• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Szczecinek

(18)
  • Mieszkanie 3 pokojowe/ parter/ balkon/ po remoncie
    Mieszkanie 3 pokojowe/ parter/ balkon/ po remoncie

    Szczecinek

    • 426 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na parterze idealne dla rodzin, osób starszych lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal przeszedł remont, dzięki czemu jest got...

  • Jasne i ustawne mieszkanie w centrum miasta
    1 / 7
    Jasne i ustawne mieszkanie w centrum miasta

    Szczecinek

    • 239 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2, zlokalizowane przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, co czyni ją idealnym wyborem dla o...

  • Nowoczesne mieszkanie z miejscem garażowym.
    1 / 12
    Nowoczesne mieszkanie z miejscem garażowym.

    Szczecinek

    • 565 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro /winda Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku. Do m...

  • Mieszkanie 4 pokoje I piętro w Szczecinku
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokoje I piętro w Szczecinku

    Szczecinek

    • 575 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 79,40m2, położone jest na I piętrze, w bloku wielorodzinnym na osiedlu Kołobrzeska. Nieruchomość składająca się z : - przestronnego, słonecznego salonu (2...

  • Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie
    1 / 16
    Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie

    Szczecinek

    • 295 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane przy ul. Koszalińskiej. Lokal składa się z: dwóc...

  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku
    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku

    Szczecinek

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,20 m², położone przy ulicy Kopernika, w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko c...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.
    1 / 13
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

    Szczecinek

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w dobrze skomunikowanej części Szczecinka, przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym i składa...

  • Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji.
    Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji.

    Szczecinek

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m², położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ – do każdego pomieszc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczne 54 m² z loggią-Twoja oaza blisko centrum
    1 / 15
    Słoneczne 54 m² z loggią-Twoja oaza blisko centrum

    Szczecinek

    • 364 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m² na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dl...

  • Rezerwacja. Urocze mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Rezerwacja. Urocze mieszkanie 2 pokojowe

    Szczecinek

    • 309 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rezerwacja ! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 53,2 m². Mieszkanie jest ładnie zaaranżowane i po remoncie, co czyni je gotowy...

  • Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem
    1 / 15
    Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem

    Szczecinek

    • 343 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego...

  • Przytulne mieszkanie z garażem
    1 / 8
    Przytulne mieszkanie z garażem

    Szczecinek

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - oddziel...

  • Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.
    1 / 16
    Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

    Szczecinek

    • 450 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Obniżka CENY !!! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna o...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia

    Szczecinek

    • 1 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2 pokoje łazienka balkon kuchnia. 4 piętro blisko sklepy, przystanek,szkoła.

  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek

    Szczecinek

    • 285 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecinka, przy ul. Winnicznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym budynku i jest po generalnym remoncie...

  • 2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora
    1 / 12
    2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora

    Szczecinek

    • 235 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Już czas na własne "cztery kąty"? Poznaj mieszkanie, które spełni oczekiwania wymagających. Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem położone na III piętrze w IV-pięt...

  • Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji
    1 / 16
    Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji

    Szczecinek

    • 897 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej(przekształcone) w centrum miasta Szczecinek. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje wygodę codziennego życia, oraz korzyst...

  • Kawalerka 1100
    Kawalerka 1100

    Szczecinek

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka do wynajęcia kaucja 1100zl . Koszt najmu 1100zl .bez czynszowa z ogrzewaniem w cenie, dodatkowo światło woda ,śmieci. Lokalizacja ul. warcislawa .nie umeblowane

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 448 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 150 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarne

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 560 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 168 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 784 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 188 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 297 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 649 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 269 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 225 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 365 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 359 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 319 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 378 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 369 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 275 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 268 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Drzonowo

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na parterze dwu pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie na parterze dwu pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 245 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    żaluzje antywłamaniowe , ogrzewanie elektryczne na podczerwień , na działce 4500 m. współwłasność

  • Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie blisko lasu
    1 / 14
    Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie blisko lasu

    Borne Sulinowo

    • 239 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Marzy Ci się mieszkanie z dużym salonem, przestronnym przedpokojem i dużą kuchnią? Jeśli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie...

  • Dwupoziomowe mieszkanie blisko lasu
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie blisko lasu

    Borne Sulinowo

    • 459 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego, przestronnego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze jednopiętrowego budynku przy ulicy Wyszyńskiego w Bornem Sulino...

  • 2 pokoje w otoczeniu natury
    1 / 6
    2 pokoje w otoczeniu natury

    Borne Sulinowo

    • 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bornem Sulinowie – miejsce, gdzie poczujesz prawdziwy spokój i kontakt z naturą! - Powierzchnia: 48,2 m² - Piętro: 2 - Czynsz: ok. 540 zł - Ciep...

  • Mieszkanie Borne Sulinowo, ul. Marii Konopnickiej
    Mieszkanie Borne Sulinowo, ul. Marii Konopnickiej

    Borne Sulinowo

    • 469 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    FOREST LOFT funkcjonalne apartamenty w nowoczesnej odsłonie z własnym ogrodem lub przestronnym tarasem, wygodne dwupoziomowe rozkłady, unikalna architektura, duże przeszklone powi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Bornym Sulinowie !!!
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe w Bornym Sulinowie !!!

    Borne Sulinowo

    • 269 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! NA SPRZEDAŻ!!! Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum miejscowości...