• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Przechlewo

(1)
  • Mieszkanie z możliwością podziału.
    1 / 18
    Mieszkanie z możliwością podziału.

    Przechlewo

    • 399 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Debrzno, mieszkanie 2-pokojowe, balkon, parking

    Debrzno

    • 120 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Debrznie, woj. pomorskie. Miasto liczy około 5 tys. mieszkańców. Duże walory turystyczne miasta i jego okolic stanowią kompleksy leśne i jeziora (do najbliż...

  • Mieszkanie po kapitalnym remoncie

    Człuchów

    • 283 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji o powierzchni 42 m2. Położone jest w Człuchowie na osiedlu Młodych. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, wykończenie wy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 61m2 w Chojnicach
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe 61m2 w Chojnicach

    Chojnice

    • 400 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam. Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow.61m2 na III piętrze w IV piętrowym ogrodzonym bloku przy ul.Jana Pawła II. Mieszkanie własnościowe , zarządzane przez wspólno...

  • Mieszkanie do wynajęcia

    Człuchów

    • 1 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje balkon centrum umeblowane Mieszkanie do wynajęcia centrum os Piastowski. Salon z balkonem, sypialna, kuchnia wyposażona z jadalnią. Łazienka z wanną i kabiną prysznicową,...

  • mieszkanie+dz.bud.+dz.rolna za całość 290 tyś.zł.
    1 / 16
    mieszkanie+dz.bud.+dz.rolna za całość 290 tyś.zł.

    Parzyn

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadłość ogrodzona,doprowadzona woda,prąd, Budynek jest ocieplony do zamieszkania całorocznego od zaraz,( są meble i AGD.Razem z mieszkaniem do sprzedania jest działka budowlana...

  • Mieszkanie na sprzedaż Miastko

    Miastko

    • 95 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone na I piętrze budynku przy ul. Podlaskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 44 m2, Składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni, - przedpokoju, - toale...

  • Mieszkanie na starówce
    1 / 15
    Mieszkanie na starówce

    Chojnice

    • 222 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie przy Starówce w Chojnicach.
    1 / 13
    Mieszkanie przy Starówce w Chojnicach.

    Chojnice

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Duże mieszkanie na starówce chojnickiej
    1 / 20
    Duże mieszkanie na starówce chojnickiej

    Chojnice

    • 499 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne mieszkanie w samym centrum Chojnic
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie w samym centrum Chojnic

    Chojnice

    • 1 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Debrzno

    • 226 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chojnice

    • 335 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarne

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Połowa domu z dużą działką !!
    1 / 14
    Połowa domu z dużą działką !!

    Nowe Ostrowite

    • 339 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się w budynku wolnostojącym, usytuowanym w miejscowości Ostrowite, w gminie Chojnice, w powiecie chojnickim,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wyczechy

    • 198 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 2 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 353 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chojnice

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lipka

    • 180 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Drzonowo

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Nowe, wykończone mieszkanie - wysoki standard!
    1 / 5
    Nowe, wykończone mieszkanie - wysoki standard!

    Chojnice

    • 369 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam nowe, gustownie wykończone mieszkanie w Chojnicach, w nowym bloku przy Gdańskiej 95. Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym (24,15 m²) – z nową zabudową kuchenną,...

  • Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!
    1 / 12
    Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!

    Biały Bór

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Bia,łym Borze przy ulicy Norwida. mLokal znajduje się na parterze. Na powierzchnię 68,01 m2 składa się: - pokój 1- 19,63...

  • Mieszkanie w Debrznie 2 piętro,48m.Cena 210 000tys .
    1 / 7
    Mieszkanie w Debrznie 2 piętro,48m.Cena 210 000tys .

    Debrzno

    • 210 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w Debrznie na ulicy przechodnia 13.Mieszkanie na 2 piętrze ,składa się :2 pokoje,kuchnia,łazienka .Metraż 48m.Cena 210 000 tys .Tel [tel]

  • Wynajmę mieszkanie 3 pokoje Biały Bór
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie 3 pokoje Biały Bór

    Biały Bór

    • 1 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na ulicy Norwida w Białym Borze. W skład mieszkania wchodzą: - Salon w pełni umeblowany (narożnik, komoda, kredens, szafka pod telewizor, TV,...

  • Syndyk sprzeda udział 6/24 części w prawie własności
    1 / 8
    Syndyk sprzeda udział 6/24 części w prawie własności

    Chociński Młyn

    • 39 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej o funkcji mieszkalnej Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, og...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Czluchowie
    Mieszkanie do wynajęcia w Czluchowie

    Człuchów

    • 1 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w centrum Człuchowa na osiedlu Piastowskim Dostępne od 1 września 2025 roku, na okres długoterminowy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze osiedla Pia...

  • Mieszkanie Rekowo Górne ul. Osiedlowa

    Rekowo » ul. Osiedlowa

    • 298 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rekowo Górne gmina Puck. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 32,8 m2.Nieruchomość posiada funkcjonalny ukła...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Debrzno.
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Debrzno.

    Debrzno

    • 269 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 ,położone w centrum miejscowości Debrzno, województwo pomorskie, powiat człuchowski, w dobrze skomunikowanej i spokojnej lokalizacji....