• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Brzeg

(5)
  • Działka Brzeg

    Brzeg

    • 1 534 245 zł cena
    • 17 635 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA„INVEST-PARK” sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu58 – 306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16tel.: (+48 74) 664-91-64, e-mail: [email] Zarządzający W...

  • Działka Brzeg

    Brzeg

    • 1 740 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana 1047m2 z potencjałem inwestycyjnym

    Brzeg

    • 620 000 zł cena
    • 1 047 m2 powierzchnia
    • 593 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr.97/1,o powierzchni 1047m2 (10,5ara),zabudowana domem 94m2.,do remontu, położona w Brzegu przy ul.Oławskiej (spokojna okolica, zabudowa jednorodzinna, dostęp...

  • Działka Brzeg

    Brzeg

    • 1 740 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Brzeg

    Brzeg

    • 1 740 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Lewin Brzeski ul. Romantyczna

    Lewin Brzeski » ul. Romantyczna

    • 199 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31MN - zabudowa mieszkaniowa jednor...

  • Działka Oława ul. Szafirowa

    Oława » ul. Szafirowa

    • 510 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować działkę o powierzchni 1668m2 znajdująca się przy ulicy Szafirowej w Oławie(Nowy Otok) Działka o wielkości 1668m2 składa się z 2 mniejszych działek o...

  • Działka Prędocin

    Prędocin

    • 160 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2793m2 znajdującą się w miejscowości Prędocin w Gminie Skarbimierz w powiecie Brzeskim. Działka ma kształt prostokąta, teren równ...

  • Działka budowlana sprzedaż Bąkowice, gm. Świerczów

    Bąkowice

    • 88 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę pod zabudowę o pow. 59 ar (pow. 5900 m2), położona w miejscowości Bąkowice, gm. Świerczów, która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Lubsza

    • 100 000 zł cena
    • 2 082 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną położoną w malowniczej miejscowości Sielska Woda w pobliżu akwenu kąpieliska od strony lasu przy ul.Jesiotrowa.Cena do negocjacji.

  • Działkę sprzedam
    1 / 3
    Działkę sprzedam

    Tarnowiec

    • 69 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną w Tarnowcu, gm.Lubsza - sprzedam. Działka położona jest w rejonie zabudowy jednorodzinnej w centrum miejscowości, dobrze skomunikowana, z dostępem do w...

  • Nieruchomość Miejscowość Dobrzyń Gmina Lubsza opolskie 0.6h
    1 / 8
    Nieruchomość Miejscowość Dobrzyń Gmina Lubsza opolskie 0.6h

    Dobrzyń

    • 190 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ; Dom z duża piękną i atrakcyjną działką. ADRES Miasto: Dobrzyń Województwo: Opolskie Kraj: Poland SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI Cena: 190 000...

  • Działka budowlana 881m² w Myśliborzycach k/Brzegu
    1 / 4
    Działka budowlana 881m² w Myśliborzycach k/Brzegu

    Myśliborzyce

    • 130 000 zł cena
    • 881 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Myśliborzycach – Twoje wymarzone miejsce do zamieszkania! Marzysz o spokojnym życiu w bliskiej odległości od miasta? Oferuję wyjątkową działkę budowlaną w miej...

  • Działka budowlana Oława/Jaczkowice
    Działka budowlana Oława/Jaczkowice

    Oława

    • 740 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/...

  • Działka budowlana Oława/Jaczkowice
    Działka budowlana Oława/Jaczkowice

    Oława

    • 192 400 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w Bystzycy

    Bystrzyca

    • 229 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI BIURA!!!! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zale...

  • 1 / 3
    Duża działka w Bystrzycy

    Bystrzyca

    • 360 000 zł cena
    • 2 316 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Duża działka w Bystrzycy 3616m2

    Bystrzyca

    • 560 000 zł cena
    • 3 616 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana