działka na sprzedaż
20 lis 2023

Działka Kraków Śródmieście, Olsza ul. Brogi

Kraków ul. Brogi
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 20 listopad 2023 14:30
1 999 000 zł 400 m2
1 999 000 zł 400 m2 4 998 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 400 m2
Cena za metr 4 998 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36264625

Opis

OLSZA , DZIAŁKA OKOŁO CZTERECH ARÓW
W REJONIE UL. BROGI Z DOMEM DO WYBURZENIA LUB ODBUDOWY (
około 170 m kw) PLAN ZAGOSPDAROWANIA PRZESTRZENNEGO ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNORODZINNA , POWIERZCHNIA BIOLOGICZNIE CZYNNA
40 %, WYSOKOŚĆ ZABUDOWY 11 M PRZY DACHACH PŁASKICH 9,5 M.
MEDIA W DZIAŁCE.
Spokojna okolica przy drodze o niskim natężeniu ruchu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205060
  • Data aktualizacji: 2024-09-25
  • ID ogłoszenia: K36264625
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 1 699 150 do 2 298 850 zł, powierzchnia: od 340 do 460 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika