• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Szczecinek

(9)
  • Komfortowe 40 m² z sypialnią. Niskie opłaty
    1 / 9
    Komfortowe 40 m² z sypialnią. Niskie opłaty

    Szczecinek

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego, na czwartym piętrze budynku mieszkalnego. Lokal składa...

  • Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji.
    Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji.

    Szczecinek

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m², położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ – do każdego pomieszc...

  • Słoneczne 54 m² z loggią-Twoja oaza blisko centrum
    1 / 15
    Słoneczne 54 m² z loggią-Twoja oaza blisko centrum

    Szczecinek

    • 364 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m² na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dl...

  • Rezerwacja. Urocze mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Rezerwacja. Urocze mieszkanie 2 pokojowe

    Szczecinek

    • 309 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rezerwacja ! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 53,2 m². Mieszkanie jest ładnie zaaranżowane i po remoncie, co czyni je gotowy...

  • Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem
    1 / 15
    Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem

    Szczecinek

    • 343 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego...

  • Przytulne mieszkanie z garażem
    1 / 8
    Przytulne mieszkanie z garażem

    Szczecinek

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - oddziel...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia

    Szczecinek

    • 1 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2 pokoje łazienka balkon kuchnia. 4 piętro blisko sklepy, przystanek,szkoła.

  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek

    Szczecinek

    • 285 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecinka, przy ul. Winnicznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym budynku i jest po generalnym remoncie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora
    1 / 12
    2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora

    Szczecinek

    • 235 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Już czas na własne "cztery kąty"? Poznaj mieszkanie, które spełni oczekiwania wymagających. Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem położone na III piętrze w IV-pięt...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 150 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 188 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 299 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 225 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 365 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na parterze dwu pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie na parterze dwu pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 245 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    żaluzje antywłamaniowe , ogrzewanie elektryczne na podczerwień , na działce 4500 m. współwłasność

  • 2 pokoje w otoczeniu natury
    1 / 6
    2 pokoje w otoczeniu natury

    Borne Sulinowo

    • 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bornem Sulinowie – miejsce, gdzie poczujesz prawdziwy spokój i kontakt z naturą! - Powierzchnia: 48,2 m² - Piętro: 2 - Czynsz: ok. 540 zł - Ciep...

  • Mieszkanie na parterze z ogrodem.
    1 / 14
    Mieszkanie na parterze z ogrodem.

    Borne Sulinowo

    • 247 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Marzysz o przestronnym, dwupokojowym mieszkaniu w cichej okolicy z własnym ogrodem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania w Bornem Sulinowie...