• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Kamienica

(1)
  • Działka budowlana Kłodzko,
    Działka budowlana Kłodzko,

    Kamienica

    • 1 036 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czy kiedykolwiek marzyłeś o otwarciu własnej restauracji lub hotelu w górach? To miejsce idealne na Twoją inwestycję. Działka usytuowana jest w miejscowości Kamienica w gminie St...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż dwie działki w Jaworku
    1 / 6
    Na sprzedaż dwie działki w Jaworku

    Jaworek

    • 369 360 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Jaworku ,oddalonym ok. 5 km od Ząbkowic Śląskich. Działka o numerze geodezyjnym 9/6 o powierzchni 0.1300 ha za...

  • Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni
    1 / 11
    Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni

    Lutynia

    • 279 650 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji: w gminie Miękinia – Lutynia, ul. Nowa. Powierzchnie od 799 m² do 1299 m², idealne pod budow...

  • Działka widokowa - z widokiem na Śnieżnik

    Długopole Górne

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, Długopole Górne). Powierzchn...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 164 820 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.37.45.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 276 750 zł cena
    • 2 252 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.31.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 227 550 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.36.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...