• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowa Wieś Mała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Lidzbark Warmiński

(1)
  • Mieszkanie Lidzbark Warmiński
    1 / 15
    Mieszkanie Lidzbark Warmiński

    Lidzbark Warmiński

    • 299 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Lidzbarku Warmińskim | 109 m² | ogródek | garaż | kominek Szukasz dużego mieszkania dla rodziny w spokojnej okolicy? Chcesz mieć wi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dobre Miasto

    • 299 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 639 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadąg

    • 599 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Barczewo

    • 489 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie ok. 100m2
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie ok. 100m2

    Bartoszyce

    • 460 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomość znajduje się na poddaszu domu 3 rodzinnego murowanego. W roku 2000 budynek był całkowicie odnowiony. Cały dach ocieplony wełną mineralną. Mieszkanie (bezczynszowe!) ma...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami

    Bartoszyce

    • 419 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania klientów szukających dużej przestrzeni z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Traugutta 22. W pobliżu znaj...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Kwiecewo

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z wygodną infrastrukturą? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość położona jest w urokliw...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OPTIMUM NIERUCHOMOŚCI OFERUJE PAŃSTWU WYŁĄCZNĄ - SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW BEZCZYNSZOWYCH W ŁUGWAŁDZIE PRZY ULICY KORMORANÓW Zakup bezpośrednio od Dewelopera, Kupujący nie płaci podatk...

  • APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!
    1 / 5
    APARTAMENTY BEZCZYNSZOWE METRAŻE 65-75 m2! OGRODY!

    Dywity

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

• Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem

    Dobre Miasto

    • 259 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i parkingiem, blisko Olsztyn

    Łęgajny

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Magnacka

    Barczewo » ul. Magnacka

    • 680 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie 95 m + taras 130 m | garaż | komórka | Barczewo, ul. Magnacka Cena promocyjna: 680 000 zł (ok. 7 158 zł/m) Biuro nieruchomości Chata w Kwadracie ofer...

  • Mieszkanie Barczewo ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    Barczewo » ul. Osiedle Zielone Wzgórze

    • 889 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkani...