działka na sprzedaż
24 lut 2025

Działki po 1000m2 z Warunkami Zabudowy Rychnowy

woj. Pomorskie pow. człuchowski gm. człuchowski
Odświeżone 1 rok temu, Poniedziałek, 24 luty 2025 11:55
100 000 zł 1 000 m2
100 000 zł 1 000 m2 100 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 000 m2
Cena za metr 100 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37019564

Opis

Na sprzedaż 5 działek rolnych z wydanymi warunkami zabudowy- każda o powierzchni ok.1000m2 Jedna z działek przylega bezpośrednio do ściany pięknego lasu, działki umiejscowione są w spokojnej okolicy z dala od dużego ruchu a jednocześnie z bliskim dojazdem wszędzie. Dojazd do działek nową drogą asfaltową, następnie wjazd na działki bezpośrednio z drogi wewnętrznej którą będzie należała do gminy, teren równy, płaski. Działki usytuowane są w miejscowości Rychnowy DK22 pomiędzy Chojnicami a Człuchowem. Miejscowość z publicznym przedszkolem, szkołą podstawową i gimnazjum. Szeroka rozwinięta infrastruktura, w miejscowości boiska, plac zabaw dla dzieci, sklepy spożywcze, kościół, przystanek autobusowy którym można dojechać do większych miejscowości. Miejscowość położona blisko pięknych lasów oraz w bliskiej odległości od jeziora Rychnowskiego. Więcej informacji udzielę telefonicznie bądź w wiadomości. Jeśli nie odbieram proszę wysłać sms, oddzwonię. Oferta prywatna, nie interesuje mnie współpraca z biurami nieruchomości!
  • Data aktualizacji: 2025-02-24
  • ID ogłoszenia: K37019564
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Rychnowy, cena: od 85 000 do 115 000 zł, powierzchnia: od 850 do 1150 m2
R
Rafał osoba prywatna
Zadzwoń

Rafał osoba prywatna

Tel: 535... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość