dom na sprzedaż
12 lis 2024

Dom Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 12 listopad 2024 15:21
487 500 zł 76 m2
487 500 zł 76 m2 6 415 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 76 m2
Cena za metr 6 415 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K36887141

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 75,74, działka ogrodzona 180m2. Dom w stanie deweloperskim.
- miejsce parkingowe,
- ogrzewanie podłogowe (ogrzewanie gazowe)
- okna zewnętrzne PVC, trzyszybowe
- rolety zewnętrzne, antywłamaniowe, sterowane elektrycznie,
- drzwi zewnętrzne antywłamaniowe,
- instalacja elektryczna,
- tynki gipsowe,
- ściany budynku zostały wykonane z betonu komórkowego Solbet i ocieplone styropianem o grubości 20 cm.
- bardzo dobra lokalizacja, w spokojnej okolicy, z dojściem i dojazdem z drogi asfaltowej
NIERUCHOMOŚĆ SKŁADA SIĘ Z:
Parter
- salon z aneksem kuchennym - 31,16m
- przedsionek - 1,40m
- wc z kotłownią / z możliwością wykorzystania na pralnio suszarnie - 2,9m - schowek - 1,05 m

Piętro
- Pokój - 10,36m2
- Pokój - 9,03m2
- Pokój - 7,36m2
- Łazienka - 4,82m2
- korytarz - 3,36m2
- Klatka schodowa - 2,15m2
działka nr 116/14

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Oferta nr 1818
tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:

Pokaż numer telefonu, Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1818
  • Data aktualizacji: 2024-11-13
  • ID ogłoszenia: K36887141
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!