• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łosino
  • Karwia
  • Parchowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Upiłka

(1)
  • Dom nad rzeką- okolice Borowego Młyna
    1 / 20
    Dom nad rzeką- okolice Borowego Młyna

    Upiłka

    • 369 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 3 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam DOM - PIASZCZYNA powiat Bytowski ,tanio

    Piaszczyna

    • 360 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 3 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość tj. budynek mieszkalny 114 m2 ( okna plastikowe,4pok,łazienka,WC,strych,piwnica,ogrzewanie - piec ,szambo) ,budynek gospodarczy ( miejsce na samochód ) położo...

  • Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 73 780 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JEŻELI: - marzysz o własnej działce w malowniczej okolicy, a zarazem blisko miasta - zastanawiasz się jak ochronić oszczędności przed inflacją - chcesz zainwestować w nieruchom...

  • Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 73 372 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 240 000 zł cena
    • 5 931 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 70 652 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 140 284 zł cena
    • 2 063 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana na Kaszubach - Lipnica
    1 / 8
    Działka budowlana na Kaszubach - Lipnica

    Lipnica

    • 350 000 zł cena
    • 2 734 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Lipnicy przy ul. Polnej o powierzchni 2734 m. Działka przeznaczona jest pod budownictwo. Działka nr 391/18 Działka niezabudowana w kształcie zbliżonym...

  • Działka Świeszyno

    Świeszyno

    • 72 012 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie z możliwością podziału.
    1 / 18
    Mieszkanie z możliwością podziału.

    Przechlewo

    • 399 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Duże siedlisko w bajecznym otoczeniu.
    1 / 20
    Duże siedlisko w bajecznym otoczeniu.

    Nowe Huty

    • 797 599 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brzeźno Szlacheckie

    • 760 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 2 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Przechlewo

    • 875 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • 3 Nowe Domy Blisko Jeziora
    1 / 20
    3 Nowe Domy Blisko Jeziora

    Tuchomie

    • 550 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom na osiedlu zamkniętym, Osada na Kaszubach
    1 / 20
    Dom na osiedlu zamkniętym, Osada na Kaszubach

    Ciemno

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 380 000 zł cena
    • 14 391 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo już...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 78 780 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo już...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 79 950 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Okazja! Duża działka 3178 m² – Kaszuby, Zielona Chocina
    1 / 16
    Okazja! Duża działka 3178 m² – Kaszuby, Zielona Chocina

    Zielona Chocina

    • 89 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chojnickie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Zielona Chocina, gmina Konarzyny, powiat chojnicki, województwo pomorskie. Opis nieru...

  • Dom Czarny Młyn ul. Myśliwska

    Chociński Młyn » ul. Myśliwska

    • 900 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czarny Młyn / k. Mieroszyna - kameralne osiedle budynków mieszkalnych w sercu lasu (odległość ok. 3 km w linii prostej od morza) TWOJA WYMARZONA OAZA SPOKOJUOdległość do Władysławo...

  • Samowystarczalne siedlisko nad jeziorem Kaszuby

    Gliśno Wielkie

    • 2 999 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 8 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gliśno Wielkie — Twoja bezpieczna przystań w sercu natury. W czasach, kiedy świat pędzi coraz szybciej, a niepewność staje się codziennością, coraz więcej osób szuka miejsca, które...

  • Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 89 050 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo ju...

  • Dom mieszkalny z dużą działką na Kaszubach w Tuchomie
    Dom mieszkalny z dużą działką na Kaszubach w Tuchomie

    Tuchomie

    • 489 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom mieszkalny do generalnego remontu z dużą działką na Kaszubach W samym sercu pięknej kaszubskiej przyrody oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny wymagający generalnego remontu, z...

  • Dom z własnym jeziorem
    Dom z własnym jeziorem

    Wałdowo

    • 1 180 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z jeziorem w unikatowej lokalizacji Nieruchomość położona na Pojezierzu Bytowskim województwie pomorskim . W jej skład wchodzi naturalne, nie przepływowe jezioro o po...

  • Syndyk sprzeda udział 6/24 części w prawie własności
    1 / 8
    Syndyk sprzeda udział 6/24 części w prawie własności

    Chociński Młyn

    • 39 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej o funkcji mieszkalnej Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, og...

  • 1 / 2
    Działka Konarzyny ul.

    Konarzyny

    • 1 270 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej !Działka rolna, z możliwością przekszta...

  • Mieszkanie Rekowo Górne ul. Osiedlowa

    Rekowo » ul. Osiedlowa

    • 298 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rekowo Górne gmina Puck. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 32,8 m2.Nieruchomość posiada funkcjonalny ukła...