działka na sprzedaż
6 wrz 2021

Działka Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Mjr. Łupaszki

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 4 lata temu, Poniedziałek, 6 wrzesień 2021 21:20
320 700 zł 2 138 m2
320 700 zł 2 138 m2 150 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 138 m2
Cena za metr 150 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K18753477

Opis

WIDOKOWA działka ponad 21 ar
zlokalizowana miedzy Bronowicami, a Mydlnikami. Obowiązuje plan zagospodarowani przestrzennego z przeznaczeniem na łąki, pastwiska, sady , ogrody.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 204099
  • Data aktualizacji: 2024-01-25
  • ID ogłoszenia: K18753477
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 272 595 do 368 805 zł, powierzchnia: od 1818 do 2459 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika