• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Moderówka

(1)
  • Działka Moderówka

    Moderówka

    • 119 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek budowlanych 13ar-14ar - kwestia uzgodnienia z Właścicielem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane położo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka w gminie Frysztak
    1 / 4
    Działka w gminie Frysztak

    Frysztak

    • 80 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIZSZA CENA! Biuro Nieruchomości MÓJ DOM przedstawia Państwu ofertę ładnej działki o powierzchni 19 arów zlokalizowanej w gminie Frysztak, powiat strzyżowski, województwo podk...

  • Działka Łaski

    Łaski

    • 234 900 zł cena
    • 3 325 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu zaciszną działkę budowlaną z gotowym projektem pięknego budynku jednorodzinnego oraz domkiem typu holenderskiego położoną w miejscowości Łaski, g...

  • Działka Brzezówka

    Brzezówka

    • 79 900 zł cena
    • 2 291 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o...

  • Działka Brzezówka gm. Hyżne
    1 / 7
    Działka Brzezówka gm. Hyżne

    Brzezówka

    • 445 500 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8100m2 w miejscowości Brzezówka gmina Hyżne. Prezentowana działka ma kształt prostokąta o wymiarach front: 32m, długość: 260m i posiada dostęp do...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Bierówka

    • 100 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę w miejscowości Bierówka. Spokojna okolica, blisko do miasta. Cena 100000zł do negocjacji. Numer działki 680. Więcej informacji tel:[tel]

  • Działka budowlana Brzezówka WZ
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezówka WZ

    Brzezówka

    • 130 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Brzezówka, gmina Ropczyce o powierzchni 12,8 ara, numer działki 178/4. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy oraz dostęp do...

  • ATRAKCYJNE, INWESTYCYJNE, WIDOKOWE DZIAŁKI W WARZYCACH z WZ
    1 / 7
    ATRAKCYJNE, INWESTYCYJNE, WIDOKOWE DZIAŁKI W WARZYCACH z WZ

    Warzyce

    • 288 000 zł cena
    • 6 462 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA ATRAKCYJNA, WIDOKOWA DZIAŁKA W WARZYCACH z Warunkami Zabudowy. Warzyce - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Jasło....

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 48 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośredni...

  • Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,
    1 / 7
    Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,

    Warzyce

    • 70 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 18 ar, położoną w miejscowości Warzyce (gmina Jasło), bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Numer...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 41 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze g...

  • Działka budowlana Czeluśnica gm. Tarnowiec
    1 / 15
    Działka budowlana Czeluśnica gm. Tarnowiec

    Czeluśnica

    • 169 900 zł cena
    • 4 571 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA CZELUŚNICA- 45,71 AR! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Czeluśnica, w województwie podkarpackim, w spokojnej i zielonej okolicy z d...

  • Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 379 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomo...