• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Debrzno

(4)
  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Debrzno.
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Debrzno.

    Debrzno

    • 269 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 ,położone w centrum miejscowości Debrzno, województwo pomorskie, powiat człuchowski, w dobrze skomunikowanej i spokojnej lokalizacji....

  • Mieszkanie w Debrznie 2 piętro,48m.Cena 210 000tys .
    1 / 7
    Mieszkanie w Debrznie 2 piętro,48m.Cena 210 000tys .

    Debrzno

    • 210 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w Debrznie na ulicy przechodnia 13.Mieszkanie na 2 piętrze ,składa się :2 pokoje,kuchnia,łazienka .Metraż 48m.Cena 210 000 tys .Tel [tel]

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Debrzno

    • 226 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Debrzno, mieszkanie 2-pokojowe, balkon, parking

    Debrzno

    • 120 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Debrznie, woj. pomorskie. Miasto liczy około 5 tys. mieszkańców. Duże walory turystyczne miasta i jego okolic stanowią kompleksy leśne i jeziora (do najbliż...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajme

    Okonek

    • 700 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme mieszkanie w centrum Okonka Ogrzewanie piec centralnego ogrzewania

  • Wynajme

    Okonek

    • 700 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme mieszkanie, centrum Okonka Ciepłe,przytulne mieszkanie Niskie opłaty

  • Mieszkanie 3 pokojowe 61m2 w Chojnicach
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe 61m2 w Chojnicach

    Chojnice

    • 400 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam. Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow.61m2 na III piętrze w IV piętrowym ogrodzonym bloku przy ul.Jana Pawła II. Mieszkanie własnościowe , zarządzane przez wspólno...

  • 1 / 4
    Wynajmę

    Złotów

    • 1 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Złotowie o pow. 29 m2 w Złotowie przy ul. Boh. Westerplatte 10/60.Cena najmu 1000 zł do negocjacji.

  • Sprzedam mieszkanie do remontu w samym centrum Jastrowia

    Jastrowie

    • 155 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie do remontu w kamienicy w centrum Jastrowia. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, 56,8 m². Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Jedno okno wychodzi na ulicę...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrowie

    • 379 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrowie

    • 135 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na starówce
    1 / 15
    Mieszkanie na starówce

    Chojnice

    • 222 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z możliwością podziału.
    1 / 18
    Mieszkanie z możliwością podziału.

    Przechlewo

    • 399 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie przy Starówce w Chojnicach.
    1 / 13
    Mieszkanie przy Starówce w Chojnicach.

    Chojnice

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Duże mieszkanie na starówce chojnickiej
    1 / 20
    Duże mieszkanie na starówce chojnickiej

    Chojnice

    • 499 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne mieszkanie w samym centrum Chojnic
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie w samym centrum Chojnic

    Chojnice

    • 1 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Złotów

    • 379 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrowie

    • 225 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chojnice

    • 335 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrowie

    • 189 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 353 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Złotów

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Złotów

    • 245 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Krajenka

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Złotów

    • 680 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lipka

    • 180 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Złotów

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Złotów

    • 359 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Nowe, wykończone mieszkanie - wysoki standard!
    1 / 5
    Nowe, wykończone mieszkanie - wysoki standard!

    Chojnice

    • 369 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam nowe, gustownie wykończone mieszkanie w Chojnicach, w nowym bloku przy Gdańskiej 95. Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym (24,15 m²) – z nową zabudową kuchenną,...

  • mieszkanie do wynajęcia
    mieszkanie do wynajęcia

    Złotów

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w ścisłym centrum miasta Złotowa, ogrzewanie miejskie, podłogowe.

  • Mieszkanie Więcbork, ul. Hallera
    1 / 11
    Mieszkanie Więcbork, ul. Hallera

    Więcbork

    • 189 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Centrum miasta i natura na wyciągnięcie ręki funkcjonalne M2 Więcborku z niskim czynszem! 189 000zł Szukasz kompaktowego mieszkania w kamienicy, które łączy życie w centrum z bli...

  • Przytulne 2 pokoje w sercu Złotowa!
    1 / 10
    Przytulne 2 pokoje w sercu Złotowa!

    Złotów

    • 337 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Przytulne 2 pokoje po remoncie Serce Złotowa, widok i wygoda! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki? Na sprzedaż ofe...