• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Leszczawka

(1)
  • Sprzedam gospodarstwo
    Sprzedam gospodarstwo

    Leszczawka

    • 1 700 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam gospodarstwo rolne dom 90m2 stodoła garaż na dwa samochody droga utwardzona na granicy płynie strumyk Leszczawka gmina Bircza powiat przemyśl zapraszam do kontaktu tel [te...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana

    Bykowce

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka budowlana przy ul. Jasnej, w Bykowcach, w gminie Sanok Powierzchnia: 1000 m² Kształt regularny, zbliżony do kwadratu Dojazd utwardzony Ogrodzenie drewniane Media: woda...

  • Działka w Trepczy k/ Sanoka
    1 / 9
    Działka w Trepczy k/ Sanoka

    Trepcza

    • 115 000 zł cena
    • 5 433 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Trepcza, gmina Sanok, w terenie pomiędzy drogą powiatową, a rzeką San. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaln...

  • Działka Lesko

    Lesko

    • 165 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentowanie Państwu, piękne działki budowlane, położone w malowniczym miejscu - centrum Leska, przy ul. Ogrodowej. Jeśli poszukujesz widokowej działki pod bu...

  • Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady
    1 / 13
    Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady

    Siemuszowa

    • 85 000 zł cena
    • 2 402 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Siemuszowa, gmina Tyrawa Wołoska, w północnej części powiatu sanockiego, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnyc...

  • Działka budowlana (z warunkami zabudowy) w Sanoku
    1 / 7
    Działka budowlana (z warunkami zabudowy) w Sanoku

    Sanok

    • 145 000 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w Sanoku, na terenie obrębu Dąbrówka. Zlokalizowana jest ona na osiedlu mieszkalnym, w sąsiedztwie domów istniejących i no...

  • Piękna 20 arowa działka na Olchowcach/Sanok
    1 / 10
    Piękna 20 arowa działka na Olchowcach/Sanok

    Sanok

    • 399 000 zł cena
    • 1 996 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z MPZP, dzielnica Olchowce/Sanok. Piękna działka budowlana o pow. 19,96 ar (0,1996 ha) przy ul. Zagumiennej w Sanoku/ Olchowce. Teren objęty Miejscowym Planem Za...

  • Działka budowlana w Bieszczadach!

    Huzele

    • 165 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 22 ary – Bieszczady, Huzele (powiat leski, woj. podkarpackie)Szukasz miejsca w sercu Bieszczad? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę bud...

  • 1 / 3
    Działka z dostępem do rzeki San

    Huzele

    • 180 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Huzele (woj. podkarpackie), w wyjątkowej lokalizacji - z bezpośrednim dostępem do rzeki San oraz bardz...

  • Działka budowlana - Wujskie!

    Wujskie

    • 226 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów (3000 m2) , położona w miejscowości Wujskie - gmina Sanok . Najważniejsze atuty : bezpośredni zjazd z drogi głów...

  • Dwie widokowe działki budowlane w Trepczy z WZ
    1 / 8
    Dwie widokowe działki budowlane w Trepczy z WZ

    Trepcza

    • 399 000 zł cena
    • 7 886 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki: o powierzchni 42,04 mkw. oraz 36,82 mkw., położone w miejscowości Trepcza, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla działek uzyskano w 2023 roku warunki zabu...

  • Działka budowlana 10 ar z pozwoleniem na budowę w Lesku
    1 / 8
    Działka budowlana 10 ar z pozwoleniem na budowę w Lesku

    Lesko

    • 215 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10,04 ar, w centrum Leska, przy ul. Wincentego Pola. Dla działki zostało wydane w 2022 roku pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszk...

  • Działka z warunkami zabudowy 12,64 ar w Trepczy
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 12,64 ar w Trepczy

    Trepcza

    • 125 000 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana po przeprowadzonym podziale geodezyjnym, o powierzchni 12,64 ar, położona w miejscowości Trepcza, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla dział...

  • Działka budowlana Uherce Mineralne gm. Olszanica
    1 / 9
    Działka budowlana Uherce Mineralne gm. Olszanica

    Uherce Mineralne

    • 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów , położona w malowniczej miejscowości Uherce Mineralne , bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Teren ma kształt prostokąta o...

  • Działki budowlane w BOROWNICY 10 i 20a (razem lub osobno)
    1 / 7
    Działki budowlane w BOROWNICY 10 i 20a (razem lub osobno)

    Borownica

    • 53 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Lokalizacja: BOROWNICA (gmina Bircza, powiat przemyski, woj. podkarpackie) - Powierzchnia: 1000 m2 (10 a) + 2000 m2 (20a) - Typ działki: budowlana (z warunkami zabudowy) - Kształ...

  • Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p
    1 / 10
    Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p

    Załuż

    • 179 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 16 ar (1 600 m.kw.) w malowniczej miejscowości Załuż, w powiecie sanockim. Działka została wydzielona z większego terenu i jes...

  • Działka z WZ 61 ar Uherce Mineralne Bieszczady
    1 / 8
    Działka z WZ 61 ar Uherce Mineralne Bieszczady

    Uherce Mineralne

    • 732 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni ponad 61 arów z wydaną decyzją o warunkach zabudowy zlokalizowaną w Bieszczadach w miejscowości Uherce Mineralne, gmina Olszanica, powiat l...

  • Działka budowlana Zagórz  Wielopole
    1 / 9
    Działka budowlana Zagórz Wielopole

    Zagórz

    • 155 000 zł cena
    • 2 222 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w dzielnicy Wielopole w Zagórzu. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednoro...

  • Działka budowlana Lesko Lesko
    1 / 9
    Działka budowlana Lesko Lesko

    Lesko

    • 135 000 zł cena
    • 3 240 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 3 240 m² w spokojnej, zielonej części Leska - zaledwie kilka minut od centrum miasta. To doskonała propozycja dla...

  • Działka budowlana Huzele gm. Lesko Huzele
    1 / 10
    Działka budowlana Huzele gm. Lesko Huzele

    Huzele

    • 880 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną u wrót Bieszczad, w malowniczej miejscowości Huzele, w gminie Lesko. Całość obejmuje 1,31 ha i składa się z trzech dzia...

  • DZIAŁKA 35 arów
    DZIAŁKA 35 arów

    Siedliska

    • 130 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę – 35 arów – Siedliska, gm. Medyka Na sprzedaż działka o powierzchni 35 arów (3500 m²) położona w miejscowości Siedliska, gmina Medyka, powiat przemyski. spokojn...

  • Działka budowlana Lesko Posada Leska
    Działka budowlana Lesko Posada Leska

    Lesko

    • 160 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 11,49 ara z możliwością zabudowy, położona w Lesku przy ulicy Stawowej. Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako B - tereny mieszkaniowe, c...

  • Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,
    1 / 4
    Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,

    Mrzygłód

    • 286 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z dala od zabudowań w pięknej okolicy o powierzchni 44 arów położona w miejscowości Mrzygłód, gmina Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej...

  • Działka rolno-budowlana z wydanymi WZ, Siedliska k. Przemyśl
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana z wydanymi WZ, Siedliska k. Przemyśl

    Siedliska

    • 100 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry Mam do sprzedania działkę rolno-budowlaną z wydanymi WZ w miejscowości Siedliska gmina Medyka. Działka nr 802/62 o powierzchni 9.90 ar. W pobliżu drogi krajowej nr 28...

  • Działka budowlana Lesko Lesko
    1 / 8
    Działka budowlana Lesko Lesko

    Lesko

    • 140 000 zł cena
    • 2 712 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę o powierzchni 27,12 arów, usytuowaną w atrakcyjnej części Lesko - w rejonie Zmarzłowej Doliny. To doskonała propozycja dla osób plan...

  • Działka budowlana w Sanoku, blisko centrum
    1 / 7
    Działka budowlana w Sanoku, blisko centrum

    Sanok

    • 90 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki budowlano- agroturystyczne
    1 / 16
    Działki budowlano- agroturystyczne

    Rybotycze

    • 2 700 000 zł cena
    • 55 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania cztery działki rolne, agroturystyczne w okolicy turystycznej (14km od Arłamowa) w Rybotyczach, w powiecie Przemyskim. Trzy działki są sąsiadujące ze sobą, natomiast j...

  • Sanok – działka z pozwoleniem i projektem domu | os. Posada
    1 / 12
    Sanok – działka z pozwoleniem i projektem domu | os. Posada

    Sanok

    • 135 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 450,6 m², położona w spokojnej i zielonej części Sanoka – ul. Wilcza, osiedle Posada. Idealna lokalizacja dla osób szukającyc...

  • Działka budowlana Olszanica
    1 / 7
    Działka budowlana Olszanica

    Olszanica

    • 145 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 23 arów, położona w malowniczej miejscowości Olszanica, w sercu Bieszczad. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budo...

  • Działka budowlana Uherce Mineralne gm. Olszanica,
    Działka budowlana Uherce Mineralne gm. Olszanica,

    Uherce Mineralne

    • 159 000 zł cena
    • 2 209 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 22 arów, położona w spokojnej i zielonej części Uherców Mineralnych. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, dzięki czemu jest dobrze nasłoneczn...

  • Działka budowlana Trepcza gm. Sanok, Sanocka
    Działka budowlana Trepcza gm. Sanok, Sanocka

    Trepcza

    • 160 000 zł cena
    • 1 805 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 18,05 ara, położona w miejscowości Trepcza przy ul. Sanockiej, zaledwie 8 minut od centrum Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest na po...