• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Jareniówka

(1)
  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Jasło

    Jasło

    • 990 900 zł cena
    • 8 023 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z możliwością wielokierunkowego zagospodarowania inwestycyjnego położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowan...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 119 900 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w Jaśle przy ul. Lwowskiej. Parcela jest działką budowlaną o powierzchni szacowanej na ok. 23 ar, z bezpo...

  • Działka Kowalowy

    Kowalowy

    • 89 900 zł cena
    • 1 961 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Kowalowy, gmina wiejska Jasło. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o nieregularn...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 179 900 zł cena
    • 1 491 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość budowlaną położoną w Jaśle, obręb Górka. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie parc...

  • Działka Brzyście

    Brzyście

    • 45 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową obejmującą dwie działki o łącznej powierzchni szacowanej na ok. 24 ary położone podmiejskiej miejscowości Brzyście. P...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 280 000 zł cena
    • 7 005 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość z potencjałem budowlanym położoną w Jaśle, obręb Żółków. Prezentowana nieruchomość składa się z trzech działek w kształ...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 179 900 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną o świetnej lokalizacji położoną w Jaśle przy ul. Floriańskiej, obręb Górka. Parcela jest ogrodzoną działką budowlaną o ksz...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 229 900 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej zabudowanej budynkiem gospodarczym położonej w Jaśle, obręb Żółków. Prezentowana nieruchomość obejmuję działkę o niereg...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 144 900 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz naprawdę spokojnej okolicy pod Jasłem na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie okazję! Oferujemy na sprzedaż widokową parcelę budowlaną położoną w Jaśle, Obr. Sobniów I...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 229 990 zł cena
    • 1 146 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwie atrakcyjne i widokowe parcele budowlane położone w Jaśle, obręb 03A - PGR. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki - każda o powierzchn...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 849 900 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Jaśle, obręb Zachód, ul. Tischnera. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przyległych do siebie parceli o kszt...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 900 zł cena
    • 1 895 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach 24...

  • Działka budowlana Jasło
    1 / 12
    Działka budowlana Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA UL. NADBRZEŻNA JASŁO- 8,30 AR! Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej części miasta Jasło, przy ul. Nadbrzeżnej. Nieruchomość znajduje się w spokojn...

  • Działka budowlana Jasło
    1 / 14
    Działka budowlana Jasło

    Jasło

    • 159 900 zł cena
    • 2 004 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I GARAŻEM ul. Wodna w Jaśle! Idealna pod budowę domu lub inwestycję pełne uzbrojenie, świetna lokalizacja, gotowe przyłącza! Z przyjemn...

  • Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło
    1 / 14
    Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło

    Kowalowy

    • 139 900 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI KOWALOWY- SPOKOJNA OKOLICA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kowalowy, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Bryły. Przedmiotem sprzedaży jest działka (docelowo wydzielone z działki nr 85/4) o p...