• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Ględowo

(3)
  • Ględowo sprzedaź działek budowlanych
    1 / 2
    Ględowo sprzedaź działek budowlanych

    Ględowo

    • 110 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w Ględowie 3 działki budowlane po 1050 m2 / A B C /, wydano warunki zabudowy, sklep, przedszkole, dostęp do drogi utwardzonej, kanalizacja, woda, prąd, w sąsiedztwie kilka...

  • Sprzedaż działek budowlanych
    Sprzedaż działek budowlanych

    Ględowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 5 działek budowlanych o powierzchni od 1050 m2 do 1225 m2, są wydane warunki zabudowy, działki są w sąsiedztwie kilku nowych domów, dostęp do drogi publicznej, kanaliza...

  • GLĘDOWO działki budowlane sprzedaż
    1 / 2
    GLĘDOWO działki budowlane sprzedaż

    Ględowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 2 działki budowlane po 1225 m2/ D E/ w Ględowie, wydano warunki zabudowy, dostęp do drogi publicznej, przedszkole, sklep, kanalizacja, woda, prąd,do Człuchowa 3 km, a do C...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną w Chojnicach przy ulicy Prochowej
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Chojnicach przy ulicy Prochowej

    Chojnice

    • 210 000 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o pow.636 m2 w Chojnicach , w bardzo dobrej lokalizacji,w niedalekiej odległości od centrum przy ulicy Prochowej . Działka narożna w pełni uzb...

  • Działka budowlana Pawłowo

    Pawłowo

    • 415 000 zł cena
    • 7 299 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 217/5 znajdująca się w miejscowości Pawłowo, gmina Chojnice, województwo pomorskie Powierzchnia działki 7299m2 Teren płaski, suchy w tylnej c...

  • Działka na sprzedaż 1 611,00 m² nowość
    Działka na sprzedaż 1 611,00 m² nowość

    Charzykowy » ul. Poziomkowa

    • 620 000 zł cena
    • 1 611 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Charzykowy. Powierzchnia działki 1611m2 Działka położona jest około 300 m od linii jeziora. Wokół osiedle domków, które z...

  • Zamieszkaj i wypoczywaj z widokiem na jezioro!
    1 / 8
    Zamieszkaj i wypoczywaj z widokiem na jezioro!

    Charzykowy

    • 1 870 000 zł cena
    • 1 822 m2 powierzchnia
    • 1 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, położoną w miejscowości Charzykowy, gm. Chojnice, województwo pomorskie. Nieruchomość posiada 1882 m2 i jest...

  • Działka w ustronnym zakątku Charzyków
    1 / 11
    Działka w ustronnym zakątku Charzyków

    Charzykowy

    • 365 000 zł cena
    • 2 133 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chojnickie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Charzykowy, przy ul. Droga Pod Strzechę. Nieruchomość o powierzchni...

  • 1 / 4
    Działki po 1000m2 z Warunkami Zabudowy Rychnowy

    Rychnowy

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 5 działek rolnych z wydanymi warunkami zabudowy- każda o powierzchni ok.1000m2 Jedna z działek przylega bezpośrednio do ściany pięknego lasu, działki umiejscowione są w...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 78 780 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo już...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 79 950 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Na sprzedaż Siedlisko Kłodawa
    1 / 8
    Na sprzedaż Siedlisko Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 097 019 zł cena
    • 11 081 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "Siedlisko Kłodawa" – wyjątkowa inwestycja w otoczeniu natury Sprawdź wizualizacje i szczegóły inwestycji na stronie: siedlisko-wave-showcase.lovable.app Wave Nieruchomości preze...

  • Działki Budowlane Duży Wybór Niwy Gmina Osielsko
    Działki Budowlane Duży Wybór Niwy Gmina Osielsko

    Niwy

    • 252 315 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE DUŻY WYBÓR NIWY GMINA OSIELSKO OFERTĄ SPRZEDAŻY SĄ DZIAŁKI BUDOWLANE O POWIERZCHNIACH: 801 M2 X 3 , 824 M 2 X 1 , 846 M2 X 1 , 858 M2 X 2 , 894 M2 X 1, 908 M2...

  • Działka gotowa pod budowę – 2 min od Chojnic!
    1 / 13
    Działka gotowa pod budowę – 2 min od Chojnic!

    Klawkowo

    • 205 400 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki pod budowę domu ze świetnym dojazdem do Chojnic – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! ATUTY działka uzbrojona: woda, gaz, kanalizacja, prąd wydane warunki...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 89 050 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo ju...