• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Złotniki Kujawskie

(1)
  • Dom Złotniki Kujawskie

    Złotniki Kujawskie

    • 499 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom dla dwóch rodzin Dom o powierzchni ok.169m2 posadzony na działce o powierzchni 620 Budynek składa się z dwóch kondygnacji, na ka...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej bez pośredników - Z DODATKOW...

    Krusza Zamkowa

    • 420 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM – OKAZJA !!! od osoby prywatnej Z DODATKOWĄ ODRĘBNĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ W CENIE !!! - dom parterowy, wolnostojący, o powierzchni mieszkalnej ok.200 mk, (z możliwością adapta...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 470 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni ok.100m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.350m2. Budynek składa się z salonu z aneksem kuchennymi, trzech sypi...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 680 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Klient Kupujący nie płaci prowizji ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący, piętrowy dom z dużym potencjałem o powierzchni ok 230m2....

  • Budujemy Nowy Dom - pow 116 m2 - wysoki standard
    1 / 16
    Budujemy Nowy Dom - pow 116 m2 - wysoki standard

    Smogorzewo

    • 535 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom z pięknym ogrodem blisko Inowrocławia
    1 / 21
    Dom z pięknym ogrodem blisko Inowrocławia

    Inowrocław

    • 949 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękny nowoczesny dom w zabudowie szeregowej !
    1 / 5
    Piękny nowoczesny dom w zabudowie szeregowej !

    Kłopot

    • 870 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Słońsko

    Słońsko

    • 859 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujący dom jednorodzinny o powierzchni 164,20m2 usytuowany na działce o powierzchni 900m2 w Słońsku. Nieruchomość położona ok. 5km od Inow...

  • Dom z Cegły na Działce z Potencjałem Inwestycyjnym
    1 / 18
    Dom z Cegły na Działce z Potencjałem Inwestycyjnym

    Gniewkowo

    • 297 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 2 561 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Brzoza

    • 869 000 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 2 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Ustawy dom w świetniej lokalizacji
    1 / 20
    Ustawy dom w świetniej lokalizacji

    Inowrocław

    • 439 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 4 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwurodzinny
    1 / 2
    Dom dwurodzinny

    Brzoza

    • 1 000 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dwurodzinny stan deweloperski 4 kondygnacje stan surowy zamknięty, prąd, woda, kanalizacja, możliwość zamiany na grunt w okolicy,

  • Dom Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 15
    Dom Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 950 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie ! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. DOM wybudowany w roku 2006 roku, z gara...

  • Wyjątkowa nieruchomość z domem, biurem i terenem inwestycyjnym pod Inowrocławiem
    1 / 7
    Wyjątkowa nieruchomość z domem, biurem i terenem inwestycyjnym po...

    Inowrocław

    • 1 140 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA !!!! OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż unikalna nieruchomość w okolicach Inowrocławia: dom, biuro i teren inwestycyjny....

  • Dom Nowa Wieś Wielka
    1 / 10
    Dom Nowa Wieś Wielka

    Nowa Wioska

    • 2 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TAKIEJ nieruchomości nie znajdziesz nigdzie indziej! TAKIEJ nieruchomości nie będzie miał też nikt inny... poza Tobą, gdy zostaniesz jej nowym właścicielem. Ta nieruchomość moż...

  • Dom Inowrocław Centrum
    1 / 9
    Dom Inowrocław Centrum

    Inowrocław

    • 1 600 000 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 2 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz inwestycyjnego obiektu w Centrum Inowrocławia- super oferta kamienicy - Stare Miasto...

  • Dom na dużej działce
    1 / 14
    Dom na dużej działce

    Augustowo

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    500 m od głównej drogi do Bydgoszczy i Inowrocławia (35 min) – za płotem las i cisza | 480 000 zł 500 metrów od asfaltu. 35 minut do Bydgoszczy i Inowrocławia. A za płotem – las,...

  • Dom Olimpin gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 12
    Dom Olimpin gm. Nowa Wieś Wielka

    Olimpin

    • 559 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne Osiedle Polanki w Olimpinie - Domy wśród natury, blisko Bydgoszczy Opis nieruchomości: Osiedle Polanki pod lasem w Olimpinie to wyjątkowa inwestycja składająca...

  • Dom Oporówek gm. Łabiszyn
    1 / 4
    Dom Oporówek gm. Łabiszyn

    Oporówek

    • 840 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 93 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam cale gospodarstwo z lasem! Doskonała Inwestycja na farmę Fotowoltaiczną!!! Sprzedam nieruchomość rolną w Oporowie gm.Łabiszyn (powiat Żnin, woj.kujawsko pomorskie)...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 675 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni 124m2 usytuowany na działce o powierzchni 610m2 w dzielnicy nowo powstałych domów jednorodzinnych. Dom...

  • 1 / 2
    Dom Barcin

    Barcin

    • 376 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Serdecznie zapraszamy na prezentację nowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.97m2 usytuowanego na działce ok.300m2 w okolicy Barcina. Dom znajduje się w malowniczej,...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 699 000 zł cena
    • 592 m2 powierzchnia
    • 1 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesującą, stylową kamienicę w centrum Inowrocławia. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 658m2. Kamienica wybudowana w 1896 roku o...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 980 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni ok.170m2 posadowiony na działce ok.689m2. Budynek o atrakcyjnym układzie pomieszczeń, bez skosów, do własnej aranżacj...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 610 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok.113 m2 na działce ok. 600 m2. Nieruchomość znajduje się na terenie miasta Inowrocławia. Dom składa...

  • Dom Inowrocław

    Inowrocław

    • 460 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni ok.150m2 posadowiony na działce ok.780m2. Budynek o atrakcyjnym układzie pomieszczeń, bez skosów. Na parterze znajdu...

  • Dom Prądocin gm. Nowa Wieś Wielka
    1 / 8
    Dom Prądocin gm. Nowa Wieś Wielka

    Prądocin

    • 680 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy marzysz o porankach, w których zamiast szumu miasta słyszysz śpiew ptaków z pobliskiego lasu? A może o popołudniach spędzonych na tarasie, zaledwie kilka kroków od tafli jezio...

  • Dom Barcin ul.

    Barcin

    • 719 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! Oferta tylko w Pepper House !!!! Dom wolnostojący w Barcinie !!Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność...

  • 1 / 2
    Dom Olimpin rynek pierwotny ul.

    Olimpin

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! DOM JEDNORODZINNY 113 m2 Olimpin!!ATUTY:- poddasze użytkowe 30 m2!- okna trzyszybowe kolor obustronny! - niskie koszty utrzymania!- standard deweloperski!- pompa ciepła Daikin!C...

  • Dom Przyłęki ul.

    Przyłęki

    • 755 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 140m2 w Przyłękach | Działka 700m2| Szukasz domu, który łączy ciszę natury z szybkim dojazdem do miasta? Odkryj ofertę dwóch komfortowych domów w zabudowie bliź...

  • Dom Gniewkowo
    Dom Gniewkowo

    Gniewkowo

    • 499 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 3 043 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w GNIEWKOWIE koło INOWROCŁAWIA. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 82 m, usytuowany na wysokim parterze. Budynek jest w całości podpiwniczony, piwnica...

  • Liszkowo, mieszkanie z ogrodem, garażem w domu.

    Liszkowo

    • 300 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 1 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta ceniąc sobie spokój, bliskość natury w niedalekim kompleksie lasów i jezior ?Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokoj...