• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Barwice

(1)
  • MIESZKANIE W BARWICACH
    MIESZKANIE W BARWICACH

    Barwice

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie w Barwicach okazyjna cena,proszę dzwonić po więcej informacji 3 pokoje,kuchnia,łazienka

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 560 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bukówko

    • 185 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 649 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 269 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 359 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 319 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 378 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 369 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 268 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.
    1 / 16
    Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

    Szczecinek

    • 450 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Obniżka CENY !!! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna o...

  • Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie blisko lasu
    1 / 14
    Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie blisko lasu

    Borne Sulinowo

    • 239 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Marzy Ci się mieszkanie z dużym salonem, przestronnym przedpokojem i dużą kuchnią? Jeśli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie blisko Centrum!!!
    1 / 11
    Mieszkanie blisko Centrum!!!

    Połczyn-Zdrój

    • 258 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubisz mieć wszędzie blisko? Mam idealne rozwiązanie!!! W ofercie mieszkanie o pow. użytkowej 51.07 m2 bardzo blisko Centrum w Połczynie Zdroju!!!! Układ mieszkania: - przedpokój...

  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku
    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Szczecinku

    Szczecinek

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,20 m², położone przy ulicy Kopernika, w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko c...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Bornym Sulinowie !!!
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe w Bornym Sulinowie !!!

    Borne Sulinowo

    • 269 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! NA SPRZEDAŻ!!! Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum miejscowości...