• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Jastrzębia

(6)
  • Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...

  • Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojn...

  • Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Atrakcyjna działka w Klwatce Królewskiej k. Radomia

    Klwatka Królewska

    • 332 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Oferuję (bezpośrednio bez prowizji) na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Klwatka Królewska, gmina Gózd, województwo mazowieckie. Działka o powierzchni...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w centrum radomia

    Radom

    • 851 382 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 699 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1218 m2 z dostępem do wszystkich mediów w centrum Radomia ul.Słowackiego 24/26

  • Radom, wybudujesz wymarzony dom.

    Radom » ul. Czarna

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 3000 m2, położona w wewnętrznej drodze. Działka znajduje się w obszarze dzielnicy Godów, w wewnętrznej drodze przylegają...

  • Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę
    1 / 7
    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę

    Pionki

    • 700 000 zł cena
    • 9 115 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o nr ewidencyjnym 1464/278 położona przy ul. Radomskiej 39 w Pionkach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 9115 m2, z pozwoleniem na budowę obiektu handlowo us...

  • Harsz nad jeziorem działka budowlana
    Harsz nad jeziorem działka budowlana

    Brzóza

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlaną działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze .Działka o pow. 3002m2 w uroczym zakątku Mazur . W niewielkiej odległośc...

  • Sprzedam działki a w pobliżu Radomia 45 zł za 1m2
    1 / 4
    Sprzedam działki a w pobliżu Radomia 45 zł za 1m2

    Radom

    • 90 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest grunt składający się z działki o numerze ewidencyjnym 1135/3, o powierzchni 6000 m2 (z możliwością nabycia gruntu o mniejszej powierzchni. Został wykonan...

  • Sprzedam działkę w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego
    Sprzedam działkę w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego

    Radom

    • 390 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Radomiu przy ulicy Juliusza Słowackiego 193 do adaptacji rozbudowy mieszkalnej lub inwestycji we współwłasności Zachęcam do ko...

  • Działka Radom /Wielogóra / 1749m2
    1 / 5
    Działka Radom /Wielogóra / 1749m2

    Wielogóra

    • 288 585 zł cena
    • 1 749 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka przy „siódemce” — Wielogóra (ul. Krótka) — 1 749 m² Idealna pod dom jednorodzinny — z szybkim dojazdem do Radomia i trasą S7. Przedstawiamy wyjątkową, niestandardo...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA
    DZIAŁKA BUDOWLANA

    Radom

    • 348 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w całości dzialkę budowlaną w Skarżysku Kamiennej, blisko dworca PKP , w nowo powstającej dzielnicy Kopernika Wschód , o pow. 4000 m2 , cena 87.- zł m2 .W skład wchodzi...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 4
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 73 040 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Jeśli kochasz przyrodę i męczy Cię miejski zgiełk to miejsce jest dla Ciebie! Działka 1328 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odleg...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 7
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 124 200 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Działka 1800 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od trasy Radom - Lublin z dojazdem drogą gruntową. Urocze i ciche miejs...

  • Atrakcyjna działka, Radom, ulica Ogrodnicza
    1 / 3
    Atrakcyjna działka, Radom, ulica Ogrodnicza

    Radom

    • 425 500 zł cena
    • 2 026 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 2026 m2. Działka ma regularny kształt. Jej szerokość to 23 m, długość od wschodu to 79 m, a od strony zachodniej 88 m. W południowej części działki z...

  • Działka z mediami i WZ | 952 m² | Radom Godów

    Radom

    • 300 000 zł cena
    • 952 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 952 m², położona w spokojnej i zielonej części Radomia – dzielnica Godów.Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bl...

  • ✅Inwestuj w przyszłość już dziś!✅
    1 / 6
    ✅Inwestuj w przyszłość już dziś!✅

    Trąbki

    • 230 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Trąbkach – Twój idealny grunt pod inwestycję! Na sprzedaż prostokątna, płaska działka o wymiarach 15 m x 149 m z dostępem do drogi publicznej w miejscowości Trąbki k. Pil...

  • Działka 4520 m² WZ, projekt domu, Radom Janiszpol
    1 / 9
    Działka 4520 m² WZ, projekt domu, Radom Janiszpol

    Radom

    • 590 000 zł cena
    • 4 520 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4520 m², położona w spokojnej części miasta Radom – dzielnica Janiszpol, ul. Rumiankowa. Nieruchomość posiada wydane warunki...

  • Działka budowlana Suskowola gm. Pionki
    1 / 4
    Działka budowlana Suskowola gm. Pionki

    Suskowola

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio od właściciela! Pozostały jeszcze 2 działki do sprzedania z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY oraz wszystkimi mediami w drodze ! Najmniejsza działka ok 2000 m2, największa...

  • Działka budowlana nad jeziorem z pięknym widokiem. Raty 0%
    1 / 7
    Działka budowlana nad jeziorem z pięknym widokiem. Raty 0%

    Radom

    • 37 564 zł cena
    • 386 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana na wzgórzu z pięknym widokiem jezoro. Możliwość zabudowy domem całorocznym jak i letniskowym na 25% działki. Dojazd asfaltem, następnie dro...

  • Działka Milejowice gm. Zakrzew
    1 / 4
    Działka Milejowice gm. Zakrzew

    Milejowice

    • 5 606 240 zł cena
    • 30 304 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 30 304 m2 zlokalizowana w miejscowości Milejowice (gm. Zakrzew, powiat radomski). Prężnie rozwijająca się okolica. Dobry dojazd do trasy E77. Do...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną 3tys.m2
    Sprzedam działkę rolno budowlaną 3tys.m2

    Piróg

    • 80 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 31 arów czyli 3.100 metrów2 w pięknej miejscowości nieopodal Białobrzegów Radomskich w gminie Stromiec. Działka ma dostęp do d...

  • Piękna działka w Pionkach
    1 / 4
    Piękna działka w Pionkach

    Pionki

    • 299 000 zł cena
    • 2 519 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na skraju miasta pośród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Po drugiej stronie ulicy jest puszcza. MPZP. Na dwa domy ew. działalność gosp. Dopuszcza się budownictwo wielolokalo...

  • Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna
    Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna

    Brzóza

    • 200 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno- budowlaną o powierzchni 6900 m2 w Brzózie na ul. Kościelnej w kształcie prostokąta o wymiarach: - długość ok. 170 m - szerokość ok. 41 m Możliwość zabudowy...

  • Działka budowlana 4587 m2 we Wsoli koło Radomia.

    Wsola » ul. Miła

    • 945 000 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 4587 m2 składająca się z trzech części wraz z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich przy drodze asfaltowej, idealnie nadająca się pod budowę lub inwestycje...

  • Działka budowlana 11,7a plus las 55a Podlesie Małe
    Działka budowlana 11,7a plus las 55a Podlesie Małe

    Podlesie Małe

    • 139 000 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11,7 ar, położoną w miejscowości Podlesie Małe w gminie Stromiec (powiat białobrzeski). Dodatkowy atut: udział we wsp...

  • Działka budowlana Radom,
    1 / 8
    Działka budowlana Radom,

    Radom

    • 599 000 zł cena
    • 2 173 m2 powierzchnia
    • 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z wygodnym dostępem do centrum miasta? Ta działka o powierzchni 2172 m² w Radomiu (dzielnica Wośniki) to idealne miejsce na realizac...

  • Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia
    1 / 7
    Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia

    Groszowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA w Groszowicach Nr 232/5 pow. - 1.050 m2 ; CENA -105.000 PLN + Nr 232/4 - Dojazd 1.071 m2 /50%/ ; CENA - 5.000 PLN. Działka posiada - Warunki zabudowy ważne DECYZJA Nr 183...