• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Grzmiąca

(1)
  • Działka budowlana 4700 m2 Grzmiąca

    Grzmiąca

    • 366 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 4.700m2 zlokalizowana w miejscowości Grzmiąca gmina Żabia Wola. Położona przy drodze asfaltowej. Media - prąd, woda, gaz w drodze. Wymiary 220 x...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka Czaplinek ul Polna/ Brzozowa
    działka Czaplinek ul Polna/ Brzozowa

    Czaplinek

    • 340 000 zł cena
    • 2 556 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkalno - turystyczną z podstawowymi mediami. Położona przy ul Polnej wjazd od ul Brzozowej Nr ew. 307/2 .

  • Działka budowlana gm. Bobolice

    Drzewiany

    • 42 000 zł cena
    • 1 269 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka Bobolice

    Bobolice

    • 2 490 000 zł cena
    • 120 880 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 12.0 880 ha. Rodzaje uży...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę 9215 m2 wraz z pałacem w Tychowie

    Tychowo

    • 650 000 zł cena
    • 9 215 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z pałacem w Tychowie (ul. Dolna) remontowany na dom weselny lub dom wczasowy. Może być też podzielony na dziesięć mieszkań po 80 m2 każde. Pałac położony jest...

  • Szczecinek/ Turowo działka budowlana 3050 m2
    1 / 8
    Szczecinek/ Turowo działka budowlana 3050 m2

    Turowo

    • 249 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3050 m2 położoną przy ulicy SPOKOJNEJ między Szczecinkiem a Turowem w województwie zachodniopomorskim (do granicy miasta tylko 900 m). Nieruchom...

  • Działka budowlana w Rosnowie, gmina Manowo nr 200/12

    Rosnowo

    • 60 760 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój dom w sielskiej okolicy otoczonej jeziorami i lasami, rzut beretem od Koszalina? To propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy działkę bu...

  • Kompleks działek budowlanych w Rosnowie, gmina Manowo

    Rosnowo

    • 2 659 428 zł cena
    • 42 894 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych w Rosnowie, gmina Manowo. Łączna powierzchnia działek to 42.894 m2. UWAGA: cena za metr 2 pojedynczej działki w kompleksie...

  • 1 / 4
    Działka pod budownictwo jednorodzinne przy lesie- Manowo

    Manowo

    • 130 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka pod budownictwo jenorodzinne przy lesie- Manowo

    Manowo

    • 99 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy-Cewlino

    Cewlino

    • 125 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka pod budownictwo jednorodzinne- Cewlino

    Cewlino

    • 125 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek
    1 / 12
    Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek

    Kołomąt

    • 155 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa, blisko Jeziora Dołgie Wilkie w miejscowości Kołomąt, na Pojezierzu Drawskim. Status: zabudowana, siedlisko z domem jednorodzinnym i zabudowania gospodarcz...

  • Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek
    1 / 2
    Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek

    Nowe Drawsko

    • 307 000 zł cena
    • 2 367 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Nowe Drawsko, gm. Czaplinek Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2367 m, położona w malowniczej miejscowości Nowe Drawsko, w gminie Czaplinek,...

  • Działka budowlana nad jeziorem!
    1 / 12
    Działka budowlana nad jeziorem!

    Piława

    • 99 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana 300 m od jeziora Pile – Piława, woj. zachodniopomorskie Powierz...

  • Duża działka w Unieminie
    1 / 7
    Duża działka w Unieminie

    Uniemino

    • 125 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 78/1 oraz 78/2, położone w malowniczej miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. To miejsce, w którym można...

  • Działka Niedalino

    Niedalino

    • 115 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wójt Gminy Świeszynoogłaszapierwsze przetargi ustne nieograniczone na zbycienieruchomości położonych w Niedalinie, gmina Świeszyno, powiat koszaliński:nr KWNr działki/obrębPowierzc...