• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Barwice

(1)
  • MIESZKANIE W BARWICACH
    MIESZKANIE W BARWICACH

    Barwice

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie w Barwicach okazyjna cena,proszę dzwonić po więcej informacji 3 pokoje,kuchnia,łazienka

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie na parterze
    1 / 2
    Mieszkanie na parterze

    Połczyn-Zdrój

    • 150 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w dobrym punkcie miasta Połczyn-Zdrój .Mieszkanie na parterze o małym metrażu(38.0700m2)Budynek po remoncie / składające się z dwóch pokoi,kuchni,łazienki+(WC)i...

  • 1 / 4
    Sprzedaż mieszkania 4 pokoje lub zamienię na Szczecinek

    Połczyn-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na spokojnym osiedlu. Opłaty do spółdzielni Ok 520 zł plus media. Mieszkanie ma 3 pokoje oraz jeden z balkonem i osobna kuchnia. Mieszkanie w bloku n...

  • Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec

    Złocieniec

    • 138 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam !!! Mieszkanie dwupokojowe (46 metrów) w Rzęśnicy, 4 km od Złocieńca. Do mieszkania przynależy murowany GARAŻ i duży OGRÓDEK z miejscem na grilla. Mieszkanie w bloku, w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bukówko

    • 185 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogowo

    • 821 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Drzonowo

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !
    1 / 12
    BEZCZYNSZOWE, 1 pokojowe, II piętro, WARTO !

    Biała Góra

    • 39 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OKAZJA !!! TYLKO 870.70zł/m2 !!! PREZENTUJEMY BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE JEDNOPOKOJOWE POŁOŻONE NA DRUGIM PIĘTRZE W BUDYNKU WIELORODZINNYM ZLOKALIZOWANYM W SPOKOJNEJ OKOLICY OTOCZON...

  • czteropokojowe mieszkanie Połczyn-Zdrój. Bez pośrednika,
    1 / 16
    czteropokojowe mieszkanie Połczyn-Zdrój. Bez pośrednika,

    Połczyn-Zdrój

    • 475 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA W CENIE . Zapraszam do zakupu mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze w domu trzy rodzinnym sprzedam . Mieszkanie czteropokojowe jest w kamienicy poniemieckiej.Ma...

  • Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji
    1 / 16
    Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji

    Szczecinek

    • 897 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej(przekształcone) w centrum miasta Szczecinek. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje wygodę codziennego życia, oraz korzyst...

  • 2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora
    1 / 12
    2-pokojowe w świetnej lokalizacji, blisko jeziora

    Szczecinek

    • 235 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Już czas na własne "cztery kąty"? Poznaj mieszkanie, które spełni oczekiwania wymagających. Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem położone na III piętrze w IV-pięt...

  • Kawalerka 1100
    Kawalerka 1100

    Szczecinek

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka do wynajęcia kaucja 1100zl . Koszt najmu 1100zl .bez czynszowa z ogrzewaniem w cenie, dodatkowo światło woda ,śmieci. Lokalizacja ul. warcislawa .nie umeblowane

  • Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna, Szczecinek

    Szczecinek

    • 285 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecinka, przy ul. Winnicznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym budynku i jest po generalnym remoncie...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia

    Szczecinek

    • 1 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2 pokoje łazienka balkon kuchnia. 4 piętro blisko sklepy, przystanek,szkoła.

  • Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.
    1 / 16
    Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

    Szczecinek

    • 450 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Obniżka CENY !!! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna o...

  • Przytulne mieszkanie z garażem
    1 / 8
    Przytulne mieszkanie z garażem

    Szczecinek

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - oddziel...

  • Mieszkanie blisko Centrum!!!
    1 / 11
    Mieszkanie blisko Centrum!!!

    Połczyn-Zdrój

    • 258 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubisz mieć wszędzie blisko? Mam idealne rozwiązanie!!! W ofercie mieszkanie o pow. użytkowej 51.07 m2 bardzo blisko Centrum w Połczynie Zdroju!!!! Układ mieszkania: - przedpokój...

  • Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska

    Rogowo

    • 1 160 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    LUKSUSOWY APARTAMNET 44,76 m POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PE...

  • Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem
    1 / 15
    Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem

    Szczecinek

    • 343 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego...

  • Rezerwacja. Urocze mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Rezerwacja. Urocze mieszkanie 2 pokojowe

    Szczecinek

    • 309 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rezerwacja ! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 53,2 m². Mieszkanie jest ładnie zaaranżowane i po remoncie, co czyni je gotowy...

  • Słoneczne 54 m² z loggią-Twoja oaza blisko centrum
    1 / 15
    Słoneczne 54 m² z loggią-Twoja oaza blisko centrum

    Szczecinek

    • 364 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m² na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dl...

  • Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji.
    Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji.

    Szczecinek

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m², położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ – do każdego pomieszc...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.
    1 / 13
    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

    Szczecinek

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w dobrze skomunikowanej części Szczecinka, przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym i składa...

  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku
    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku

    Szczecinek

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,20 m², położone przy ulicy Kopernika, w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko c...

  • Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie
    1 / 16
    Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie

    Szczecinek

    • 295 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane przy ul. Koszalińskiej. Lokal składa się z: dwóc...

  • Mieszkanie 4 pokoje I piętro w Szczecinku
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokoje I piętro w Szczecinku

    Szczecinek

    • 575 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 79,40m2, położone jest na I piętrze, w bloku wielorodzinnym na osiedlu Kołobrzeska. Nieruchomość składająca się z : - przestronnego, słonecznego salonu (2...

  • Nowoczesne mieszkanie z miejscem garażowym.
    1 / 12
    Nowoczesne mieszkanie z miejscem garażowym.

    Szczecinek

    • 565 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro /winda Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku. Do m...

  • Jasne i ustawne mieszkanie w centrum miasta
    1 / 7
    Jasne i ustawne mieszkanie w centrum miasta

    Szczecinek

    • 239 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2, zlokalizowane przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, co czyni ją idealnym wyborem dla o...

  • Mieszkanie 3 pokojowe/ parter/ balkon/ po remoncie
    Mieszkanie 3 pokojowe/ parter/ balkon/ po remoncie

    Szczecinek

    • 426 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na parterze idealne dla rodzin, osób starszych lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal przeszedł remont, dzięki czemu jest got...

  • Słoneczne bezczynszowe mieszkanie z garażem i działką P-Z
    1 / 12
    Słoneczne bezczynszowe mieszkanie z garażem i działką P-Z

    Połczyn-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na 1 piętrze w domu dwurodzinnym znajdujące się w dobrej lokalizacji w pięknym, uzdrowiskowym Połczynie-Zdroju. Mieszkanie składa się z: - Odd...