• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Tyczyn

(3)
  • nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji
    1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn

    • 699 775 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kamer...

  • 1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 699 776 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie z widokiem na park w Tyczynie

    Tyczyn

    • 520 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie z widokiem na amfiteatr oraz zielone tereny parku w Tyczynie. Mieszkanie posiada komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania. Duża prze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską!!To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić b...

  • apartament w kamienicy w centrum miasta

    Rzeszów

    • 3 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny apartament w stylu loftowym w ścisłym centrum Rzeszowa . Rozkład mieszkania : -cztery samodzielne pokoje -przestronna kuchnia z częścią jadalnianą. -ł...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » pl. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość usytuowana na osiedlu Budziwój. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni około 130 m2. Dokoła dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna, całe osiedle ogrodzone....

  • 2-poziomowe, duże tarasy wentylowane, 0% prowizji

    Rzeszów » ul. Zelwerowicza

    • 869 364 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupoziomowe mieszkanie na piętrze z dwoma miejscami postojowymi usytuowane przy ul. Zelwerowicza.Dodatkowo w cenie jest wykonany tar...

  • Sprzedam mieszkanie

    Rzeszów

    • 759 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe 75 m przy ul. Krajobrazowej gotowe do zamieszkania. Salon, kuchnia, 3 sypialnie, łazienka, WC, 2 duże balkony i komórka lokatorska. Świetny układ pom...

  • balkon, świetna okolica, brak prowizji dla biura

    Rzeszów » pl. Dworzysko

    • 580 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem usytuowane w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Dworzysko w Rzeszowie.Brak p...

  • Apartament w Capital Towers 123 m2, Nowe Miasto

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 1 850 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 15 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartamentowiec o powierzchni 123 m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, kompleksie budynków...

  • Śródmieście Rzeszowa, przestronne mieszkanie w kamienicy

    Rzeszów

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • idealne pod wynajem, balkon, piwnica

    Rzeszów » ul. Sportowa

    • 579 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Sportowej. Mieszkanie doskonale sprawdzi się pod...

  • 83m ul. SPORTOWA, mieszkanie 4-pokojowe

    Rzeszów

    • 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • ul. POPIEŁUSZKI mieszkanie 4pokojowe po generalnym remoncie

    Rzeszów

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • Przestronne 66 m² | 4 pokoje | Strażacka

    Rzeszów » ul. Strażacka

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy S...

  • Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego

    Rzeszów

    • 1 180 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedl...

  • Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie koło Politechniki
    1 / 10
    Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie koło Politechniki

    Rzeszów

    • 689 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m², położone na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych,...

  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 727 860 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    KUP, WYKOŃCZ I ZAMIESZKAJ na kameralnym osiedlu, w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miejskiego. Niska kameralna zabudowa szeregowa położona w malowniczej części Rzeszowa, z wido...

  • Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 3
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 727 860 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa
    1 / 7
    Mieszkanie Rzeszów, Wichrowa

    Rzeszów

    • 719 670 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC
    1 / 16
    Nowoczesne apartamenty ! BEZ PROWIZJII i PCC

    Rzeszów

    • 929 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament dwupoziomowy 102,34 m² z tarasem, balkonem i garażem | Rzeszów Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy elegancki design z funkcjonalnymi...

  • Mieszkanie ul Wieniawskiego
    1 / 11
    Mieszkanie ul Wieniawskiego

    Rzeszów

    • 3 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie na ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na pierwszym piętrze. I poziom: - salon z aneksem kuchennym - balkon - 2 pokoje - łazien...

  • 68m ul.POPIEŁUSZKI mieszkanie 4-pokojowe

    Rzeszów

    • 2 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Elżbieta Kluz
    Agent nieruchomości

  • przestronne, stan deweloperski, balkon, 4 pokoje

    Rzeszów » pl. Kazimierza

    • 620 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. I...

  • Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter
    1 / 6
    Mieszkanie przy Politechnice, inwestycyjne, 67m, 4 pokoje, parter

    Rzeszów

    • 559 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, położone na parterze zadbanego budynku w sercu Rzeszowa. Lokal jest dwustronny, przestronny i dzięki swojemu u...

  • ostatnie piętro, stan deweloperski, balkon

    Rzeszów » ul. Architektów

    • 675 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architek...

  • nowe, nidgy niezamieszkałe, gotowe do wejścia

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 810 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lu...

  • Mieszkanie Rzeszów ul. Stanisława Mikołajczyka

    Rzeszów » ul. Mikołajczyka

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w wieżowcu przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i dwóch przedpokoi....

  • Gotowiec inwestycyjny, blisko uczelni, 6-lokatorów

    Rzeszów » ul. Adama

    • 669 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą...

  • do zamieszkania, miejsce post. w garażu, nowe

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 816 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul...

  • przestrzenne z loggią, wykończone do zamieszkania

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 814 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul....

  • nowe, piękne - gotowe do zamieszkania

    Rzeszów » ul. Lubelska

    • 826 400 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Wiosenna promocja!-Apartament 86,15 m2 -2 tarasy
    1 / 14
    Wiosenna promocja!-Apartament 86,15 m2 -2 tarasy

    Rzeszów

    • 1 231 945 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Na sprzedaż przestronne mieszkanie M52 o powierzchni 86,15 m2, położone na 4 piętrze budynku przy...