 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA MORZE PIERWSZA LINIA ZABUDOWYLOKALIZACJA:Atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim po...

  • Działka Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 360 000 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 498 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY: Osłonino jest miejscowością atrakcyjną turystycznie, położoną w pobliżu Zatoki Puckiej Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących...

  • Działka Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 359 000 zł cena
    • 718 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 390 640 zł cena
    • 1 028 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY: Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących spokojne życie blisko przyrody Spokojna, bezpieczna okolica Idealne miejsce dla miłoś...

  • Działka Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 519 500 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATUTY: Idealne miejsce dla miłośników przyrody i sportów wodnych Szlaki turystyczne doskonałe dla miłośników spacerów, biegania i rowerów Osłonino jest miejscowością atrakcyjn...

  • Działka Połczyno ul. Zachodnia

    Połczyno » ul. Zachodnia

    • 325 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Połczyno Bis ul. ZachodniaWyjątkowa działka budowlana o pow. 1089 m² położona w malowniczym Połczynie Bis, miejscowości oddalonej zaledwie kilka minut od brzegu Zatoki Puckiej (ok....

  • Sprzedam działkę na granicy Reda
    1 / 6
    Sprzedam działkę na granicy Reda

    Połchowo

    • 415 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwe, spokojne miejsce na wymarzony dom.Działka rolno-budowlana 1099 m², znajdująca się w odległości kilku minut spacerem do miasta Reda. Atrakcyjna dla osób ceniących sobie sp...

  • Działka Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 169 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej.Dobrze nasłoneczniona idealnie płaska działka o powierzchni 700 m² położona przy ulicy o nawierzchni asfaltowej. Kształt prostok...

  • Działka budowlana Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich
    1 / 13
    Działka budowlana Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo

    • 650 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona przy ul. Bohaterów Kaszubskich we Władysławowie z przepięknym widokiem na Zatokę Pucką. Powierzchnia - 1078 m2  Nr działki: 567/8 1.5 km...

  • Działka Władysławowo ul. Starowiejska

    Władysławowo » ul. Starowiejska

    • 2 900 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!OKAZJA CENOWA!LOKALIZACJA: Władysławowo - miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorsk...

  • Działka Mrzezino ul. Strażacka

    Mrzezino » ul. Strażacka

    • 285 000 zł cena
    • 1 582 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Mrzezinie - blisko morza i TrójmiastaLokalizacja: Mrzezino ul. Strażacka Cena: 285 000 złNa sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka budowlana o po...

  • Działka Połczyno rynek pierwotny ul. Polna

    Połczyno » ul. Polna

    • 176 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Połczyno okolice ul. Polnej (odległość ok. 3 km od Pucka, ok. 12 km od Redy)Działka budowlana o pow. 800 m² w kształcie prostokąta o wymiarach (front) ok. 23 m x ok. 35 m. Zgodnie...

  • Działka Brudzewo ul. Brzozowa

    Brudzewo » ul. Brzozowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowość Brudzewo (gmina Puck), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszcza Darżlubska. Numer działki: 46/32 Po...

  • Działka Starzyński Dwór ul. Jagodowa

    Starzyński Dwór » ul. Jagodowa

    • 415 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    To nie jest przypadkowy dom. To początek historii, którą ktoś już zaczął i którą można dokończyć po swojemu. Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1004 m, poło...

  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie. Dojazd do morza zajmuje tylko 5 minut rowerem! Lokalizacja:Osłonin...

  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie.LokalizacjaOsłonino to miejsce ciche i spokojne, bez tłumów turystów...

  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Mrzezino ul. Modrzewiowa

    Mrzezino » ul. Modrzewiowa

    • 869 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 784 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!  Mrzezino to kaszubska wieś położona w powiecie (i gminie) Puck, zaledwie 2 km do wód Zatoki Puckiej i plaży w Osłoninie. Z wielu miejsc we wsi...

  • Działka Osłonino

    Osłonino

    • 147 024 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 507 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimpodaje do publicznej wiadomości OGŁOSZENIEnieruchomości przeznaczonych do sprzedaży:Przedmiotem przetargu jest...

  • Działka Brudzewo ul. Poziomkowa

    Brudzewo » ul. Poziomkowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - atrakcyjna działka budowlana w BrudzewoPrezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowości Brudzewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Pus...

  • Dzialka na sprzedaż Gnieżdżewo
    1 / 2
    Dzialka na sprzedaż Gnieżdżewo

    Gnieżdżewo

    • 320 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaz dzialka o pow.800 m2.z mobilnym domkiem.Media prąd, woda , kanalizacja. Przez teren działki przebiega naziemna linia średniego napięcia, co w praktyce ogranicza możliwo...