• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Maszków

(2)
  • Działki budowlane pod lasem

    Maszków

    • 68 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działki o łącznej powierzchni 1420m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wyd...

  • 1 / 4
    Działka budowlana pod lasem

    Maszków

    • 39 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną pod lasem w miejscowości Maszków, gmina Krzeszyce. Działka o powierzchni 735m2. W części północnej samosiejki sosen. Dla terenu zostały wydane warunki za...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec
    1 / 3
    Działki budowlane z dostępem do mediów - Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 116 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1160 m2, położona w Bogdańcu. W 2009 roku wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Dz...

  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • Narożna działka w Deszcznie
    1 / 5
    Narożna działka w Deszcznie

    Deszczno

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 (działka numer 108/66), zlokalizowaną w Deszcznie (województwo lubuskie). Działka położona w okolicy, która ideal...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • Działka Deszczno
    1 / 14
    Działka Deszczno

    Deszczno

    • 142 832 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Dz...

  • Działka Nowiny wielkie
    1 / 16
    Działka Nowiny wielkie

    Nowiny Wielkie

    • 71 568 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1136 m2 zlokalizowana w Nowiny Wielkie - gmina Witnica. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie, pasu...

  • Działka Budowlana,  Karnin,  495 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Karnin, 495 000 zł

    Karnin

    • 495 000 zł cena
    • 13 248 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 13 248 m2 położony w Karninie - Gmina Deszczno oddalony około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Łączna powierzchnia działki t...

  • Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza
    1 / 4
    Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 765 m2 każda z nich (razem 1530 m2), z przeznaczeniem pod zabudowę bliźniaczą, zlokalizowanych w Deszcznie. Na mapach ge...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 15
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Karnin

    • 83 819 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa
    1 / 5
    Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa

    Deszczno

    • 69 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 858 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie kilka metrów dr...

  • Działka Bogdaniec
    1 / 12
    Działka Bogdaniec

    Bogdaniec

    • 149 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlana położona jest w miejscowości Bogdaniec, w gminie Bogdaniec, przy ulicy Szkolnej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To spok...

  • Działka budowlana Lubniewice,
    1 / 9
    Działka budowlana Lubniewice,

    Lubniewice

    • 290 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w Lubniewicach - miasto w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Wymiary: szer 33 m; dł. 60 m...

  • Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy
    Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy

    Brzozowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 074 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3074 m2 zlokalizowana w Brzozowcu. Dojazd drogą asfaltową. Teren płaski, nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą. Oznaczenie użytków:...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Działka pod budowę – 1158 m²
    1 / 8
    Działka pod budowę – 1158 m²

    Osiedle Poznańskie

    • 129 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1158 m², położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: RIIIb, RV, W. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwart...

  • Działka Krzeszyce
    1 / 7
    Działka Krzeszyce

    Krzeszyce

    • 69 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkop...

  • Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie
    1 / 2
    Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród i dom...

  • Działka budowlana nad jeziorem z domkiem holenderskim
    1 / 6
    Działka budowlana nad jeziorem z domkiem holenderskim

    Witnica

    • 169 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 500 m2 położona nad jeziorem , uzbrojona (woda, kanalizacja, prąd), ogrodzona. Na działce znajduje się garaż i domek holenderski o pow 35 m2 z dużym tarasem. W domku...

  • Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o swoim wymarzonym domu poza miastem, ale jednocześnie chcesz mieć bardzo dobry dojazd do Gorzowa? Chcesz szybko ruszyć z budową? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję!...

  • Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno
    Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno

    Karnin

    • 250 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę domu jednorodzinnego w Karninie, gminie Deszczno, powiecie gorzowskim, województwie lubuskim. Polecamy na sprzedaż działkę 44,20 a...