• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Zagrodno

(1)
  • Na sprzedaż dom jednorodzinny w Zagrodnie
    1 / 14
    Na sprzedaż dom jednorodzinny w Zagrodnie

    Zagrodno

    • 486 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA OBNIŻKA WIOSENNA !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 127,71 m2 usytuowanego na działce liczącej 1621 m2 w Zagrodnie. Nieruc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Kruszyn

    Kruszyn

    • 1 600 000 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu posadowionego na działce o powierzchni 25 arów w gminie wiejskiej bolesławiec województwo dolnośląskie w miejscowości K...

  • Dom Łaziska

    Łaziska

    • 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego wolnostojącego z dwoma garażami położonego na działce o powierzchni 422 m2 w miejscowości Łaziska. Atrakcyjna nieruchomość...

  • Nieruchomość inwestycyjna DOM z zabudową BEZPOŚREDNIO

    Niedźwiedzice

    • 849 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz terenu pod inwestycję? Dom jednorodzinny położony z daleka od miasta z potencjałem, duża działka - idealny dla rodziny lub jako nieruchomość inwestycyjna. LOKALIZACJA...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żeliszów

    • 900 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Witków

    Witków

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w miejscowości Witków. Dom wymaga remontu co daje wyjątkową okazję do stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do Two...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Gniewomirowice

    • 1 550 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 10 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Twardocice

    • 550 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Iwiny

    • 1 449 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 10 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AG Nieruchomości Anna Grabowska
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny w Chojnowie
    1 / 16
    Na sprzedaż dom jednorodzinny w Chojnowie

    Konradówka

    • 629 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA OBNIŻKA CENY !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 139 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 1360 m2 w Konradówce - okolice...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 12
    Dom na sprzedaż

    Jakuszów

    • 399 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużym potencjałem + 90 arów ziemi | Jakuszów, 7 km od Legnicy Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 240 m², położony na 20-arowej działce, wraz z 90 arami ziemi ornej, w...

  • sprzedam pałac w stylu eklektycznym
    1 / 4
    sprzedam pałac w stylu eklektycznym

    Pątnówek

    • 3 300 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 3 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    powierzchnia 870m2 ,2km od miasta Legnica , w miejscowości Pątnówek ,umeblowane 70 łóżek .profesjonalna kuchnia 10łazienek.,15 toalet.sala balowa na 100 osób+16 pokoji +dwa aneksy...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny

    Iwiny

    • 933 579 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami m...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny ul. Malinowa

    Iwiny » ul. Malinowa

    • 980 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, z narożnym ogrodem oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielon...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny ul. Malinowa

    Iwiny » ul. Malinowa

    • 933 579 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprzedam piętro w domu wolnostojącym ze strychem i piwnicą.ą
    1 / 2
    Sprzedam piętro w domu wolnostojącym ze strychem i piwnicą.ą

    Gniewomirowice

    • 180 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom znajduje się w Gniewomirowicach 31

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec
    1 / 15
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec

    Kruszyn

    • 779 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z GARAŻEM I OGRODEM - 5 POKOI - 5 MIN OD BOLESŁAWCA Lokalizacja: Kruszyn - Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławc...

  • Nowoczesny dom z ogródkiem, w otulinie lasu
    1 / 16
    Nowoczesny dom z ogródkiem, w otulinie lasu

    Gniewomirowice

    • 555 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż prezentujemy budynek (11A) w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, z przynależnym ogródkiem, położony na k...

  • Sześć 2-kondygnacyjnych lokali, każdy z ogródkiem
    1 / 16
    Sześć 2-kondygnacyjnych lokali, każdy z ogródkiem

    Gniewomirowice

    • 559 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż prezentujemy sześć 2-kondygnacyjnych lokali w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, z przynależnymi ogród...

  • Dom Goślinów gm. Miłkowice,
    1 / 7
    Dom Goślinów gm. Miłkowice,

    Goślinów

    • 1 195 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 3 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ - GOŚLINÓW, GM. MIŁKOWICE Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, prywatność i komfort życia blisko natury? Ta oferta może być właśnie...

  • Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi
    1 / 16
    Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi

    Stary Łom

    • 330 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Stary Łom, pow. Legnicki, gmina Chojnów,...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 680 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kruszyn, przy ul. Ja...

  • Dom Wilczyce

    Wilczyce

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budynek z 2017 roku w zabudowie bliźniaczej , posadowiony w nie zalewowej części miejscowości , pow 140,5 m2 na działce 400 m2 z garażem w bryle budynku Bardzo dobrze utrzymany i...

  • Dom Biała gm. Chojnów,
    1 / 11
    Dom Biała gm. Chojnów,

    Biała

    • 920 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Białej koło Chojnowa Dom otoczony jest zadbanym ogrodem z wiel...

  • Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką
    Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką

    Żeliszów

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...

  • Dom Wilczyce gm. Długołęka, Borowa
    Dom Wilczyce gm. Długołęka, Borowa

    Wilczyce

    • 1 120 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Maciej Suwała Tel. [tel] Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Wilczycach, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Nieruchomość idealna...

  • Dom Winnica gm. Krotoszyce,
    Dom Winnica gm. Krotoszyce,

    Winnica

    • 1 799 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 6 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość zlokalizowanaw Winnicy k/Legnicy, składająca się z dwóch domów mieszkalnych położonych na dużej działce o powierzchni 2700 m². Główna willa ma 220...

  • Dom Wilczyce ul. Borowa

    Wilczyce » ul. Borowa

    • 1 120 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący około 200 m2 z działką 520 m2 w Wilczycach, w odległości 3 km od Wrocławia (10 km od wrocławskiego Rynku). Możliwość prezentacji o każde...

  • Perełka Osła - nowoczesny dom wolnostojący 94m2
    Perełka Osła - nowoczesny dom wolnostojący 94m2

    Osła

    • 650 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości - nowoczesny dom wolnostojący Osła. Na sprzedaż prawdziwa perełka na rynku nieruchomości nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny wyb...

  • Dom w zab. bliźniaczej o pow. uż.105,27+ 16,1m2garaż, dz.383m2/Iwin
    Dom w zab. bliźniaczej o pow. uż.105,27+ 16,1m2garaż, dz.383m2/Iw...

    Iwiny

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 ŁĄCZNIE można uzyskać aż 151,48m2 dom!. Dom zbudowany na dużej dz...

  • Dom w zab. bliźniaczej 105,27m2 +opcj.poddasze 29,30/z pompą ciepła/Iwiny
    Dom w zab. bliźniaczej 105,27m2 +opcj.poddasze 29,30/z pompą ciep...

    Iwiny

    • 1 149 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2....