• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Karsznice

(1)
  • Działka Karsznice

    Karsznice

    • 6 643 840 zł cena
    • 41 524 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 4,15 ha , zlokalizowana w miejscowości Karsznice (gmina Zduńska Wola, powiat zduńskowolski, woj. łódzkie). Działka położona jest w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Małachowice

    • 85 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Małachowicach gmina Ozorków wszystkie media w ulicy wielkość działek po 1000m2 tel.[tel]

  • Budowlana + grunt bez konieczności bycia Rolnikiem
    1 / 6
    Budowlana + grunt bez konieczności bycia Rolnikiem

    Parzęczew

    • 150 000 zł cena
    • 19 100 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest PROTOKÓŁ PRZEKAZANIA INFORMACJI O NIERUCHOMOŚCI. Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę o pow. 1,9...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz
    1 / 6
    Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz

    Kwilno

    • 75 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwie położone działki pod lasem, przeznaczone w planie przestrzennego zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną w Kwilnie, gmina Zgierz. Powierzchnia oferowanej...

  • 1 / 2
    Działka Sierpów ul.

    Sierpów

    • 196 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki na swój dom lub firmę? Oto idealna oferta dla Ciebie! Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 2800 m², położoną w urokliwej miejscowości Sierpów pod numerem 5...

  • Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie
    Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie

    Jeżewo

    • 214 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania dwie przylegające do siebie działki łącznie na 3300 m2 (jedna działka ma powierzchnię 1300 m2 a druga 2000 m2). Teren działki jest położony w leśnym otoczeniu w...

  • Działka 2147m2 z MPZP//Staw//
    1 / 16
    Działka 2147m2 z MPZP//Staw//

    Anielin Swędowski

    • 180 000 zł cena
    • 2 147 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 2147 m2 w Anielinie S...

  • 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS
    1 / 16
    7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS

    Kania Góra

    • 300 000 zł cena
    • 7 810 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaż...

  • 1 / 4
    Działka Sokolniki-Las ul.

    Sokolniki-Las

    • 271 328 zł cena
    • 1 696 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową. Ta piękna działka budowlana w Sokolnikach Las to idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu i relaksie na łonie...

  • Działka budowlana Jasionna gm. Bolimów
    Działka budowlana Jasionna gm. Bolimów

    Jasionna

    • 249 990 zł cena
    • 10 002 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ziemia rolna o powierzchni 1 ha i wymiarach 170m x 59m dłuższym bokiem przylegający do drogi asfaltowej. Obecnie grunt użytkowany pod uprawę zbóż. Dla nieruchomości z...

  • Sprzedam działkę w Glinniku (gm. Zgierz)
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Glinniku (gm. Zgierz)

    Glinnik

    • 600 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój kawałek natury — Glinnik, powiat zgierski! Marzysz o przestrzeni, ciszy i zieleni — a jednocześnie chcesz być blisko udogodnień? Ta działka 3 100 m² w Glinniku to idealna ok...

  • sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    sprzedam działki budowlane

    Kowalewice

    • 80 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działek 1080 m2 jedna działka miejscowość kowalewice gmina parzeczew droga dojazdowa asfaltowa media w drodze tel [tel]

  • Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski
    Działki w Kowalewice, gmina Parzęczew, powiat zgierski

    Kowalewice

    • 100 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działki budowlane W ładnej okolicy droga Dojazdowa Asfaltowa blisko Łodzi

  • Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem
    1 / 12
    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem

    Dzierżązna

    • 400 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem, letniskowym domkiem oraz przyczepą kempingową. Nieruchomość położona w Dzierżąznej (gmina Zgierz). Na działkę zostały wydan...

  • Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 2
    Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu

    Kwilno

    • 118 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położona działka 1040 m, pod lasem, z pozwoleniem na budowę domu parterowego o pow. użytkowej 111,6 m; zabudowy 171,5 m; [url] w Kwilnie - gmina Zgierz. W c...

  • Działka Parzęczew
    1 / 4
    Działka Parzęczew

    Parzęczew

    • 365 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3050 mkw znajdującą się w samym centrum Parzęczewa przy ulicy Stodolnianej. Bezpośredni wjazd z ulicy Stodolnianej oraz z ulicy Ogro...

  • Działka Dzierzbiętów Mały gm. Łęczyca
    1 / 4
    Działka Dzierzbiętów Mały gm. Łęczyca

    Dzierzbiętów Mały

    • 105 000 zł cena
    • 3 560 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,356 ha w miejscowości Dzierzbiętów Mały. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Woda, prąd, światłowód...

  • Działka budowlana Sokolniki-Las gm. Ozorków,
    1 / 3
    Działka budowlana Sokolniki-Las gm. Ozorków,

    Sokolniki-Las

    • 271 328 zł cena
    • 1 695 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz
    1 / 9
    Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz

    Grotniki

    • 465 000 zł cena
    • 2 321 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w leśnym zakątku Ustronia na terenie gdzie nie obowiazuje plan zagospodarowania przestrzennego. Złożony został wniosek o wydanie warunków n...

  • Działka blisko Łodzi
    Działka blisko Łodzi

    Anielin Swędowski

    • 165 000 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Anielinie Swędowskim, ul. Świerkowa 9, 1107m2, Warunki Zabudowy. Działka o powierzchni 1107m2, o wymiarach ok. 35m x 32m, przy ul. Świerkowej 9, w Anielinie Sw...

  • Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²
    1 / 6
    Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²

    Leonów

    • 250 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu - idealna okazja do dokończenia wymarzonej inwestycji! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1304 m², położona w miejsc...

  • Działka Siemienice

    Siemienice

    • 130 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNa podstawie art. 38 ust. 1 i 2, w związku z art. 35 ust. 1 i 2, art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościa...