• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sidzina

(3)
  • Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR
    1 / 16
    Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR

    Sidzina

    • 969 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska w po...

  • Sidzina | dom w sercu natury | 100 m² | 550.000

    Sidzina

    • 550 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga!!!NOWA, NIŻSZA CENA - ograniczona czasowo do 31.05.2026r.BYŁO 650.000 PLNJEST 550.000 PLNPolecamy!==========Górski dom przy lesie – cisza, śnieg i przestrzeń, której dziś cor...

  • Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym

    Sidzina

    • 800 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 3 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena - 800.000 plnKUP ZANIM ZROBI TO KTOŚ INNY!Na sprzedaż posiadamy bardzo dobrze zlokalizowaną nieruchomość znajdującą się w miejscowości Sidzina (woj. małopolskie,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • ZAWOJA - do sprzedaży ładny Dom murowany całoroczny

    Zawoja

    • 420 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA Zawoja to największa pod względem obszaru wieś w Polsce leżąca na południu kraju przy granicy ze Słowacją. Wieś letniskowa i turystyczna, położona w województwie mał...

  • Dom Skomielna Czarna rynek pierwotny ul.

    Skomielna Czarna

    • 439 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować inwestycję domków jednorodzinnych w urokliwej okolicy w Skomielnej Czarnej. Miejsce to otoczone jest pięknymi widokami rozprzestrzeniających się gór i...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej

    Stryszawa

    • 279 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w StryszawieOsoba prowadząca: tel. [tel]======================================================================================================STRYSZAWA Oferujemy Państwu d...

  • Dom w Odrowążu

    Odrowąż

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek położony w Odrowążu o powierzchni ok. 210mkw. z lat 80-tych, na działce o powierzchni 838mkw. Suteryny i I piętro po generalnym remoncie, parter do zrobienia. W budynku zna...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zawoja

    • 1 872 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Zawoja

    • 2 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 21 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zawoja

    • 2 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 18 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stryszawa

    • 1 950 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Zawoja

    • 620 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 3 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Tokarnia

    • 550 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 2 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wysoko w górach, który może być Twój

    Zawoja

    • 590 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 2 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena! 590.000 złZapraszamy do kontaktu! Polecamy Państwu ofertę sprzedaży całorocznego budynku mieszkalnego znajdującego się w Zawoi w malowniczej okolicy na wido...

  • Dom Stryszawa

    Stryszawa

    • 440 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 1 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Budynek z d...

  • Dom Grzechynia

    Grzechynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Wyjątkowy k...

  • Skawica - dom w zabudowie bliźniaczej. Polecamy!

    Skawica

    • 670 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 3 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej Skawicy – idealne miejsce do życia i wypoczynku! Marzysz o domu w spokojnej, urokliwej okolicy, otoczonej naturą, a je...

  • Na sprzedaż dom w Stryszawie

    Stryszawa

    • 800 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 4 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena!!!800.000 złKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Stryszawa (województwo małopolskie, powiat suski, gmina Stryszawa )Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny je...

  • Działka zagrodowa z domem w stanie do wykończenia

    Budzów

    • 749 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budzów ( powiat suski, województwo małopolskie )Na sprzedaż działka zagrodowa o pow. ok. 2900 m2 z rozpoczętą budową – idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Istnieje możliwość dok...

  • Dom Zawoja rynek pierwotny ul. Przysłop

    Zawoja » ul. Przysłop

    • 720 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Wolnostoją...

  • Gotowy do wejścia,po generalnym remoncie!Stryszawa

    Stryszawa

    • 789 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    StryszawaOferujemy Państwu na sprzedaż dom w Stryszawie w dogodnej lokalizacji – gotowy do zamieszkania!Dom wybudowany został w latach 80-tych natomiast kilka lat temu przeszedł gr...

  • Zawoja I Dom w górach I Strumyk I Niższa cena!

    Zawoja

    • 540 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ------ Nowa, niższa cena - 540.000 PLN ------ Jeśli marzysz o miejscu, gdzie cisza, spokój i bliskość natury będą codziennością to oferta sprzedaży tego domu spełni Twoje...

  • Budzów - dom na widokowej działce

    Budzów

    • 499 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 2 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga!!!NOWA NIŻSZA CENA!BYŁO 550.000 PLN - JEST 499.000 PLNNa sprzedaż dom w Budzowie (powiat suski) – idealna okazja dla miłośników własnej aranżacji i pięknych widoków!Budzów to...

  • Dom w Skawicy

    Skawica

    • 1 149 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m², położony w malowniczej miejscowości Skawica, na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1459 m² z automatycz...

  • Dom z widokiem na Beskidy / Sprzedaż / Stryszawa
    1 / 10
    Dom z widokiem na Beskidy / Sprzedaż / Stryszawa

    Stryszawa

    • 960 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zamieszkaj w sercu natury! Na sprzedaż wyjątkowy dom z pół-bala o powierzchni 118 m², położ...

  • Dom rekreacyjny 41,5 m² Grzechynia, działka 934 m²

    Grzechynia

    • 415 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny w Grzechyni o powierzchni użytkowej 41,5 m², położony na działce 934 m² w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy górskim potoku, w sąsiedztwie...

  • Dom do wynajęcia w Zawoi – 180 m², górski klimat!
    1 / 16
    Dom do wynajęcia w Zawoi – 180 m², górski klimat!

    Zawoja

    • 3 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia w formule najmu długoterminowego przestronny, w pełni umeblowany dom położony w malowniczej i spokojnej części Zawoi. Oferta skierowana do rodziny z dziećmi lub bez,...

  • Pensjonat w górach z lasem i prywatnym SPA
    1 / 16
    Pensjonat w górach z lasem i prywatnym SPA

    Zawoja

    • 1 360 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący +48 [tel] Zapraszam do niezwykłej nieruchomości położonej u stóp Babiej Góry – jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Ten trzykondygnacyjny d...

  • Rodzinny dom w Stryszawie
    1 / 16
    Rodzinny dom w Stryszawie

    Stryszawa

    • 990 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż: Przestronny dom wolnostojący w Stryszawie komfort, jakość i natura w jednym miejscu Lokalizacja: Stryszawa, powiat suski spokoj...

  • Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR

    Bystra

    • 969 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska w pow...

  • Góralska chata przy wodospadzie | Gotowy biznes

    Stryszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gotowy biznes w Beskidach | Dom pod wynajem | Stryszawa Roztoki | 190 m² | Nad WodospademWyobraź sobie poranki z szumem wodospadu, zapachem lasu i widokiem na górskie szczyty… W mi...

  • Zawoja | Urokliwy domek z widokiem na góry | Cisza

    Zawoja

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny położony w malowniczej miejscowości Zawoja – idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju oraz bliskości natury.Nieruchomość o powierz...

  • Dom Grzechynia gm. Maków Podhalański
    Dom Grzechynia gm. Maków Podhalański

    Grzechynia

    • 1 100 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa; Na sprzedaż nieruchomość o wyraźnym potencjale inwestycyjnym, przygotowana pod proje...