• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rekowo

(1)
  • Mieszkanie Rekowo Górne ul. Osiedlowa

    Rekowo » ul. Osiedlowa

    • 298 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rekowo Górne gmina Puck. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 32,8 m2.Nieruchomość posiada funkcjonalny ukła...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 Nowe Domy Blisko Jeziora
    1 / 20
    3 Nowe Domy Blisko Jeziora

    Tuchomie

    • 550 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom na osiedlu zamkniętym, Osada na Kaszubach
    1 / 20
    Dom na osiedlu zamkniętym, Osada na Kaszubach

    Ciemno

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Malownicze siedlisko w sercu Kaszub
    1 / 20
    Malownicze siedlisko w sercu Kaszub

    Ugoszcz

    • 600 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Samowystarczalne siedlisko nad jeziorem Kaszuby

    Gliśno Wielkie

    • 2 999 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 8 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gliśno Wielkie — Twoja bezpieczna przystań w sercu natury. W czasach, kiedy świat pędzi coraz szybciej, a niepewność staje się codziennością, coraz więcej osób szuka miejsca, które...

  • Dom mieszkalny z dużą działką na Kaszubach w Tuchomie
    Dom mieszkalny z dużą działką na Kaszubach w Tuchomie

    Tuchomie

    • 489 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom mieszkalny do generalnego remontu z dużą działką na Kaszubach W samym sercu pięknej kaszubskiej przyrody oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny wymagający generalnego remontu, z...

  • Sprzedam ziemię rolną pod siedlisko lub zabudowę
    1 / 12
    Sprzedam ziemię rolną pod siedlisko lub zabudowę

    Udorpie

    • 125 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 1,40 ha ziemi rolnej pod siedlisko lub zabudowę. Grunt położony w jednym kawałku w Udorpiu k. Bytowa (jest możliwość podziału dla zdecydowanego kupującego), woj. pomorski...

  • Dom Studzienice Jeziorne ul. Słoneczna

    Studzienice » ul. Słoneczna

    • 850 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 4 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący, posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce w miejscowości Studzienice, niespełna 12 km od Bytowa , do centrum Gdańska 95 km. NIERUCHOMOŚĆ: Budynek w...