Kazo / Domy / Domy Studzienice / ul. Słoneczna
dom na sprzedaż
15 maj 2026

Dom Studzienice Jeziorne ul. Słoneczna

Studzienice ul. Słoneczna
woj. Pomorskie pow. bytowski gm. bytowski
Dodane 2 dni temu, Piątek, 15 maj 2026 16:20
850 000 zł 174 m2
850 000 zł 174 m2 4 886 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 174 m2
Cena za metr 4 886 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37534711

Opis

Dom wolnostojący, posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce w miejscowości Studzienice, niespełna 12 km od Bytowa , do centrum Gdańska 95 km.

NIERUCHOMOŚĆ:
Budynek w części podpiwniczony /ok. 30 m2 piwnica/. Garaż murowany na 1 auto /20 m2/ na poziomie parteru.
Na parterze mieści się także przestronny salon z kominkiem, duża kuchnia, jadalnia, wiatrołap oraz łazienka z prysznicem. Projekt przewidywał na parterze 2 pokoje, w łatwy sposób można przywrócić pierwotny projekt dzieląc przestrzeń na niezależne pokoje. Na piętrze mieszczą się 3 sypialnie oraz łazienka z wanną. Wysokość pomieszczeń 260 cm.
Dom solidnie budowany, oddany do użytku w 2000 roku i utrzymywany jest w dobrym stanie. Wymaga odświeżenia.
Okna PCV, na podłogach parkiet na parterze, na piętrze panele, ściany gładź.

Ogrzewanie do wyboru: kominkowe z rozprowadzeniem ciepła do wszystkich pomieszczeń, tradycyjne węglowe oraz olejowe.
Możliwość podłączenia ogrzewania gazowego (gaz położony wzdłuż działki).
Zainstalowano panele fotowoltaiczne do podgrzania wody i prądu do codziennego użytku - rozliczenie energii na starych, korzystnych zasadach.
Podgrzewanie wody do wyboru, także przez piec tradycyjny -zbiornik na ciepłą wodę.
Nieruchomość w całości ogrodzona. Na działce miejsce do grillowania.
Z salonu prowadzi wyjście na taras i ładnie zagospodarowany ogród z oczkiem wodnym i licznymi nasadzeniami.
Dodatkowy taras nad garażem dostępny z jednej sypialni.