• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sarzyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Lubliniec

(1)
  • Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka
    Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka

    Lubliniec

    • 579 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 3 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lub...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dwupoziomowe mieszkanie w budynku dwurodzinnym

    Zbrosławice

    • 339 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta tylko u nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania w Zbrosławicach w dwurodzinnym b...

  • Piękny apartament 2 poziomowy w Centrum
    1 / 11
    Piękny apartament 2 poziomowy w Centrum

    Częstochowa

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 1 250 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 3 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Częstochowa » Śródmieście

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Częstochowa » Wyczerpy-Aniołów

    • 465 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom z prawdziwym potencjałem/Częstochowa
    Dom z prawdziwym potencjałem/Częstochowa

    Częstochowa

    • 650 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    OZIMEK Jesionowe Zacisze - mieszkanie

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 579 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu - Jesionowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Ozimku, która łączy nowoczesność z naturalnym pięknem otaczającego lasu.Komfortowe mieszkania został...

  • Apartamenty Tarnowskie Góry
    1 / 8
    Apartamenty Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 575 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA2026 r. - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie - "OSIEDLE POD GWIAZDAMI" Apartamenty PREMIUM - bezczynszowe, - na parterze z dużym ogródkiem lub na piętrze z dużym...

  • Apartament deweloperski Loretańska 85,23 m2
    1 / 8
    Apartament deweloperski Loretańska 85,23 m2

    Częstochowa

    • 596 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na I piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Loretańskiej w Częstochowie, w sąsiedztwie stadionu...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ ul. Jarosława Iwaszkiewicza

    Częstochowa » Północ » ul. Iwaszkiewicza

    • 449 900 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży ofertę mieszkania w dzielnicy PÓŁNOC !!! Atuty :- 1 piętro w bloku czteropiętrowym !!! - 4 ustawne pokoje - 2 duże balk...

  • Mieszkanie 104,4 m2 Okazja
    1 / 16
    Mieszkanie 104,4 m2 Okazja

    Kolonowskie

    • 180 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry. 4 pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba Budynek wielorodzinny W budynku znajduje się wspólne poddasze, własna piwnica(nie zaadoptowana więc do remontu)...

  • Czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak
    1 / 3
    Czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak

    Częstochowa

    • 449 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. Kuchnia z meblami na wymiar i agd połączona z salonem. Trzy niezależ...

  • Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Częstochowa » Częstochówka-Parkitka » ul. Mazowiecka

    • 739 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i zieloną strefą relaksu | Parkitka, CzęstochowaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i komfortowe mieszkanie położone w jednej z n...