• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Łazy Dębowieckie

(1)
  • Działka Łazy Dębowieckie

    Łazy Dębowieckie

    • 69 900 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W CENTRUM ŁAZÓW DĘBOWIECKICH IDEALNE POD DOM JEDNORODZINNY! Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni około 17,60 ar ,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Pagorzyna

    Pagorzyna

    • 89 900 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Pagorzyna, gmina Lipinki, powiat Gorlicki. Działka jest położona w malowniczej okolicy na idealnie równym terenie....

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 119 900 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Lwowskiej. Parcela jest działką budowlaną o powierzchni szacowanej na ok. 23 ar, z bezpo...

  • Działka Radość

    Radość

    • 139 900 zł cena
    • 6 053 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę z potencjałem budowlanym położoną w miejscowości Radość, gmina Dębowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość st...

  • Działka Łężyny

    Łężyny

    • 74 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w Łężynach, gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch działek...

  • Działka Brzyście

    Brzyście

    • 45 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową obejmującą dwie działki o łącznej powierzchni szacowanej na ok. 24 ary położone podmiejskiej miejscowości Brzyście. P...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 280 000 zł cena
    • 7 005 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość z potencjałem budowlanym położoną w Jaśle, obręb Żółków. Prezentowana nieruchomość składa się z trzech działek w kształ...

  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 144 900 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz naprawdę spokojnej okolicy pod Jasłem na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie okazję! Oferujemy na sprzedaż widokową parcelę budowlaną położoną w Jaśle, Obr. Sobniów I...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 599 900 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Jaśle, obręb Zachód, ul. Tischnera. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przyległych do siebie parceli o kszt...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 900 zł cena
    • 1 895 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach 24...

  • Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313
    1 / 5
    Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313

    Pagorzyna

    • 135 000 zł cena
    • 4 867 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana oznaczona numerem ewidencyjnym: 642/11 o powierzchni: 0,4867 ha (4867 m.kw.) stanowiąca (klaso-użytki: RIVb), która zgodn...

  • Działka budowlana Nowy Glinik gm. Tarnowiec,
    1 / 7
    Działka budowlana Nowy Glinik gm. Tarnowiec,

    Nowy Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Nowy Glinik, gmina Tarnowiec. Nieruchomości posiadają wydane warunki zabudowy oraz aktualne...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 149 000 zł cena
    • 2 282 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W JAŚLE UL. RZEMIEŚLNICZA! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Rzemieślniczej. Nieruchomość o powierzchni 0,2282...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 557 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY ATRAKCYJNA LOKALIZACJA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w prestiżowo postr...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 99 900 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Niegłowice, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, oto...

  • Działka Siedliska Sławęcińskie

    Siedliska Sławęcińskie

    • 174 900 zł cena
    • 2 684 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość obejmuje działkę o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 55m x57m i powierzchni 26,84ar. W cenie działki dodatkowo zbywany jest udział wynos...

  • Działka Żółków

    Żółków

    • 94 900 zł cena
    • 2 945 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż foremna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Żółkowie, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, otoczona...

  • 1 / 4

    Nowe

    Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,4ara, zlokalizowaną przy ulicy Środkowej w Jaśle, w obrębie Sobniów I. Charakterystyka Działki: Działka c...

  • Działka Czeluśnica

    Czeluśnica

    • 169 900 zł cena
    • 4 571 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA CZELUŚNICA- 45,71 AR! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Czeluśnica, w województwie podkarpackim, w spokojnej i zielonej okolicy...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 331 500 zł cena
    • 3 905 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość budowlaną o potencjale inwestycyjnym położoną w Jaśle, obręb 10 Sobniów, ul. Św. Faustyny Kowalskiej. [i]Główne atuty nier...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 74 900 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż Jasło, ul. Nadbrzeżna 817 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 817 m , położona w malowniczej części Jasła, przy ul. Nadbrze...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 74 900 zł cena
    • 1 494 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu piękną, widokową działkę budowlaną w drugiej linii zabudowy zlokalizowaną w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn. Prezentowana nieruchomość obejmuje dział...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 129 900 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa oferta inwestycyjna - działka budowlana przy ul. Jagodowej w Jaśle Mamy przyjemność przedstawić Państwu niepowtarzalną okazję nabycia działki budowlanej o optymalnej...

  • Nowe

    Działka Jasło

    Jasło

    • 79 000 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Kaczorowy. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni szacowanej na ok. 12,69 a...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA UL. NADBRZEŻNA JASŁO- 8,30 AR! Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej części miasta Jasło, przy ul. Nadbrzeżnej. Nieruchomość znajduje się w sp...

  • Nowe

    Działka Jasło

    Jasło

    • 109 900 zł cena
    • 1 455 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną z możliwością zagospodarowania inwestycyjnego położoną w Jaśle, obręb Wądoły. Prezentowana parcela o kształci...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 59 900 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-usługowa ul. Graniczna, Jasło! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej działki o łącznej powierzchni 33 ar, zlokalizowanej przy ul. Granicznej w...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 129 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka pod budowę domu Trzcinica! Spokojna okolica, blisko natury - idealna pod budowę wymarzonego domu. Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o własny...

  • Działka Samoklęski

    Samoklęski

    • 219 000 zł cena
    • 9 469 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna Działki w Samoklęskach Przedstawiamy unikalną propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do realizacji własnych projektów dwie działki o łącznej...

  • Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 104 900 zł cena
    • 1 774 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę budowlaną położoną w Sławęcinie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski, usytuowana na wzgórzu z widokiem na panoramę Skołyszyna,...