• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Studzienice

(1)
  • Dom Studzienice Jeziorne ul. Słoneczna

    Studzienice » ul. Słoneczna

    • 850 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 4 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący, posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce w miejscowości Studzienice, niespełna 12 km od Bytowa , do centrum Gdańska 95 km. NIERUCHOMOŚĆ: Budynek w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom położony na wsi okolice Bytowa- Chotkowo
    1 / 20
    Dom położony na wsi okolice Bytowa- Chotkowo

    Chotkowo

    • 530 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Uwaga!, Zwolnił się jeden dom na osiedlu Zacisze
    1 / 20
    Uwaga!, Zwolnił się jeden dom na osiedlu Zacisze

    Borzytuchom

    • 530 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bytów rynek pierwotny ul. Śródmiejska

    Bytów » ul. Śródmiejska

    • 1 280 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !!! Na sprzedaż, nowoczesna kamienica w rewelacyjnej lokalizacji , centrum Bytowa !!!NA SPRZEDAŻ BUDYNEK: 4 - kondygnacyjny, przestronny, ustawny,  w miejscowości Bytów (Pomorskie)...

  • To miejsce czeka na Ciebie - Borzytuchom
    1 / 20
    To miejsce czeka na Ciebie - Borzytuchom

    Borzytuchom

    • 500 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 4 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom w zabudowie bliźniaczej w Bytowie
    1 / 20
    Dom w zabudowie bliźniaczej w Bytowie

    Bytów

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Kompleks domów Kaszuby Jezioro
    1 / 20
    Kompleks domów Kaszuby Jezioro

    Bytów

    • 2 640 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 7 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Nowy, całoroczny dom z dużą działką
    1 / 20
    Nowy, całoroczny dom z dużą działką

    Bytów

    • 1 120 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • 3 Nowe Domy Blisko Jeziora
    1 / 20
    3 Nowe Domy Blisko Jeziora

    Tuchomie

    • 550 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Nowy dom całoroczny blisko jeziora Kamieniczno
    1 / 20
    Nowy dom całoroczny blisko jeziora Kamieniczno

    Bytów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Bytów

    • 820 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom na osiedlu zamkniętym, Osada na Kaszubach
    1 / 20
    Dom na osiedlu zamkniętym, Osada na Kaszubach

    Ciemno

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Przytulny dom na dużej działce w Piechowicach!
    1 / 20
    Przytulny dom na dużej działce w Piechowicach!

    Piechowice

    • 849 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 20
    Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej

    Mądrzechowo

    • 720 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom otoczony lasem i licznymi jeziorami
    1 / 11
    Dom otoczony lasem i licznymi jeziorami

    Tuszkowy

    • 380 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom z bajecznym widokiem na J. Glinowskie-Jeleńcz
    1 / 20
    Dom z bajecznym widokiem na J. Glinowskie-Jeleńcz

    Jeleńcz

    • 580 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 2 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Półczno

    • 368 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Malownicze siedlisko w sercu Kaszub
    1 / 20
    Malownicze siedlisko w sercu Kaszub

    Ugoszcz

    • 600 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękny i zadbany dom koło Kościerzyny na KASZUBACH
    1 / 19
    Piękny i zadbany dom koło Kościerzyny na KASZUBACH

    Skoszewo

    • 949 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący w Łubianie!
    1 / 20
    Dom wolnostojący w Łubianie!

    Łubiana

    • 549 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Duży dom w Łubianie!
    1 / 20
    Duży dom w Łubianie!

    Łubiana

    • 849 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bytów

    • 495 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 3 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Samowystarczalne siedlisko nad jeziorem Kaszuby

    Gliśno Wielkie

    • 2 999 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 8 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gliśno Wielkie — Twoja bezpieczna przystań w sercu natury. W czasach, kiedy świat pędzi coraz szybciej, a niepewność staje się codziennością, coraz więcej osób szuka miejsca, które...

  • Dom mieszkalny z dużą działką na Kaszubach w Tuchomie
    Dom mieszkalny z dużą działką na Kaszubach w Tuchomie

    Tuchomie

    • 489 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom mieszkalny do generalnego remontu z dużą działką na Kaszubach W samym sercu pięknej kaszubskiej przyrody oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny wymagający generalnego remontu, z...

  • Dom Gostkowo ul.

    Gostkowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 1 311 m2 powierzchnia
    • 1 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż zespół: pałacowo-parkowy w Gostkowie koło BYTOWA.PAŁAC z XVIII wieku wpisanym do rejestru zabytków W STANIE DO REMONTU I REWITALIZACJILOKALIZACJANieruchomość położona j...