• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Kaszów

(1)
  • Działka Kaszów gm. Liszki
    1 / 3
    Działka Kaszów gm. Liszki

    Kaszów

    • 2 800 000 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4642 m² (46,42 ara), położona w miejscowości Kaszów, gmina Liszki. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, co...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Mników ul. Mników

    Mników

    • 729 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    68 AROWA objęta miejscowym planem zagospodarowania : 26ar arów tereny budowlane ,a reszta tereny rekreacyjne . Mników gm Liszki . Możliwa zabudowa wolnostojąca oraz bliźniacza....

  • 1 / 2
    Działka Cholerzyn ul. Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 720 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    20arowa Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza zabudowę jednorodzinną wolnostojącą , bliźniaczą oraz zabudowę mieszkaniowo usługową . Wysokość budynków do do 11m. Media :...

  • Działka Morawica ul. Morawica

    Morawica

    • 690 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - MORAWICA . Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej ,...

  • Działka Cholerzyn ul. Medweckiego

    Cholerzyn » ul. Medweckiego

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska 12 arowa działka z bardzo dobrym połączeniem z LOTNISKIEM BALICE . Płaska , w pierwszej linii zabudowy . Droga gminna asfaltowa .Wszystkie media. Plan zagospodarowani...

  • Działka Morawica ul. Morawica

    Morawica

    • 940 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 41 arów W pobliżu Lotnisko Balice , węzeł Balice ,A4. Działka w otoczeniu domów wolnostojących oraz terenów rolnych . Wszystkie media : woda , gaz , k...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    1 / 3
    Działka budowlana na sprzedaż

    Cholerzyn

    • 254 000 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana niezabudowana – numer ewidencyjny 1504 - objęta zapisem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jako 7MNU1. Działka posiada kształt wielobo...

  • Działka Rączna ul. Rączna

    Rączna

    • 650 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ponad 29arowa przy drodze gminnej są wszystkie media. Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej Miejscowość...

  • Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Pod Lasem
    1 / 11
    Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Pod Lasem

    Morawica

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 569 m2 powierzchnia
    • 721 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę, położona w miejscowości Morawica, gm. Liszki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2569 m2, w skład której wchodzą działki...

  • Działka na sprzedaż (Projekt i pozwolenie na budowę)
    1 / 8
    Działka na sprzedaż (Projekt i pozwolenie na budowę)

    Rączna

    • 1 440 000 zł cena
    • 3 162 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 31 arów, Nieruchomość położona w miejscowości Rączna (gmina Liszki), zaledwie 10 km od pętli tramwajowej Salwator. Idealna pro...

  • Działka budowlana Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn
    1 / 15
    Działka budowlana Cholerzyn gm. Liszki, Cholerzyn

    Cholerzyn

    • 380 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( OBOWIAZUJE PLAN ZAGOSPODAROWANIA) 8 arów , pusta, szeroka , płaska . Możliwość dokupienia sąsiedniego terenu . Zielona ,spokojna okolica. . Możliwość wybudowan...

  • Czułówek, Czernichów | Budowlana | Droga i media
    1 / 11
    Czułówek, Czernichów | Budowlana | Droga i media

    Czułówek

    • 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 2000 m² MPZP – 07MN | ZABUDOWA JEDNORODZINNA CZUŁÓWEK | GM. CZERNICHÓW MEDIA W GRANICY | BEZPOŚREDNI DOJAZD Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m²...

  • Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Morawica
    Działka budowlana Morawica gm. Liszki, Morawica

    Morawica

    • 750 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - MORAWICA . Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej , a...

  • sprzedaż działki
    1 / 3
    sprzedaż działki

    Rączna

    • 450 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 8 arów + działkę rolną 41 arów – Rączna, Gmina Liszki Na sprzedaż oferuję łącznie 49 arów nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Rączna, gmina Liszk...

  • Działka budowlana Mników gm. Liszki
    1 / 15
    Działka budowlana Mników gm. Liszki

    Mników

    • 749 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą) - usługową w Mnikowie....