• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wola Nieszkowska

(1)
  • Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości
    Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości

    Wola Nieszkowska

    • 2 600 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m², którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Trzciana

    • 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej lo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ubrzeż

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Bochnia

    • 780 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.
    1 / 5
    Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.

    Kamyk

    • 3 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 11 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ta nieszablonowa nieruchomość, zapewniająca prywatność jej mieszkańcom, położona jest w miejscowości Kamyk, w gminie Łapanów, w powiecie Bocheńskim. Malowniczo położony dom, zbudow...

  • Dom Lipnica Górna gm. Lipnica Murowana
    1 / 12
    Dom Lipnica Górna gm. Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 179 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Lipnica Górna, położony na dużej działce o powierzchni około 30 arów, z możliwością dokupienia większego areału nawet do 76 arów. Dojazd do nierucho...

  • NOWY WIŚNICZ – DOM Z WIDOKIEM NA ZAMEK

    Nowy Wiśnicz

    • 360 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 2 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | Nowy Wiśnicz Nowy Wiśnicz 142 m² | działka 4 ary 360 000 zł Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji, z widokiem na zamek i szybkim dostępem do najważniejszyc...

  • Dom Łapanów
    Dom Łapanów

    Łapanów

    • 1 290 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20...

  • Dom Bochnia
    1 / 15
    Dom Bochnia

    Bochnia

    • 1 695 000 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kup połowę lub całą kamienicę z potencjałem w Bochni przy ulicy Solna Góra. Niezależne wejścia pozwalają wydzielić dwie połowy do sprzedaży, które będą niezależne. Lewa część k...

  • Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa
    1 / 10
    Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa

    Klęczana

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego domu wybudowanego w 2025 roku położonego w pięknej turystycznej miejscowości Klęczana (6 km od miejscowoś...

  • Dom Bochnia
    1 / 10
    Dom Bochnia

    Bochnia

    • 1 099 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 4 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gratka dla Tych, którzy kochają stare kamienice z charakterem. Na sprzedaż kamienica w centrum Bochni przy ulicy Kowalskiej, tuż obok szkoła muzyczna, Rynek, tężnia solna na plan...

  • Parterowy dom100m2, Bochnia ,Wiśnicz, Leksandrowa ,Łomna
    Parterowy dom100m2, Bochnia ,Wiśnicz, Leksandrowa ,Łomna

    Leksandrowa

    • 799 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą, bardzo ciekawą, ofertą. Proponujemy zakup nowego domu zbudowanego wg. projektu PELIKAN SLIM X , działka 1270m2,...

  • Sprzedam fajny nieduży domek. Okazja.
    1 / 8
    Sprzedam fajny nieduży domek. Okazja.

    Bochnia

    • 350 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom okolice Mikluszowic. Możliwa negocjacja. Zapraszam do kontaktu. [tel] Okazja. Polecamy Dwa pokoje duże,łazienka z toaletą ,kuchnia plus dwa pomieszczenia typu spiżarka i garde...

  • Dom Lipnica Murowana

    Nowe

    Dom Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 349 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Lipnicy Murowanej blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Lipnica Murowana, zaledwie kilka minut pieszo od centrum. Budynek...