• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Łubowo

(1)
  • Działka Łubowo ul.

    Łubowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1800 m², położonej w malowniczej miejscowości Łubowo, bezpośrednio przy trasie Poznań-Gniezno. To wyjątkowa ok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wronczyn ul. Pieczarkowa

    Wronczyn » ul. Pieczarkowa

    • 117 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zarezerwowana !!! Piękna, uzbrojona działka budowlana na skraju Puszczy Zielonki. W okolicy kilka pięknych jezior, lasy. Idealne miejsce do dla osób kochających przyrodę, świeże...

  • 1 / 3
    Działki budowlane Barczyzna

    Barczyzna

    • 110 000 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży 8 działek położonych w miejscowości Barczyzna gm. Nekla , vis-a-vis Hotelu Barczyzna Media: woda, prąd i gaz są w drodze głównej, do zakupu każdej działki...

  • 1 / 3
    Działka Karczewko ul.

    Karczewko

    • 260 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu działki w Karczewku.Piękna leśna okolica- nieopodal Jezioro Turostowskie.Na terenie działki przyłącza wody i prądu.Dojazd drogą...

  • Na sprzedaż działka - Gniezno, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa

    Gniezno

    • 410 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w Gnieźnie, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa o powierzchni 4749 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Grunt bardzo atrakcyjnie położony, spo...

  • 1 / 4
    Działka Gniezno ul. Osiniec

    Gniezno » ul. Osiniec

    • 350 000 zł cena
    • 2 067 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osiniec  Aleja Pierwsza (wjazd od ulicy Gniezno Kawiary)•działka o powierzchni 2067m2  (szerokość 40 metrów) •działka ogrodzona i utwardzona na większej części •pod budowę  budynku...

  • Działka Strzyżewo Kościelne ul.

    Strzyżewo Kościelne

    • 110 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 961m² | Strzyżewo Kościelne - Osiedle Fantazja | 110.000 złLokalizacja: Strzyżewo Kościelne, Osiedle Fantazja - duża i malownicza wieś, zaledwie 6 km od GnieznaCe...

  • Działka Gniezno ul. Trzemeszeńska

    Gniezno » ul. Trzemeszeńska

    • 380 000 zł cena
    • 2 530 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gniezno ul.Trzemeszeńska nr 9działka budowlana o powierzchni 2530m2szerokość działki 30 metrów, długość 80 metrówdziałka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinnądom w z...

  • Działka Rybno Wielkie ul.

    Rybno Wielkie

    • 145 000 zł cena
    • 1 709 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    na sprzedaż działka pod zabudowę w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie gmina Kiszkowo  Działka w Rybnie Wielkim - Twój dom nad jezioremMarzysz o domu nad jeziorem? Ta działka w...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Kujawki

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 100 000 zł cena
    • 531 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubochnia  - Kujawki ulica Dębowa na sprzedaż działka pod zabudowę  idealna pod dom lenitskowy lub mieszkalny super miejsce w lesie z dobrym dojazdem , w sąsiedztwie inne domy leni...

  • Działka Wierzyce ul. osiedle Akacjowe

    Wierzyce » ul. Osiedle Akacjowe

    • 811 860 zł cena
    • 7 732 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż znakomitą działkę dla dewelopera lub pod inwestycję! Świetna lokalizacja zaledwie ok 1,3 km od drogi ekspresowej S5. Bezpośrednie sąsiedztwo urządzonej...

  • Działka Wierzyce ul. Wierzyce

    Wierzyce

    • 305 775 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - Gniezna (ok 15min), - Kostrzyna (ok 10...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Bukowe

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 340 000 zł cena
    • 2 285 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działki budowlane -  Lubochnia  gmina Gniezno Osiedle Bukowe Twoje miejsce blisko natury i miasta!▪️ LOKALIZACJA     Działki położone są w atrakcyjnej części gminy Gniezno - Luboch...

  • Działka budowlana Karczewko gm. Kiszkowo, Karczewko
    1 / 8
    Działka budowlana Karczewko gm. Kiszkowo, Karczewko

    Karczewko

    • 219 000 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w miejscowości Karczewko, w gminie Kiszkowo, o powierzchni 3070 m2. Jest to niewie...

  • Działka Wronczyn ul. Gołąbkowa

    Wronczyn » ul. Gołąbkowa

    • 319 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu wyjątkowej działki położonej pośród malowniczych jezior Pojezierze Gnieźnieńskie , w uroczej i spokojnej miejscowości Wronczyn . To idealna propozycja dla osób,...

  • Działka budowlana Gniezno Piekary, Poziomkowa
    1 / 3
    Działka budowlana Gniezno Piekary, Poziomkowa

    Gniezno

    • 203 550 zł cena
    • 885 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 885 m2, położona tuż przy granicy miasta Gniezna i Piekar, leżąca jednak już na terenie...

  • Działka budowlana Jankowo Dolne gm. Gniezno, Wierzbiczany
    1 / 7
    Działka budowlana Jankowo Dolne gm. Gniezno, Wierzbiczany

    Jankowo Dolne

    • 175 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 1257 m2, położona w Wierzbiczanach - miejscowości oddalonej od Gniezna zaledwie 7 kil...

  • Działka budowlana
    1 / 16
    Działka budowlana

    Nekla

    • 520 000 zł cena
    • 4 041 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nekielka, ul. Konwaliowa, powiat Września. Prostokątna narożna działka budowlana 4041 m2 ze zgodą podziału na dwie. Dostęp do działki z trzech stron, pięknie położona wśród lasó...

  • Na sprzedaż działka budowlana Mnichowo
    1 / 16
    Na sprzedaż działka budowlana Mnichowo

    Mnichowo

    • 245 000 zł cena
    • 2 375 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż teren budowlany z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego: - dla działki gruntu o powierzchni - ok. 2...

  • Działka budowlana Łubowice gm. Kiszkowo
    1 / 12
    Działka budowlana Łubowice gm. Kiszkowo

    Łubowice

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA 900 m ŁUBOWICE (Gmina Kiszkowo, powiat gnieźnieński) 35 km od Poznania Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię nie alarm, a śpiew ptaków. Wyobraź sobie kubek...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Mazowiecka
    1 / 14
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Mazowiecka

    Gniezno

    • 590 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka o łącznej powierzchni 1966 m2, składająca się z zabudowanej parceli o powierzchni 646 m2 i pustej 1320 m2, z...

  • Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce
    Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce

    Wierzyce

    • 260 000 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - Gniezna (ok 15min), - Kostrzyna (ok 10min),...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Lubochni, gm. Gniezno – komfortowa lokalizacj...

    Lubochnia

    • 189 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1743 m² w Lubochni. Działka znajduje się przy nowej drodze asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Jej wymiary pozwalają na realizacj...

  • Działka budowlana Kłecko,
    Działka budowlana Kłecko,

    Kłecko

    • 244 000 zł cena
    • 1 349 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1349 m², położona w Kłecko przy ul. Cisowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Kłeckiego. Działka o bardzo korzystnych proporcjach...

  • Działka budowlana Czechy gm. Kłecko,
    Działka budowlana Czechy gm. Kłecko,

    Czechy

    • 456 000 zł cena
    • 2 528 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Czechy, w pobliżu Kłecko, w drugiej lini brzegowej od Jeziora Gorzuchowskiego. Nieruchomość gruntowa pos...

  • Działka budowlana Czechy gm. Kłecko,
    Działka budowlana Czechy gm. Kłecko,

    Czechy

    • 175 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Czechy, w pobliżu Kłecko, bezpośrednio naprzeciw Jeziora Gorzuchowskiego. Nieruchomość gruntowa posiada d...

  • Działka budowlana Kłecko,
    Działka budowlana Kłecko,

    Kłecko

    • 105 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Kłecko przy ul. Czerniejewskiej, w spokojnej i rozwijającej się części miasta. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób...

  • Gniezno Orcholska 2MN/U + pozwolenie na budowę
    1 / 3
    Gniezno Orcholska 2MN/U + pozwolenie na budowę

    Gniezno

    • 1 102 400 zł cena
    • 4 240 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta ofert...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska

    Gniezno

    • 239 000 zł cena
    • 1 196 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ZAREZERWOWANA Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Ark...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska

    Gniezno

    • 229 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Arkuszewo, z terenami re...

  • Działka budowlana Lubochnia gm. Gniezno Lubochnia, Os. Kujawki
    Działka budowlana Lubochnia gm. Gniezno Lubochnia, Os. Kujawki

    Lubochnia

    • 813 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w miejscowości Lubochnia Os. Kujawki, w gminie Gniezno, o powierzchni 4300 m2. Jest...